Wpis z mikrobloga

Zakupiłem sobie dla testów #hbo go i #netflix - próbnie na miesiąc.
O jakże jestem srogo zawiedziony ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie da się regulować prędkości!
To już darmowe archiwum #tvp ma opcję zmiany prędkości odtwarzania!
Nie da się też regulować rozdzielczości.
Nie kumam idei.
YT to ma, tvp, czy pirackie streamy tez obie funkcje mają, a serwisy płatne nie.

Chciałem więc ściągnąć ze strony - skoro mam opłacone konto, żeby sobie odtworzyć lokalnie z dowolną prędkością, to też se ne da.

Sry, na dziś wybieram piractwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS
Żeby nie być gołosłownym screen z tvp (oprócz prędkości i jakości filmu jest również możliwość regulacji wielkości napisów i ich przeźroczystości).
To samo mam na streamach pirackich, a najważniejsze dwie podstawowe funkcje na YT. Natomiast żadnej z nich nie ma na ww. płatnych serwisach.

PS
To nie jest pochwała dla innych serwisów, to mój bluzg na te płatne pozbawione kluczowych funkcji.

#zalesie #problemypierwszegoswiata #filmy #seriale #hbogo
marcinst - Zakupiłem sobie dla testów #hbo go i #netflix - próbnie na miesiąc.
O jak...

źródło: comment_V1qX2v1jAvFUKF8hieBzYg83cJ8GfOZ9.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@marcinst: z tym regulowaniem jakości jest jak z eleven czy canalplussport.pl, jakość niby sama się dostosowuje do łącza i jeszcze DRM tam jest włożony, o ile w transmisjach na żywo to jest jakoś do przełknięcia, tak nie wiem dlaczego wsadzają to do vod, torrenty lepsze
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Wchodzimy w mocny off-topic.
Po pierwsze: większość filmów obecnych na vod to nie są dzieła sztuki, a jedynie zapychacze.
Po drugie i ważniejsze: nie tylko autor tworzy dzieło, odbiór i odbiorca również jest jego twórcą. Jeśli posłuchasz Ravela z prędkoscią x5, lub inaczej promienie światła się ułożą na rzeźbie, to nie znaczy, że jest to niekanoniczne.
Pozwól mi wybierać, a nie narzucaj.
  • Odpowiedz