Z takich historii, z serii "wiedza nikomu niepotrzebna", to od zawsze lubiłem gumę Airwaves w fioletowym opakowaniu, ale nigdy nie sprawdziłem jaki to właściwie ma smak, założyłem, że miętowo-mentolowy, może z lekką nutą eukaliptusa, bo tak też smakowała, a że angielskie słowo słowo "cassis" kompletnie nic mi nie mówiło, to założyłem, że to pewnie jakieś dziwne określenie na świeżość, czy coś w ten deseń, i nie drążyłem. Jakież było moje zdziwienie, gdy
Zgrywajac_twardziela - Z takich historii, z serii "wiedza nikomu niepotrzebna", to od...

źródło: obraz_2026-05-15_113741556

Pobierz

Czy wiedziałeś/wiedziałaś, że ta guma ma smak czarnej porzeczki?

  • Tak 49.2% (59)
  • Nie 35.0% (42)
  • Teraz się dowiedziałem/dowiedziałam 15.8% (19)

Oddanych głosów: 120

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Biedronce są teraz gumy do żucia Wrigley's (różne rodzaje i smaki) w saszetkach po 21 draży po 2,99 PLN za saszetkę.
Dziwne, bo na całym Allegro nie znalazłem tańszych gum Wrigley's (w przeliczeniu na drażę).
Macie jakiś sklep internetowy albo nie internetowy co ma gumy Wrigley's taniej niż w Biedronce?

#biedronka #wrigley #gumydozucia #pytanie
Adaslaw - W Biedronce są teraz gumy do żucia Wrigley's (różne rodzaje i smaki) w sasz...

źródło: ORBIT-SPEARMINT-GUMA-29g-x-22szt-DATA-2025-04-28-Stan-opakowania-oryginalne

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lata90 #gumydozucia pamięta ktoś gumę do żucia TAXI dostawało się do niej taką zdrapkę gratis można było wygrać dodatkową. Najlepsze że pod żarówką było widać obrazki i gdzie była wygrana(ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gimbynieznajo #nostalgia #heman #80 #90 #gumydozucia

Na przełomie lat 80 i 90 były w obiegu gumy He-Man z naklejkami z postaciami od tej bajki. Dopiero teraz zauważyłem że po 30 latach nadal mam je przyklejone na starą szafkę. W komentarzach będę dodawał kolejne zdjęcia. Nie uzbierałem pełnej kolekcji i bardzo to powiem przeżywałem ale potem było ich coraz więcej z
rbk17 - #gimbynieznajo #nostalgia #heman #80 #90 #gumydozucia

Na przełomie lat 80 ...

źródło: comment_1594057190b5RpPDIMlnniRAUuQiH8EA.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach