Seriale które debiutowały w tym roku posegregowane pod względem ilości ocen na imdb. Pewnie jakieś pominąłem ale wziąłem te które wydawały mi się najpopularniejsze z premier, poza Czarnobylem seriale akcji i przygodowe. Wiedźmin dopiero tydzień po premierze a jest trzeci na mojej liście, niezły jest chyba hype na świecie. Wszystkie sezony zakończone poza Mandalorianem gdzie został jeden odcinek.

Ciężko zmierzyć popularność bo wszystkie platformy nie chwalą się statystykami oglądalności albo jak Disney
a.....7 - Seriale które debiutowały w tym roku posegregowane pod względem ilości ocen...

źródło: comment_esHf1JGBkwJbhnTGKOmMEm4KkZzzAKk6.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znalazłem jeszcze kilka z dużą ilością ocen ale nie moje klimaty wiec nie oglądałem:
S-x Education 8,3/10 liczba ocen: 82 382
After Life: 8,4/10 liczba ocen: 45 283
Euphoria : 8,4/10 liczba ocen: 33 075
  • Odpowiedz
@baremoto97: Sezon 4 (ostatni), skończył się zaraz przed świętami dwoma odcinkami na raz zatytułowanymi "Series finale - part 1 / part 2".

@Dutch: Sezony 3 i 4 obiektywnie lepsze od 2 chociażby przez to, że akcja ma szybsze tempo. Fabuła łatwiejsza do śledzenia, bo coraz lepiej wiesz z czym masz do czynienia. Znaczy, to co wyjaśniają wcale nie przestaje być powalone, ale przynajmniej nie próbują już tak bezczelnie
  • Odpowiedz
Miałem aktywny hbo na 2 miesiące w Plushu po przeniesieniu numeru ,dezaktywowałem sms-em ale po zalogowaniu nadal mogę oglądać,żeby mnie nie policzyli za to,o co chodzi ?xd
#plus
#plush
#hbogo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bazylo: heh dostałem nawet 2x od nich tylko 14 dni to mam na aktywacje ich każdy na 1 miesiąc,niestety tylko 1 mogę użyć,ale nadal nie wiem gdzie bo na koncie zalogowanym przez operatora jest rubryka na kod promocyjny ale już jest wpisany nie wiem czy się usunie ,no nic trzeba czekać do końca miesiąca a potem tamte atakuje xd
ps. Mam koda PW ! xd
  • Odpowiedz
Jaki film na hbogo polecacie? Szukam czegoś spoko czego jeszcze nie oglądałam, może być wszystko oprócz romansów i komedii romantycznych (widziałam wszystkie hp, raczej nie mam ochoty na superbohaterów, z bajkami też jestem na bieżąco xd ale raczej mało filmów oglądam)
#hbogo #film #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach