Kolejne 2 bugi:
1. przeciwnik swoim radowidem nie mogł nic zrobić mojemu, nie zablokował go ani nie zranił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. według opisu taran zadaje 3 punkty obrazeń i jesli zabije, to moze zadać kolejne 2
położony obok karty z amunicją, powinien zwiększyć swoje obrażenia o 1, czyli uderzyć za 4 a
1. przeciwnik swoim radowidem nie mogł nic zrobić mojemu, nie zablokował go ani nie zranił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. według opisu taran zadaje 3 punkty obrazeń i jesli zabije, to moze zadać kolejne 2
położony obok karty z amunicją, powinien zwiększyć swoje obrażenia o 1, czyli uderzyć za 4 a




















@Prychacz: Ja jakoś tego nie czuję. Owszem były decki stworzone konkretnie wokół złotych finisherów w 3. rundzie (kontrolne ST, Radowid z Baronem, kiedyś Spellgaard itp.), ale żaden z nich nie był topowym deckiem i spokojnie można było z nimi wygrywać wyrzucając w 3. rundzie spore, postopniowane wartości w brązowych i srebrnych kartach. Natomiast trochę