@Elijahu: Zdarzało mi się zrobić coś głupiego, a mimo to wygrać czasem grę. Esc-enter jest dla mnie jak brutalne wyrwanie z rozgrywki - już wolę żeby przeciwnik po prostu spasował - poświęci co najwyżej pół sekundy więcej
  • Odpowiedz
Kurdę doradźcie #wcograc, bo nie wiem. Ostatnio odpaliłem avatara, ale to jednak dość słabe. Kontynuować dalej nockę z gwintem? bo nei wiem. Bym powoził paczki w ArcheAge, ale nie mam laboru. Może czas wrócić do starego dobrego Mount&Blade Viking Conquest czy Crusader Kings 2? Już sam nie wiem.

#grajzwykopem #gry #avatar #gwint #archeage #mountandblade #ck2
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gwint

Na 9 potyczek rankingowych 2 przegrane. Jest nawet nieźle jak na początek ʕʔ
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gram sobie spellatell, win ratio powyżej 70%. No i fajnie. Ale w pewnej chwili myślę sobie, że trzeba skończyć z tym rakiem. Po chwili 5 przegranych z rzędu potworami. Przynajmniej próbowałem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elijahu: jest to zdecydowanie najlepsza kontrolna talia, przynajmniej na ten moment, co prawda da się z nią wygrać, ale jest ciężko, nic dziwnego, że ludzie nią grają
  • Odpowiedz
Mam problem z wiedźminem głównie ze zbieraniem kart kupiłem wszystkie możliwe karty jak do tej pory jestem w velen do przewodnika mi je zalicza normalnie tak ja karty z questów np turnieju i wygrana u barona to zalicza normalnie a zagrałem z przynajmniej 10 kupcami, kowalami i żadnej nie zaliczyło a były to nowe karty nie duplikaty zaliczyło tylko napotkanych graczy a nie karty wiecie co robić ? czy to bug ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haxxx: Co wy macie z tym muliganem? Mnie bardziej w-----a trzęsienie ziemi. Szybkie tempo Franczeski jest mi nawet na rękę, bo lekka jazda wypada bez rzucania Talara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Prychacz: Da się. Raz koleś np. spalił mi wszystko za pomocą Kambi a potem wyciągnął sobie queensguardy nakoksowane z cmentarza i jednym ruchem >30 siły zrobił. Do tego dolicz miśka za 11 punktów, którym niszczysz Kambi.
  • Odpowiedz
Z racji tego, że moje potworki już nie działają a dzikim gonem gra mi się 2/10 bo spotykam o wiele lepsze decki i widzę, że ich zagrania mają większą wartość niż moje. Z racji tego chciałbym w końcu pograć czymś innym, albo na armorze albo z jednostką vrihedd officer. Legendy, których nie widać to : Aglais Saesenthessis i Geralt.

Mam ~12k pyłu.
#gwint
xGreatx - Z racji tego, że moje potworki już nie działają a dzikim gonem gra mi się 2...

źródło: comment_uEKU28NNlIdFNh5JZDzDOF1S2VC5AtYv.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xGreatx: masz świetne goldy na Nlfgaard.
Do szpiegów potrzebny jest cahir, menno i rainfarn. Ty ich masz
4 złota jednostka to już zależy od cb, może być nawet Geralt skoro go masz, wyjdzie taniej i nie tracisz skrawków.
Jeśli chcesz robić scoia to must have to Saskia. Dobry jest też Zoltan.
W zasadzie przy tylu skrawkach to możesz sobie zrobić wszystkie legendy z dwóch frakcji wybranych i nimi grać.
  • Odpowiedz
@xGreatx: tak, o to mi chodzi, sam mam podobny tylko, że wyrzuciłem Fringile vigo która jest bardzo podatna na pożogę i gradobicie, krowie truchła które już nie działają tak dobrze jak kiedyś bo teraz dużo jednostek jest zwinnych i mam mniej assasynów kosztem ambasadorów
  • Odpowiedz
Pytanie dotyczące braku immonitetu złotych kart.
#gwint

Możliwośc interakcji ze złotymi kartami to pomysł:

  • dobry 67.2% (45)
  • zły 32.8% (22)

Oddanych głosów: 67

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM: Możliwość interakcji to dobry pomysł, ale fakt że brązowa karta wymienia się ze złotą kartą 1:1 to IMO słabe rozwiązanie. Chętniej bym zobaczył coś na wzór closed bety - złote karty praktycznie nieruszane przez brązy, ranione bądź niszczone przez inne złote, no i kilka srebrnych mogących je zniszczyć/uszkodzić ale kosztem np effort 5 str.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: koniec kiszenia złotek na R3 co było koncepcją na 90% gier nie mówiąc już o deckach granych typowo na to żeby wyciągać na koniec Villena złotka typu Shirru, Baron i pożogi. No a co do reworku to jasna rzecz że wiele złotych kart go potrzebuje, jak Sukkub którego zdejmuje byle pierdnięcie.
  • Odpowiedz
Pora odpowiedzieć na odwieczne pytanie:
#gwint

Co jest największym rakiem mety?

  • Mulligan 42.9% (21)
  • Spellatell 38.8% (19)
  • NR armor 18.4% (9)

Oddanych głosów: 49

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yossarian82: Pogodynki i boat-Eredin chyba mają największe tempo. Widziałem jeszcze Ukrytego z nekkerami wojownikami ale nie jestem do tego przekonany. Bardzo użyteczne są bestie i ew. pojedyncze dodatki z deathwishem ale jako całość to raczej nie dają rady
  • Odpowiedz