Marek Kopel nie będzie już kierował Zarządem Transportu Metropolitalnego. Swoją funkcję będzie pełnił jedynie do stycznia 2019 roku.
Przedstawiciele Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii poinformowali, że Marek Kopel nie będzie już dyrektorem Zarządu Transportu Metropolitalnego. – Umowa Marka Kopla na stanowisku dyrektora Zarządu Transportu Metropolitalnego trwa do końca tego roku. Z powodów osobistych, złożył wniosek o przedłużenie jej jedynie do końca stycznia 2019 roku, aby dokończyć proces przejmowania i integrowania trzech dotychczasowych związków komunikacyjnych w strukturach
















Proszę o uczciwe wypełnienie. Mam za to obiecane coś dobrego ( ͡º ͜ʖ͡º) więc z góry
źródło: comment_7tp4uweaUwac2mZSo0WdV1aht626KXzl.jpg
Pobierz