Kurdę doradźcie #wcograc, bo nie wiem. Ostatnio odpaliłem avatara, ale to jednak dość słabe. Kontynuować dalej nockę z gwintem? bo nei wiem. Bym powoził paczki w ArcheAge, ale nie mam laboru. Może czas wrócić do starego dobrego Mount&Blade Viking Conquest czy Crusader Kings 2? Już sam nie wiem.
#grajzwykopem #gry #avatar #gwint #archeage #mountandblade #ck2
#grajzwykopem #gry #avatar #gwint #archeage #mountandblade #ck2























#gwint