@Wykopaliskasz: został jeszcze jeden odcinek tego sezonu, ciężko powiedzieć ale skoro zaczęli ten wątek...

ja to czytałem chyba z 10 lat temu, nawet nie kojarzę dokładnie kiedy - ale jest to jedna z niewielu książek/serii z których pamiętam zakończenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z zakończeniem jedyny problem jest taki że nie dało w nam w mordę i chyba tego plaskacza brakuje nam masohistom najbardziej.

Wszystko zostało podane na tacy, autorzy bardzo starali się zamknąć wszystkie wątki.

Chociaż z drugiej strony każdy widz byl... Doktorem Manhattanem. Znał poczatek, znał koniec, nie widzial tylko, co do tego finału doprowadzi.


@Boomkin: bardzo ładne podsumowanie
  • Odpowiedz
@Yahoo_:


@Boomkin: Ten motyw rasizmu nie bardzo pasuje do polskiego odbiorcy.
Z takich rzeczy to jeszcze fakt, że Ozymandiasz był narcyzem, a Narcyza pokonało zwierciadło.
  • Odpowiedz
Mircy z #seriale wpadłem na #hbogo na serial "Kontra" (Strike Back). Po pierwszych 4 odcinkach, po prostu urywa mi dupę, ale czytam, że potem jest jakaś tendencja spadkowa... Oglądał ktoś? Jakieś opinie? (tak, wiem, że Portera zabijają, jestem jakby spoileroodporny). Podoba mi się, ze względu na te plot twisty i ciekawą fabułę, słabo będzie, jeśli zrobili potem z tego, po prostu tępe kino akcji...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aż dziwne, że o tym serialu jest tu tak cicho, bo jest bardzo ciekawy. Na pewno wielu osobom się nie spodoba przez swój klimat brudnej i biednej Rumunii, ale serio polecam. Jest w tym serialu odrobina czarnej komedii, ale na pewno nie nastawiajcie się, że cały serial będzie połączeniem komedii z dramatem kryminalnym. Jedynie co, to muzyka w odcinkach mogłaby być trochę inna, bo po jej słuchaniu, może się wydawać, że oglądasz
oba-manigger - Aż dziwne, że o tym serialu jest tu tak cicho, bo jest bardzo ciekawy....

źródło: comment_GqKdGAgBEn9U8JFLnpeNZRyGdsFJIhR5.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oba-manigger: Kolejny raz widzę na wykopie wpis o tym serialu. Szkoda że tak późno został doceniony, ale lepiej później niż wcale jak to mówią.
Dla zainteresowanych europejskimi produkcjami, polecam sprawdzić też "Złote życie" które przez motyw przewodni można by określić węgierskim odpowiednikiem "w cieniu", jednak różnice między realiami biednej Rumuni a bogatszych Węgier są dość spore, co sprawia że są to dwa różne seriale.


Ponad to, jeśli OP twierdzi
  • Odpowiedz
@Aammon: Ja obejrzałem póki co pierwszy sezon i jestem pozytywnie zaskoczony kolejną europejską produkcją od HBO. Te wszystkie kicze od Netflixa są takie nudne i przewidywalne, że wolę obejrzeć coś mniej znanego a z naszego kontynentu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Działa komuś #hbogo na tv?
Oczywiście odtwarzanie czegokolwiek, nie sam interfejs.
Mi jak już się cokolwiek odpali, to nie ma dźwięku xD
#hbo #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HBO GO, może ktoś podpowiedzieć jak na telewizorze z AndroidTV i zainstalowanej aplikacji HBOGO uruchomić stream z kanałów HBO 1, HBO 2 i HBO 3 ???
na innej aplikacji dedykowanej chyba pod telefon są te kanały, a na androidtv nie ma. Może ktoś ma taką apkę która byłaby kompatybilna z telewizorem i działającymi tymi kanałami.
#hbogo #android #androidtv #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nagie gwiazdy, hity HBO GO, wielki turniej i filmy dokumentalne

Wracamy z potężną dawką spamu, która rozpromieni Wasze ekrany. Tym razem mamy dla Was najlepsze sceny rozbierane lat 10., czyli ranking przygotowany przez niezatapialnego i niezastąpionego Mr. Skina. Ponadto HBO pochwaliło się tym, które seriale najchętniej oglądaliśmy na HBO GO w 2019 roku.

Jednak to nie wszystko. Sporo dzieje się również na naszym Facebooku. Już nie tylko płaczemy nad zmianami serwerów, jak
popkulturysci - Nagie gwiazdy, hity HBO GO, wielki turniej i filmy dokumentalne

Wr...

źródło: comment_qXX9WXH9JvxwPLXUVcYZsHF3wR2nDuhP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@incar: @Ebane: @Gradzik: Chory leze od tygodnia i juz jestem na bierzaco z s07e08. Faktycznie dramat w s05 z tymi flashbackami nie byl ciekawy, ale chociaz wprowadzil jakies odswiezenie do serialu ktory ma tyle odcinkow co sie nie zdarza zbyt czesto
  • Odpowiedz
  • 0
Mireczki co z nowości polecacie na netflixie albo hbo? Tak z 4 miesiące zero było oglądania ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#netflix #hbogo #film
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach