Gra po tym patchu nie sprawia mi żadnej przyjemności. Użeranie się z mulliganem albo spellatel jest już nie do zniesienia, a to dopiero trzeci dzień po patchu. Kompletny brak balansu brązowych kart. Czy to normalne że zwykła brązowa karta robi więcej punktów niż złota która jest 10x droższa? Do tego dochodzi jeszcze pancerz który ma już praktycznie każda jednostka w KP. Aż takiego braku balansu nie było przez całą otwartą betę. Było
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedyną zmianą na plus jest usunięcie immunitetu złotym kartom ponieważ zrobiło się troszkę ciekawiej dzięki temu.


@Prychacz: Ja jakoś tego nie czuję. Owszem były decki stworzone konkretnie wokół złotych finisherów w 3. rundzie (kontrolne ST, Radowid z Baronem, kiedyś Spellgaard itp.), ale żaden z nich nie był topowym deckiem i spokojnie można było z nimi wygrywać wyrzucając w 3. rundzie spore, postopniowane wartości w brązowych i srebrnych kartach. Natomiast trochę
  • Odpowiedz
Kolejne 2 bugi:

1. przeciwnik swoim radowidem nie mogł nic zrobić mojemu, nie zablokował go ani nie zranił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. według opisu taran zadaje 3 punkty obrazeń i jesli zabije, to moze zadać kolejne 2
położony obok karty z amunicją, powinien zwiększyć swoje obrażenia o 1, czyli uderzyć za 4 a
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po zmianie ze zdjęciem immunitetu złotych kart pojawiają się możliwości zagrań, które się filozofom nie śniły - Keira nie tylko może Epidemią zabić sama siebie, ale może też zablokować wyciągnięcie drugiej karty przez Dijsktrę, jeśli pierwszą kartą jest Keira i rzuci ona Epidemię, która go zabije ( )
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prychacz: Znerfili? Zmienili i nie jestem pewien czy karta jest słabsza. W praktyce nie tak łatwo było ją w pełni wykorzystać (znaleźć 5 celów i to nie na oblężniczym), obecnie jest dużo pewniejsza.

@lowcapatelni: Fakt, że karta robi robotę, ale może gdy ludzie zaczną bardziej grać wokół niej to straci na znaczeniu. Mam trochę poczucie, jakby po usunięciu Koral ludzie uznali, że piekła nie ma i można stackować
  • Odpowiedz
powiedzieć że ta gra jest zbalansowana to jak napluć komuś w ryj. Nowy patch tylko pogłębił różnice albo stworzył nowe. Nilfgaardowi dał dodatkowe brązy do przewijania, jakby mało miał opcji do tej pory, mulligan pod scoiatael wyboostował w irracjonalny sposób (brąz z 17 siły iks de). Potwory poprzednio op to teraz sprowadzone do roli śmiecia (harpia z licznikiem 3 - xD, dziki gon dostał kartę boostującą która po usunięciu usuwa boosta -
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sojerr: Millgaard jeszcze nie jest taki OP ale mulligan to jest przesada. Kto wpadł na pomysł aby boostować kartę o siłę jednostki. Gdyby to było o połowę to już raczej byłoby bardziej zbalansowane
  • Odpowiedz
@Sojerr: Chciałeś chyba napisać o 19 randze? Bo to do niej można dojść praktycznie wszystkim, jeśli 11 ranga jest jakimś problemem, to tylko chwilowo, ale i tak wydaje mi się, że już nawet obecny próg dla byle jakiej talii jest sporo wyżej niż 11 ranga. Swim grał przed chwilą Dagonem z tymi Harpiami i szło mu całkiem nieźle.
  • Odpowiedz
Zagrałem wczoraj kilka gier Potorami pod Dziki Gon..
8 pojedynków - wszystkie przegrane. Chyba będzie trzeba zacząć grać czymś innym niż potwory :(
#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WYKOPOWY TURNIEJ GWINTA

Na sam początek proszę o plusy, żeby wpis przykuwał wzrok.
No i uprzedzając wszelkie komentarze turniej nie odbędzie się w najbliższym czasie z kilku powodów
1. Chciałbym zobaczyć najpierw czy jest wystarczające zainteresowanie.
2. Trzeba ustalić zasady odpowiadające każdemu.
vardum97 - WYKOPOWY TURNIEJ GWINTA


Na sam początek proszę o plusy, żeby wpis prz...

źródło: comment_kcv83YJN71AHZhgPdarUPUkXQfhv5Jzx.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każdy zawodnik zgłosiłby do turnieju 4 dowódców którymi będzie grał (każdy z innej frakcji), a przeciwnik będzie mógł zbanować jednego lidera. Gra będzie toczyła się do 3 wygranych jednego gracza


@vardum97: Ja bym dał 3 dowodców i 1 bana i bo3, gdzie musimy wygrać 2 gry. Nie ma po co zwiększać liczby leaderów szczególnie, że pewnie część osób też kart nie ma do wszystkich klas. Ponadto skróci to tez sam
  • Odpowiedz
Zmiany mogłyby być przeprowadzane pomiędzy poszczególnymi fazami turnieju tj np. między ćwierćfinałem i półfinałem, a zabronione by były pomiędzy pojedynczymi meczami w czasie tej samej fazy np. grając w ćwierćfinale przegrywamy mecz Dagonem i podchodząc do następnego meczu musimy użyć dokładnie tego samego decku z Dagonem (ewentualnie innego lidera).


@vardum97: A w jaki sposób można tego dopilnować? Nawet jeśli ktoś zagrał daną kartę, to bez powtórek przeciwnik musiałby robić screeny
  • Odpowiedz
@Prychacz: w zasadzie w tym patchu dostaliśmy dość duży zasób kart do przewijania, jedynym problemem jest Avallach. Jeżeli przeciwnik nie będzie w stanie go zabić od razu to mill ma dość duże szanse
  • Odpowiedz
Ta talia na muliganie jest naprawdę za mocna, ktoś chyba nie sprawdził jak to działa ;)

Ostatnio coś takiego było chyba przy BPP z grzybkami.
#gwint
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soltysek: niby czemu jest za mocna? ja jakos nie mam problemu by z tym wygrywać, tylko myśleć trzeba, przegrałem z tym pare razy tylko przez swoją głupote bo na jedną linie duzo jednostek kładłem przez co gradobicie mnei niszczyło, teraz na to uważam i elfy do piachu ;d
  • Odpowiedz
Ma ktoś jakąś talię którą przyjemnie się gra? Grałem Eredinem, przewijaniem, spellatel i mulliganem. Żadna z tych nie grało mi się dobrze
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Fajna by była opcja handlu/wymiany skrawkami czy pyłem z ziomkami w #gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FotDK: Ta, zacząłby się też handel za realną kasę i nadużywanie smurfów, a jeśli przelicznik byłby sztywny to po co w ogóle handlować z kimś.

IMHO ogólnie obecnie "waluty" w Gwincie są trochę sztuczne - złoto i tak wydaje się tylko na beczki, także nie ma sensu oddzielne nagradzanie beczkami zamiast po prostu złoto x100. Skrawki i pył czasem mają to samo zastosowanie (tworzenie nowej karty premium), ale nie można
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach