@ktojestkto: To dosyć istotna zmiana, zresztą przed zmianą praktycznie nikt tą kartą nie grał, także teraz jest niby dobra, ale teoretycznie. Przy czym należy pamiętać, że Zdrada działa już zupełnie inaczej i nie można jej używać w połączeniu z Xarthisiusem.
  • Odpowiedz
dziala jeszcze ten myk z tworzeniem zlotej animowanej karty i 1800 scrapow refund? jak tak to jakie karty tworzyc ;p
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vrt1337: to tylko raz tak działało, teraz za zwykłą kartę oddają skrawki za premium skrawki + pył - oczywiście karta musi być na liście opublikowanej przez cdprojekt red
  • Odpowiedz
Wild hunt longship Bardzo mocna karta przypomina troche reaver huntery ,szczegolnie w polaczeniu z eredinem i operatorem mozesz zagrac 5 takich.
#gwint
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Raziel91: Liczbę Okrętów można spróbować powiększyć używając Kręgu Przywołań, ale to oczywiście nie zawsze zadziała. Za to przed chwilą grałem na pożerkę z Nekkerami Wojownikami. Przeciwnik zagrał w trzeciej rundzie Avallac'ha i wyciągnął mi z talii jednostki, sprawiając, że miałem dwóch nadmiarowych Nawigatorów, ale Klucznikiem wskrzesiłem Nekkera Wojownika i stworzyłem dwa dodatkowe Okręty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Queltas: Podarujesz przeciwnikowi Operatorem, a weźmiesz Kręgiem (oczywiście zadziała na 100% tylko jeśli zrobisz to w 3. rundzie, masz końcowy ruch i przeciwnik nie ma opcji mulliganu). Druga opcja to skopiowanie swojego, jeśli po zagraniu Okrętu przeciwnik nie zagrał brązowej lub srebrnej jednostki. To nowość, ale tak teraz działa Krąg Przywołań.
  • Odpowiedz
@katius: E, przychodzi taki czas, że czas odpuścić chomikowanie. Ja zmillowałem, mam 20k skrawków i raczej myślę o craftowaniu kart premium za skrawki, niż dalszym zbieraniu czegokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zrobiłbym talię, ale bez craftu się nie obejdzie. A crafcić tak w ciemno to szkoda scraps. nawet jeśli masz ich 14k eh
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kvvach: Ale by się ludzie ucieszyli, gdyby poszedł taki "nerf", że Mglaki skoczyłyby do 4 punktów i dalej wychodziły wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakby ktoś wpadł na pomysł kupić sobie ten "pakiet startowy" to może oczywista informacja

Dostaniecie legendarną kartę - ale uwaga, nie ma gwarancji że to będzie nowa karta!!! W dodatku w moim przypadku nie wyświetlała się informacją które z proponowanych kart posiadam - na szczęście można kliknąć "wróć" przejść do kolekcji żeby sprawdzić i dopiero wtedy wybrać.
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakieś podsumowanie zmian w tym patchu. jakiś link czy coś? Nie grałem od kilku tygodni i nie jestem na bieżąco z grą.
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach