ej jeżeli chodzi o kambi to hemdall ma opis "Zniszcz wszystkie jednostki (oprócz kambi) na stole"
czyli siebie też niszczy? tak to wygląda troche xD

#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@baronsob: To było głupie, kiedy nie mogli. Uwielbiałem jak w ostatniej rundzie dobierał mi się ostatni brąz z talii - emisariusz i już nawet nie miałem brygady impera w ręce.
  • Odpowiedz
Calveit (no i Cahir również) wyciągają znowu złote karty (òóˇ). Alchemicy rozejść się.

Ach i bym zapomniał Alba Pikeman's mają licznik na 1.

#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MikiBomba: Sporo się zmieni jutro albo przynajmniej w tym tygodniu. Za dwa powinno być stabilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Caly tag zawalony wpisami o patchu, a Ty z takim tekstem wypadasz :P
  • Odpowiedz
@Deodatus: Bo raz zadziałał? Ja dzisiaj grałem Pavettą, też raz zadziałała naprawdę fajnie (cofnięcie Kapitana Piratów z 16 punktami i Zwiadowcy Rębaczy z 2), ale jednak ludzie nią nie grają. Widziałem jakiś w miarę działający deck na pancerz (ale nie 100%, chyba tylko jedna Ciężka Kawaleria tam była), sam brałem Rycerzy do Radowida, ale jednak archetypowi sporo brakuje do topowych.

Przy czym przy Pavettcie jest jeszcze bonus w postaci wyraźnego
  • Odpowiedz
@Deodatus: Ja myślałem, że Ty myślałeś, iż deck jest całkiem niezły ( ͡º ͜ʖ͡º). Moim zdaniem to, że wygrałeś nim jakiś mecz z Potworami to jeszcze nie jest wystarczającym powodem, żeby uznać go nawet za całkiem niezły. Z tego co pamiętam to nawet się próbowałem nim grać na początku obecnego patcha, bo jak się popatrzyło na takie combo 2x Redańska Elita i Ciężka Kawaleria to
  • Odpowiedz
@Poncz: Czekaj. Teraz nowe karty itak ci się nie przydadzą a po patchu przynajmniej masz szansę że z beczek dostaniesz jakieś nowe i nie będziesz musiał dokupować.
  • Odpowiedz
Od ogromnej ilości czasu nie grałem, aktualizuję, wchodzę, wita mnie tutorial... Pewnie jakiś nowy tutorial zrobili i dlatego każdy musiał odnowa myślę. Widzę że nie ma języka Polskiego ale myślę że da się ustawić. Chwilę później widzę że dali mi całkiem nowe konto, skasowali nawet decki a języka Polskiego nie ma już w ustawieniach.
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skasowali nawet decki


@TomaszA2: Decki sprzed kilku miesięcy na wiele by się nie przydały. Abstrahując od tego, że byłyby w pewnej mierze puste, bo był wipe z końcem closed bety.
  • Odpowiedz
Czy jest gdzies info ile $$$ wygrali uczestnicy turnieju #gwint podczas targow gamescom?
Wiadomo ze pula to 25k $ ale ile kasy bylo za poszczegolne miejsca?
#gwent
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na reddicie widziałem jak ktoś się żalił że lot, itd. to dla niego koszt +2k$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kamil062: Bez sponsora to nie lada wydatek. Dlatego lanowe turnieje kwalifikacyjne to absurd i zamykanie się przed graczami.
  • Odpowiedz
@kamil062: Ten turniej był przecież organizowany zanim pojawiły się zasady dotyczące Gwent Masters, więc czemu regulamin miałby działać wstecz? W przyszłości nie przewidują tego typu przypadków, jak będą sami rozdawali dzikie karty to zapewne będą wszystko opłacać. Natomiast w tym przypadku było bardzo jasno powiedziane, że uczestnicy turnieju o dziką kartę płacą za siebie. Ciekawe w ogóle kto pojechał na te eliminacje, ile kolejnych osób sobie je odpuściło.
  • Odpowiedz
@kubusfnc: Ramka za pozycję w rankingu bety chyba też jest bugiem, ale jeszcze nie zabrali ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zresztą te ramki to w ogóle jakiś totalny bałagan, co innego było przed końcem sezonu w nagrodach i na stronie, a co innego jest obecnie.
  • Odpowiedz