@Shomon: Otwierasz beczki przed patchem, czy chociażby patchnotami? Średni pomysł. Nie wiadomo jak będą traktować zmiany złotych kart. Na pewno Geralt jest zmieniany, ale to nie jest nerf.
  • Odpowiedz
@mateusz-bylinski masz kilka drobnych błędów w liczbach, np. Harpia daje 5 na stół i potencjalne 6a nie 6 i 6.

Dobosz to koleś z bębnem wybijający rytm maszerującego wojska plus grający na bębnie/bębenku. Taki z dwoma pałeczkami
  • Odpowiedz
  • 1
@harnas_sv
@RadeqW odpuszczam, do końca sezonu zostalo 4,5 godziny w razie spadku może nie udać się wrócić, a nagrody za wybicie 20 rangi nie są warte ryzyka. W kolejnym sezonie można powalczyć o 21.
  • Odpowiedz
Mirki, ten bug, że ktoś może wywalić mecz kiedy przegrywa jest nadal aktualny?
Mam wrażenie, że koleżka przed chwilą mi wywinął taki numer. Było 1:1 w rundach. Trzecią wygrałem, on spasował, ja spasowałem, o i nagle błąd... i przegrana. Shieet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio zamiast Geralta Igni, używam Aard. Wydaje mi się być bardziej elastyczny. Przy Igni miałem już za dużo "pustych strzałów"
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lowcapatelni: Grałem trochę Aard i to w talii z Rozdarciami i Grotem. Niestety średnia karta, min. powinni dodać zadawanie obrażeń na oblężniczym. Zresztą Aard za Igni to trochę dziwna zamiana, bo te karty mają mocno odmienne zastosowania. Chyba, że chcesz mieć jakiegoś Geralta :P
  • Odpowiedz
W końcu złożyłem deck, który daje radę (11 z 15 gier wygrane), ale boję się grać dalej bo właśnie wbiłem ponad 4200. Przerwa od Gwinta co najmniej do jutra. Może dociągnąłbym ranking wyżej ale strach spaść poniżej 4200.
#gwint
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kvvach: Hybryda pożerki z Dagonem. Można zrobić naprawdę wysokie tempo, można też spokojne carry dzięki triss, a jako finisher zagrać żalnicę. Do tego dobrze pogoda + carantir działają w połączeniu z gradobiciem. Jeżeli jest pogoda na stole i jakiś rząd jest czysty, to przeciwnicy często stackują tam jednostki. Mało kto gra gradobicie w potworach.
matkop89 - @kvvach: Hybryda pożerki z Dagonem. Można zrobić naprawdę wysokie tempo, m...

źródło: comment_u7IdXPo56JgSDJU4DDjbgb7IbeAdScPV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Raziel91: Ostatnio patch był następnego dnia po streamie. Ale wcześniej był raz stream, po nim kilka dni i drugi stream i dopiero patch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#gwint

Właśnie zauważyłem małego buga? Czy to celowe działanie karty?

Grałem przeciwko Dagonowi swoją talią na KP, wygrywałem +30, gościu mglaków sobie boostował przez triss to czekałem z ostatnią kartą żeby mu ich zdjąć czystym niebem (Detmold) - ale wcześniej miałem kartę blokującą z przywróceniem wartości bazowej. Więc jedyną kartą do zablokowania był mglak.

Tak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4200 wbite :) od 4100 bez porażki, polecam discard skellige z gwentelman tier 1. Tylko uważać na potwory i klucznika ;) reszta decków przy ostrożnej grze bez problemów.
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubusfnc Ja moim Dagonem niszczyłem Skellige. Klucznik i gryf. Raz grałem na straż królowej. Koleś stworzył operatorem jedną straż. Drugą ukradłem mu gryfem i w taki o to sposób w drugiej rundzie wyciągnąłem straż królowej z jego cmentarza. Przeciwnik wyszedł od razu gdy na mojej stronie pojawiły się 3 jednostki straży królowej
  • Odpowiedz
@Prychacz: wiem ze dagon radzi sobie z SK bardzo dobrze, ale pojscie po 2:0 nie zawsze jest dobre. Sam w drodze po GMa mialem jakos 16:1/16:2 na SK, a gram bez caretakera i griffina. Jezeli masz takie techowane karty to 2:0 ma wiekszy sens bo masz pierwszenstwo z wyciagnieciem skirmishera czy gremisty/czegos innego. Ja preferuje pewniejsze sytuacje
  • Odpowiedz