Jak obstawiacie wyniki dzisiejszych meczy i cały turniej?

Polacy powinni dzisiaj wygrać jak dla mnie, ale całość pewnie znowu wygra Lifecoach - gość jest potworem w gwinta ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda, ze do nowych kart nie będzie osobnego pakietu kart. Jak trafię ze 150 beczek wszystkie złote jakie mam to mnie szlag trafi. #gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie jak dział ten Twitch-Drops? Połączyłem konta, oglądam sobie gwinta ale nie zauważyłem żebym coś dostawał.

#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na początku byłem pozytywnie nastawiony do tych dropów na streamach, ale... Cóż, ten obraz wam powie więcej niż słowa. Większość oglądających to AFKujący, albo takie tęgie umysły spamujące !drops ( które nic nie daje btw. ). Oby ta opcja nie została na dłużej, bo od teraz większość streamów to będą sztuczne, martwe wyświetlenia.

#gwint
P.....y - Na początku byłem pozytywnie nastawiony do tych dropów na streamach, ale......

źródło: comment_Yck4riSEIoeEUuqiGzHFOZpIU2o2jtY2.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oby ta opcja nie została na dłużej, bo od teraz większość streamów to będą sztuczne, martwe wyświetlenia.


@Pally: też uważam, że dużo lepiej by było, gdyby ewentualne nagrody przyznawane były za rozwiązanie testu z programowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pally: @Kardig: Akurat reddit ma trochę racji. Takie coś może doprowadzić do zombie streamów, gdzie odpalony jest vod, tylko po to żeby ludzie farmili beczki. Do tego czas naliczany jest tylko na streamach oglądanych przez min. 100 osób, co może negatywnie wpłynąć na mniejszych streamerów.
  • Odpowiedz
min. 100 osób, co może negatywnie wpłynąć na mniejszych streamerów.


@ImbaChobo: Gdyby zrobili bez limitu byłoby jeszcze gorzej.
Możliwe, że powinni ograniczyć to do turniejów albo po prostu będą blokować dropy na zombie streamach.

Tak czy siak często reakcje reddita są przesadzone.
  • Odpowiedz
Zachęcam do grania kartami i budowania strategii w oparciu o karty których praktycznie nikt nie gra :). Przy oklepanej mecie daje to sporą przewagę.

Przykłądowo ... Nikt nie spodziewa się nekromancji. Tym większe jest zdziwiene po drugiej stronie po zastosowaniu. Oczywiście podstawowe użycie do zjedzenie kluczowych jednostek z cmentarza wroga lub swojego. Genialna szczególnie na skellige, w 99% przypadków w 3 rundzie wygrywa grę. Zastosowań jest bardzo dużo. Wszystkie wskrzeszenia, zjadanie wysokopunktowanych
irecky - Zachęcam do grania kartami i budowania strategii w oparciu o karty których p...

źródło: comment_ymOhVGBIfc6PXVHFYJBBg2BzdjJ0hqjm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krótka recenzja Gwinta

Po kilku dniach gry w Gwinta mam bardzo mieszane uczucia. Sama gra jest fajna i dopracowana, ale kuleją i to bardzo peryferia.

1. Pierwszym i najbardziej mnie irytującym brakiem jest zrezygnowanie z stałego menu do którego przyzwyczaiły nas gry przeglądarkowe (np. dom, profil, karty, talie, sklep, wiadomości), co skutkuje brakiem szybkiej i płynnej nawigacji zmuszając nas do cofania się. Irytują ekrany ładowania, które w podobnych grach nie występują, lub jak występują
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GeraltRedhammer: 1,2,3,4 - to cały czas jest beta i wg mnie idą w dobrym kierunku - póki co powoli ale jednak idą. Sam teraz mniej gram, bo troche sie przynudzilem - lubie wlasnie dużo bajerów okołorozgrywkowych. Nawet jakieś statystyki etc. Mam nadzieje, ze z biegiem czasu bedzie tego wiecej ;).
Co do 5 - no bez przesady... Może jeszcze mają dać wybór z jaka talią tylko chcesz grac? Ten punkt
  • Odpowiedz
@GeraltRedhammer:

Ad 1. Ekran ładowania w menu jest faktycznie irytujący, dodatkowo brak możliwości tworzenia kart w menu tworzenia talii wymaga czasem kilkukrotnego przeskakiwania między tymi dwoma.

Ad 2. Czat został wprowadzony z wykorzystaniem GOGa, między przyjaciółmi, w grze nie widzę czatu, nie mam zamiaru czytać jak ktoś j---ł moją matką, albo nie mam ochoty czytać gróźb lub życzeń
  • Odpowiedz
Te nowe karty to będzie chyba tylko część całego patcha, po dzisiejszym streamie widać że chcą zrobić wszystkie karty "użytecznymi" #gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3 sezon, 3 grandmaster ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak tam u was Miraski? Grajac wczoraj rankedy zauwazylem ze cos malo ludzi pogrywa, w okolicy 4480 na gry czekalem bardzo dlugo, przy czym od pulapu 4470mmr na 5-6 gier 3 razy gralem z tym samym przeciwnikiem, nie ukrywam ze byl oryginalny :) dodatkowo - dalem mu 3 razy gg, a takie rzeczy to u mnie w ciagu 2tygodni sie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubusfnc: A niech będzie, po paru dniach dobiłem, idealnie utrafione 4,5k. Aczkolwiek ogólnie trochę słabą mam motywację do robienia konkretnie GMów w kolejnych sezonach, ostatnio kończyłem gdzieś koło 4450 - na dobrą sprawę jedyne co z tego jest to "21" w tarczy przy nicku. Tytuł i ramkę za Arcymistrza ma się raz na zawsze, awatar za top 1000 wymaga nieco mniej niż 4,5k MMR, a z kolei fajne ramki, czy
Jan_K - @kubusfnc: A niech będzie, po paru dniach dobiłem, idealnie utrafione 4,5k. A...

źródło: comment_79IKRFshmAAlHdXcq9sv7UwP4uvFXPyn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jako że założone MMR wbite już dawno to przerzuciłem się na talie memiczne które jak wiadomo najlepiej ogrywać na ladderze bo teraz poziom jest strasznie niski ale jakoś i tak ludzie się starają w przeciwieństwie do casuala gdzie albo lecą netdecki albo kompletny bezsens :) Ten deck oczywiście ssie kompletnie i nie ma żadnego planu na r3, jest zrobiony tylko po to żeby przetestować porońcową karuzelę. #gwint #nomercy
fiszu86 - Jako że założone MMR wbite już dawno to przerzuciłem się na talie memiczne ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach