Powinny być banny za celowe przeciąganie. Właśnie gram najdłuższy mecz ever, bo koleś specjalnie, powtarzam specjalnie bo nawet z oczywistym pasem nie wciska przycisku "koniec tury".

#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przed chwilą typ[eredin] zabrał mi z cmentarza w drugiej rundzie trololo, grałem do końca i troche sie zdziwił gość chyba gdy w ostatniej turze zdjąłem sobie z niego ~milion pancerza swoją chorągwią xD
Cudownie sie gra na początku sezonu gdy ludzie podstawowych rzeczy jeszcze nie ogarniają xD

#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki. Jak mogę zapłacić za pakiet startowy w Gwincie? Jak klikam Kup to mieli mi transakcja w toku i nic się nie dzieje. Trzeba gdzieś dodać swoją kartę płatnicza czy jak?
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok dodałem 20,49 na stronie GOG.com do portfela i kupiłem przez aplikację. Dodało mi już 10 paczek kart ale nie widzę nowej legendarnej. Ona ma wypaść z beczek?
  • Odpowiedz
Kolejny ciekawy bug, tym razem u Regisa.
O ile dobrze rozumiem opis karty, to powinien zmniejszyć siłę bazową wybranemu przeciwnikowi o połowę a potem zbuffowac siebie też o połowę jego siły bazowej. Już pal licho zaokrąglenia ;)

Ale jak zagrałem go na Wyrocznię, która ma 8 siły bazowej, ale była zbuffowana quenem, to jej siła bazowa zmalała poprawie, za to mój Regis zbuffował się o 8, czyli całą siłę bazową wybranej karty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie sądziłem, że będę na wykop.pl się żalił, ale ten patch to już jest serio śmieszny. 3 miesiące pracowali nad nim i wychodzi mulligan ST, który ma brązowe karty mocniejsze, niż niektóre złote xD Morenn, która w ogóle działa, jak chce, obraca się na koniec tury, strzela do Juniora, który ma niby kontrować zasadzki xD Interaktywność złotych kart to nic złego, ale część mocno dostała po dupie, np. Ciri, którą już wcześniej
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde, dlaczego Gradobicie Merigold nie jest pogodą? (°°
Byłaby z Keiry taka fajna Koral teraz (,)
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: Pogoda pogodą, ale brak możliwości rzucenia Epidemii na jednostki od 6 punktów wzwyż trochę boli. KP ma inną złotą jednostkę, która może użyć srebrnej - Natalisa. A 27 punktów w jednym zagraniu jest całkiem ładną wartością.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: @Pally: Fakt, Jotunna też przez chwilę miałem, nie jest zły, myślałem też o Utopcach, dobrze współgrają teraz z pogodą. Tyle, że z drugiej strony nie są z Dzikiego Gonu i jak się wrzuca 5 Okrętów to trochę szkoda grać Utopce za jakieś jednostki z DG, także ja po prostu gram bez Wojowników, a 25 kart. Wojownicy to ta jednostka z 6 HP i 3 obrażeniami.
  • Odpowiedz
Czytałem kiedyś, że istnieje pomysł/istniał pomysł realizacji wykopowego turnieju w gwinta? Przetrwała ta idea? Są jakieś plany? Bo pierwsze tygodnie po patchu to dobry okres na realizacje czegoś takiego bo potem wykrystalizują się 2 decki którymi każdy będzie grał, a teraz mamy dość dużą różnorodność.
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach