Mam obecnie taki sprzęt:
proc: i3-2100
grafika: radeon hd4890
ram 4gb

Sciągnąłem sobie pirata GTAV, zeby zobaczyć czy jest sens to kupić na taki sprzęt. Chodzi w miarę, szału nie mam, ale na minimalnych ustawieniach działa w miarę płynnie. Problem w tym, że co jakiś czas gra się crashuje (program przestał działać) i wywala do pulpitu. Zmieniłem cracka i wywala trochę rzadziej, ale jednak dalej nie da się zrobić więcej niż 3-4 misji za jednym razem.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dj_mysz: Hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja właśnie w sumie jestem/byłem takim klientem któremu wystarcza że "internet działa" albowiem rzadko gram, obecnie tylko w GTA V/online. Jak zacząłem mieć problemy z rozgrywką, dopiero zainteresowałem się tematem :D Też do nich dzwoniłem ale bez efektu niestety. Cóż, trzeba będzie pomyśleć nad zmianą dostawcy internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co wybrać - #pcmasterrace czy #konsole? Mam budżet ok. 1800zł, +/- 200zł (które w przypadku PC'ta przeznaczyłbym prawdopodobnie na pada). Zależy mi w zasadzie jedynie na graniu, do innych rzeczy mam osobny komputer. Nie jestem fanatykiem detali/rozdzielczości (na 22 calach z odległości 1.5m nie widzę różnicy pomiędzy 1080p a 720p)/FPS'ów, jednak fajnie by było mieć te 30 klatek, ewentualnie dopuszczam do myśli możliwości spadków (przy takiej kwocie
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki pogrywam sobie czasem w #gtav na #pc. Otóż mam taki problem rozgrywam misje gdzie w uliczce taranujemy opancerzony wóz a następnie kosimy gliny, Po wszystkim udajemy się śmieciarką do miejsca gdzie zostawiliśmy samochód (ja zostawiłem go dość daleko) . Niszcze śmieciarkę, wsiadam do wozu i po rozmowie jak jest animacja zmiany osoby wywala mnie z gry? Czy tez tak mieliście..może coś doradzicie? Do tej misji wszystko
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym porównać płynność #gtav na PC z PS4, tylko no właśnie... Są gdzieś w internetach podane w przybliżeniu ustawienia graficzne na których odpalana jest gra na konsoli?

#pcmasterrace
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marki z #gtav może pomożecie? Cos wcisnelam mojemu niebieskiemu w trybie online i teraz jak włącza mapę to nie ma tych niebieskich znaczników misji. I teraz glowimy się jak to włączyć z powrotem... Przeszukalismy całe ustawienia i nie możemy nic wymienić. Any ideas proszę?? Z góry dziękuję
#gtaonline #gtav
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cykam się że 113 zł utopie


@robert005: To kup człowieku normalną pudełkową wersję za 170 zł zamiast potem płakać że kilka osób ma klucz. Gra warta każdej ceny.
  • Odpowiedz
@dj_mysz: po to są promocje żeby z nich korzystać, człowieku. Mi chodzi tylko o opinie na temat tej strony, bo nie kupowałem nic z niej. A nie widziałem zabezpieczeń jak na kinguin czy innym serwisie allegro-podobnym.
  • Odpowiedz
#gtav nowy patch i nic, myslalem ze mialem cos z-----e na tamtym więc czekałem.

Cały czas wyjebuje mi to gta. Oryginał, próbowałem na różnych ustawieniach graficznych, próbowałem różne sterowniki.

W randomowych momentach gra się po prostu zacina, po kilku sekundach czarny ekran i już gra nie odpowiada, elo. Co tu robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś błąd podczas logowania przez steam?

Brak odpowiedzi ze strony steam

Kod: 1000.50

#gtav
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rockstar wyruchał posiadaczy starszych konsol bez mydła, twierdzą nie są wstanie wstanie już uciągnąć wybitnych dodatków takich jak 2 samochodziki.
#gtav
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach