Szukam miejsca w #hbogo
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Seele: a Ty przed spotkaniem o wiek nie pytasz? Ja tam z nieletnimi sie nie koleguje
- 0
@LadyMartini: zależy na jakie spotkanie
- 4
Z zakończeniem jedyny problem jest taki że nie dało w nam w mordę i chyba tego plaskacza brakuje nam masohistom najbardziej.
Wszystko zostało podane na tacy, autorzy bardzo starali się zamknąć wszystkie wątki.
Chociaż z drugiej strony każdy widz byl... Doktorem Manhattanem. Znał poczatek, znał koniec, nie widzial tylko, co do tego finału doprowadzi.
@Boomkin: bardzo ładne podsumowanie
- 0
- 0
Mircy z #seriale wpadłem na #hbogo na serial "Kontra" (Strike Back). Po pierwszych 4 odcinkach, po prostu urywa mi dupę, ale czytam, że potem jest jakaś tendencja spadkowa... Oglądał ktoś? Jakieś opinie? (tak, wiem, że Portera zabijają, jestem jakby spoileroodporny). Podoba mi się, ze względu na te plot twisty i ciekawą fabułę, słabo będzie, jeśli zrobili potem z tego, po prostu tępe kino akcji...
@UmrzecZmilosci: Tak.
- 1
@UmrzecZmilosci: @murarz13: No nic, zobaczę, ale tak jak myślałem, akcja nad fabułę... Chyba ten "Homeland" w końcu ruszę, bo gdzie porzuciłem po 3 odcinkach, a tez był mega.
- 13
Aż dziwne, że o tym serialu jest tu tak cicho, bo jest bardzo ciekawy. Na pewno wielu osobom się nie spodoba przez swój klimat brudnej i biednej Rumunii, ale serio polecam. Jest w tym serialu odrobina czarnej komedii, ale na pewno nie nastawiajcie się, że cały serial będzie połączeniem komedii z dramatem kryminalnym. Jedynie co, to muzyka w odcinkach mogłaby być trochę inna, bo po jej słuchaniu, może się wydawać, że oglądasz
źródło: comment_GqKdGAgBEn9U8JFLnpeNZRyGdsFJIhR5.jpg
Pobierz- 3
@oba-manigger: Kolejny raz widzę na wykopie wpis o tym serialu. Szkoda że tak późno został doceniony, ale lepiej później niż wcale jak to mówią.
Dla zainteresowanych europejskimi produkcjami, polecam sprawdzić też "Złote życie" które przez motyw przewodni można by określić węgierskim odpowiednikiem "w cieniu", jednak różnice między realiami biednej Rumuni a bogatszych Węgier są dość spore, co sprawia że są to dwa różne seriale.
Ponad to, jeśli OP twierdzi
Dla zainteresowanych europejskimi produkcjami, polecam sprawdzić też "Złote życie" które przez motyw przewodni można by określić węgierskim odpowiednikiem "w cieniu", jednak różnice między realiami biednej Rumuni a bogatszych Węgier są dość spore, co sprawia że są to dwa różne seriale.
Ponad to, jeśli OP twierdzi
- 3
@Aammon: Ja obejrzałem póki co pierwszy sezon i jestem pozytywnie zaskoczony kolejną europejską produkcją od HBO. Te wszystkie kicze od Netflixa są takie nudne i przewidywalne, że wolę obejrzeć coś mniej znanego a z naszego kontynentu.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@nightrain: 9 odcinek był normalnie w telewizji o 3 rano więc nie wiem co może nie być przetłumaczone, zwyczajnie coś z-----i i nie jestem jedyny z tym problemem
Edit: U mnie już działa ale kolejny raz dają mi powód żebym na nich pluł xD
Edit: U mnie już działa ale kolejny raz dają mi powód żebym na nich pluł xD
źródło: comment_2jXbVRh9Dv5xmEYRKR5Rv13XlnmebLSR.jpg
Pobierz@janushek w apce też mi tak pokazuje, na stronie normalnie rano oglądałem
- 3
Aktualizacja oferty HBO GO Polska
Dodany tytuł:
+ Półsłodki ciężar (2014) [+ audio, + napisy] link
Nowe odcinki:
Dodany tytuł:
+ Półsłodki ciężar (2014) [+ audio, + napisy] link
Nowe odcinki:
źródło: comment_06JFZr85oIx4Xgamcx2jgDXwTZk1duAh.jpg
Pobierz- 0
HBO GO, może ktoś podpowiedzieć jak na telewizorze z AndroidTV i zainstalowanej aplikacji HBOGO uruchomić stream z kanałów HBO 1, HBO 2 i HBO 3 ???
na innej aplikacji dedykowanej chyba pod telefon są te kanały, a na androidtv nie ma. Może ktoś ma taką apkę która byłaby kompatybilna z telewizorem i działającymi tymi kanałami.
#hbogo #android #androidtv #komputery
na innej aplikacji dedykowanej chyba pod telefon są te kanały, a na androidtv nie ma. Może ktoś ma taką apkę która byłaby kompatybilna z telewizorem i działającymi tymi kanałami.
#hbogo #android #androidtv #komputery
Dzięki #netflix za skasowanie #californication, kiedy został mi do obejrzenia jeden sezon. Z #hbogo już zrezygnowałem ze względu na słabą ofertę i coraz więcej rzeczy znowu szukam w zatoce. A przez jakiś czas było cywilizowanie. #vod #torrent #gorzkiezale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@olito: @Maneharno: @Mimo89: @vin42: przecież to dawno było wiadomo
https://upflix.pl/aktualnosci/aktualizacja-oferty-netflix-polska-2019-11-15
Miesiąc był na obejrzenie, sam dokończyłem serial bo 3 sezony ostatnie dooglądałem. A w razie czego to pozostaje hbogo bo tam jest.
https://upflix.pl/aktualnosci/aktualizacja-oferty-netflix-polska-2019-11-15
Miesiąc był na obejrzenie, sam dokończyłem serial bo 3 sezony ostatnie dooglądałem. A w razie czego to pozostaje hbogo bo tam jest.
Nagie gwiazdy, hity HBO GO, wielki turniej i filmy dokumentalne
Wracamy z potężną dawką spamu, która rozpromieni Wasze ekrany. Tym razem mamy dla Was najlepsze sceny rozbierane lat 10., czyli ranking przygotowany przez niezatapialnego i niezastąpionego Mr. Skina. Ponadto HBO pochwaliło się tym, które seriale najchętniej oglądaliśmy na HBO GO w 2019 roku.
Jednak to nie wszystko. Sporo dzieje się również na naszym Facebooku. Już nie tylko płaczemy nad zmianami serwerów, jak
Wracamy z potężną dawką spamu, która rozpromieni Wasze ekrany. Tym razem mamy dla Was najlepsze sceny rozbierane lat 10., czyli ranking przygotowany przez niezatapialnego i niezastąpionego Mr. Skina. Ponadto HBO pochwaliło się tym, które seriale najchętniej oglądaliśmy na HBO GO w 2019 roku.
Jednak to nie wszystko. Sporo dzieje się również na naszym Facebooku. Już nie tylko płaczemy nad zmianami serwerów, jak
źródło: comment_qXX9WXH9JvxwPLXUVcYZsHF3wR2nDuhP.jpg
Pobierz- 6
sama szmira jak za kazdym razem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@polskipolaczek: "Marley i Ja"
@polskipolaczek: przerwana lekcja muzyki
- 1
- 3
#hbogo
#raydonovan
#seriale
Jakie sa wasze typy sezonow od najlepszego do najgorszego? Skonczylem wlasnie 4 i nie wiem czy kontynuowac. Dla mnie kolejnosc 2-1-4-3
#raydonovan
#seriale
Jakie sa wasze typy sezonow od najlepszego do najgorszego? Skonczylem wlasnie 4 i nie wiem czy kontynuowac. Dla mnie kolejnosc 2-1-4-3
źródło: comment_NSjQ64IIcLdJQMrz34kkr8n2zqDztBUb.gif
Pobierz- 3
@eric2kretek: 5 najgorzy, ale według mnie 6 i 7 najlepsze, więc warto kontynuować
- 1





























Uwaga! Poniżej ostry spoiler do serialu "Mroczne Materie".
Książki czytałem, gdy "Złoty kompas" był w kinach i sporo rzeczy pozapominałem. Muszę chyba sobie odświeżyć trylogię.
ja to czytałem chyba z 10 lat temu, nawet nie kojarzę dokładnie kiedy - ale jest to jedna z niewielu książek/serii z których pamiętam zakończenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)