via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pierwsze chwile z serialem i mam wrażenie, że trzeba znać komiks. Jest dużo rzeczy, których kompletnie nie znam i nie rozumiem. A z filmem to już w ogóle to nke ma nic wspólnego.

#watchmen #hbogo #dc #komiks
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MorDrakka: sceny walki, chociażby gdy hooded justice strzela oczami gdy ktoś mówi że chyba ma nadludzką siłę bo pokonał 3 facetów w magazynie. można to porównać do tej sceny z więzieniem chociażby albo gdy roszark walczy z SWAT

@promateosz: film poza kadrami które sa żywcem wyjęte z komiksu ma bardzo niewiele wspólnego z tamtym. postać ozymandiasa jest wykastrowana z całego jego backgroundu i fascynacji kulturami (nie wspominając o jego
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Manhattan to jedyna postać która miała mieć "moce", z samego założenia. Watchmen to byli po prostu ludzie którzy postanowili działać. Manhattana można traktować jako siłę natury, pewien punkt odniesienia dla historii i deus ex machine aniżeli jako pełnoprawnego bohatera opowieści, chociaż nadal nim jest.
  • Odpowiedz
to jest mozliwe ze dostalem bana na hbo go? chce sie zalogować ale wyskakuje jakiś błąd 12.20
#hbogo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Kiedys_Mialem_Fejm: ha leftovers uważam za jeden z najbardziej niedocenionych seriali w historii, daje niezłego kopa emocjonalnego co potęguje świetna muzyka, dla mnie top seriali wszechczasów
  • Odpowiedz
  • 0
Słyszę często, że #hbogo lepsze od #netflix

Możecie mi podać 3-5 waszym zdaniem najlepszych seriali z HBO? Bo chętnie obejrzę skoro kazdy zachwala ;)

#seriale
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rafi66: siódmy epizod tego sezonu to zdecydowanie najlepsze co widziałam w serialach, to po prostu filmowa jakość. prawie godzina w jednym pomieszczeniu, zachowany cykl dobowy, przejścia kamery, narastające napięcie mimo zerowej akcji, długie ujęcia bez cięć przy tej grze aktorskiej. w watchmen jak dla mnie daleko do tego mimo że uwielbiam oba seriale
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śmieszny problem z #hbogo i #upc. Zdarzyło mi się nie zapłacić rachunku i aplikacja hbo go wyświetliła mi monit o nie zapłacony rachunku. Rachunek zapłacony, internety działają a #hbogo ciągle wyświetla, że nie zapłacone. Ktoś coś? Tv #samsung seria 7.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach