Jakby co to nie kierujcie się polskimi patchnotami z gry, bo przynajmniej u mnie wyświetla stare, w wersji angielskiej jest ok.
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobra w tym sezonie nie bede robił jakichś kretyńskich decków typu wild hunt tylko bede grał na serio xD może będzie jakaś spoko ranga pod koniec
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Deck na Francesce będzie na pewno mocny. Tak samo szpiedzy Nilfgaardu i potwory na zemście. Ciekawe co jeszcze będzie w mecie
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak na ilość zmian, to lista kart, które będzie można zmielić za pełną wartość jest krótka. Szkoda że Saskia się tam nie znalazła, bo mam dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xarthisius będzie mógł podejrzeć cały deck przeciwnika oprócz tych na ręce? Brzmi mega op i nie wiem jaki jest tego sens jak będziesz wiedział o wszystkich kartach przeciwnika (tak wiem - gwentdb i każdy ma taki sam deck, ale no bez przesady większość zmienia dużo kart w tych topowych deckach i cała strategia zaskoczenia idzie do kosza)
Ten Nilfgard znowu wraca do gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Santiusz: Nie tylko będzie pokazywał co przeciwnik ma w talii, ale będzie pokazywał dokładną kolejność kart - czyli od razu wiesz, co i kiedy przeciwnik dobierze do ręki. Mam nadzieję, że jednak go zmienią, bo to już jest mega OP.
  • Odpowiedz
@Marcines: Jednak zobaczenie całej talii przeciwnika to jest przesada, daje nam to oczywistą możliwość sprawdzenia ile złotych czy srebrnych kart przeciwnik ma na ręce, czy nie zaciągnął się tym czego nikt nie chce mieć na ręce - wiedźmy, wiedźmini, mróz przy ogarach, temerscy piechurzy itd itd...za mocne to jest
  • Odpowiedz
@kvvach: @RadeqW: przeciez to jakis żart, zmienili 50% kart, a refund tylko za 10 XD jak zmienili jakas karte to tez powinno pojsc do zmielenia, wg nich to buff, a wg mnie np. saskia juz nie pasuje do mojej talii i co? co z tego ze dodali jej 3 punkty? XD
z 2 strony ich rozumiem bo ludzie czekaja z millowaniem do patcha bo sie oplaca, a im
  • Odpowiedz