Marek Kopel nie będzie już kierował Zarządem Transportu Metropolitalnego. Swoją funkcję będzie pełnił jedynie do stycznia 2019 roku.

Przedstawiciele Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii poinformowali, że Marek Kopel nie będzie już dyrektorem Zarządu Transportu Metropolitalnego. – Umowa Marka Kopla na stanowisku dyrektora Zarządu Transportu Metropolitalnego trwa do końca tego roku. Z powodów osobistych, złożył wniosek o przedłużenie jej jedynie do końca stycznia 2019 roku, aby dokończyć proces przejmowania i integrowania trzech dotychczasowych związków komunikacyjnych w strukturach
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LobuzKochaMocniej nie, bo to nie jest żadne malowanie GZM, to reklama dni otwartych

Ten różowy (fuksje, magente) jak kto woli maja mieć tylko autobusy lotniskowe, dla reszty pojazdów kolorystyka podobno ma być inna, choć oficjalnie nic nie wiadomo - projekt malowania dla zwykłych autobusów i innych pojazdów jest dopiero opracowywany
  • Odpowiedz
@sylwke3100: nie, nie i jeszcze raz nie.
Sosnowiec to Hitler, Świętochłowice to wigwam w górach, Łaziska krab zamiast kominów, katowice sombrero, a Psary space invaders. WTF?!
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Ta księga jest tak z-----a. XD Niedość, że Żółty okreslany jest dwoma nazwami najpierw: "Słoneczny Śląsk" a potem "Słońce Metropolii". Majora Black i Heavy na obu przykładach opisane są jako Majora Bold. Pantone opisany jest tylko w Coated. I jeszcze ten potworek: "zabarwienia lentikulalne" Jak już to "lentikularne" i nie wiem jak to ma się do zabarwienia, cała literatura fachowa jaką znam na ten temat milczy...

To wpierdzielenie angielskiego
  • Odpowiedz
@sylwke3100 jak dwajścia lat temu mieszkałem w londonistanie, bardzo podobał mi się komfort podróżowania całą komunikacją na jedną oyster card. Tymczasem w Polszy i najwiekszej aglomeracji w 2018... ;D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DrahLee: U kierowcy, na karcie ŚKUP, w automacie (papierowy) albo przez telefon (Skycash, mPay, Mobilet)

@caribbean: Ten bezpośredni z Kato to 45 minut

@ArchDelux: Tu też możesz na jedną a jak w lutym wprowadza do działania MetroBilet (+ pociąg bo katowicki już działa) to masz luz i wszystko razem.
  • Odpowiedz
Kiedyś już to wrzucałem w starej wersji ale zniknęło razem z pewnym tagiem. Oto aktualna taryfa komunikacyjna Zintegrowana GZM, PKM Jaworzno oraz Kolei Śląski na terenie Metropolii / GOPu. Są tu tramwaje, trolejbusy, autobusy, pociągi. Patrząc po tym dawniej była bardziej skomplikowana np podział na z limitem czy bez + Tychy miały swoje bilety. A tak poza tym Jaworzno miało droższe okresowe.

Tutaj przykład podobny z tamtego roku - https://i.imgur.com/Di4Zwtx.png

Prosze sobie
sylwke3100 - Kiedyś już to wrzucałem w starej wersji ale zniknęło razem z pewnym tagi...

źródło: comment_mlO87BCeizVVTlASw7Kndn0aNWG4Hyuu.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sylwke3100 W Tychach za 1,60zl jako normalny był traktowany jako 5 minutowy, po integracji również - znieśli to, czy to nadal obowiązuje?

I skoro wszystko wychodzi z Gornoslasko-Zaglebowskiej Metropolii to podpinanie do tego PKM Jaworzno chyba średnio pasuje
  • Odpowiedz