Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 225
- 1
Replika Banshee z GTA V zbudowana w celu promowania gry.
#samochody #banshee #sanandreascars #gtav #starealedobre
#samochody #banshee #sanandreascars #gtav #starealedobre
źródło: comment_X7mVXpMOhR0R0D9yG71HSl5A4dByrpf5.jpg
Pobierz@dragon240994: > Replika Banshee z GTA V zbudowana w celu promowania gry
trochę za dużo powiedziane, to po prostu lekko zmodyfikowany viper. Nie mniej, fajne.
trochę za dużo powiedziane, to po prostu lekko zmodyfikowany viper. Nie mniej, fajne.
@dragon240994: nie no spoko ;)
Mireczki, czy temperatury niemal 95C dla procesora (i5-3210m) i karty graficznej (gt630m) są w laptopie normalne podczas grania? Tyle pokazał mi hwmonitor w polu max (bez obciążenia: niewiele ponad 50 i 40C).
Pytam, bo na co dzień nie gram w żadne wymagające gry, ale teraz zapragnąłem #gtav i niestety za każdym razem, jakiś czas po uruchomieniu gry wyłącza się ona nagle. Nie wiem czy szukać przyczyny gdzieś dalej, czy może
Pytam, bo na co dzień nie gram w żadne wymagające gry, ale teraz zapragnąłem #gtav i niestety za każdym razem, jakiś czas po uruchomieniu gry wyłącza się ona nagle. Nie wiem czy szukać przyczyny gdzieś dalej, czy może
@przemek6085: To są dosc duże temperatury . Pewnie kiedy temperatura dochodzi do tych 95 czy iluś tam stopni to system zabija najbardziej zasobozerny proces.
Miałem kiedyś laptop HP Pavilion Dv7 on nawet w biosie miał już 43 stopnie. Czysciutki byl. Otwierałem go kilka razy w miesiącu. A jak odpalałem Battlefielda 3 to juz wogole 95 stopni było. To nie jest wadą, ten model tak miał :)) Na kolanach się go nie dało trzymać bo po prostu parzył.
- 1
@lukex92: nick Dawidoko, ale póki co nie moge ogarnąć tego z-------o czatu w Social Clubie :D
jakiś chętny mirek na napady na pc ?
#gtav
#gtav
- 0
@PanCzajstow: Dawaj nicka, pogramy
- 0
@DawidOko: panczajstow
Tak z ciekawości (bez gownoburzy)
Ile kosztowałby pc, który pociagnąłby gta 5 z taką grafika jak jest na xbox 360?
#xbox360 #pcmasterrace #komputery #gtav
Ile kosztowałby pc, który pociagnąłby gta 5 z taką grafika jak jest na xbox 360?
#xbox360 #pcmasterrace #komputery #gtav
@SynuZMagazynu: @MRacheron: ja odpalałem na i3, 6GB ram i gt520. trzymało bez problemu 30fps
- 1
#pcmasterrace #wiedzmin3 #gtav
Elo, znajdzie sie jakis prawilny Mirek, ktore udostepni mi dostep do wiedzmina 3?
Nie chce sie bawic z piratami, a chce pograc chwile zanim zdecyduje o kupnie. Pamietam, ze grajac w 2 czesc cos mi tam nie pasowalo do konca. W zamian moge udostepnic jedna z 3 platform.
Elo, znajdzie sie jakis prawilny Mirek, ktore udostepni mi dostep do wiedzmina 3?
Nie chce sie bawic z piratami, a chce pograc chwile zanim zdecyduje o kupnie. Pamietam, ze grajac w 2 czesc cos mi tam nie pasowalo do konca. W zamian moge udostepnic jedna z 3 platform.
źródło: comment_YHV2aR0vxptzpgfSmlpyKeb36CIOlSb5.jpg
Pobierz@lupaczkokosow: ściągaj z warezów lub torrentów wersję gog.com, nie ma ona żadnych zabezpieczeń.
@lupaczkokosow: Jeśli chodzi o wieśka to nie ma żadnej "zabawy" z piratami. Brak tam jakichkolwiek zabezpieczeń - ściągasz z zatoki (lub kopiujesz z płytki znajomego) i grasz. Chyba, że u Ciebie to kwestia moralności to wtedy rozumiem, szanuję i pozdrawiam.
- 1
@only: Nawet nie wiesz jak wiele trzeba zrobić.
- 2
@Jarema_CP: wystarczyłoby zmniejszenie czasu ładowania, trochę zmienić sposób tworzenia deathmatchy i innych trybów, dodać zapisywanie stanu napadu, żeby nie zaczynać od początku jak jednemu graczowi padnie net. Już przeboleje cheaterów, chociaż tutaj wystarczyłby sprawniejszy system raportowania.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
- 1
@Imago91: j4ck0_ << na socjalu
Komentarz usunięty przez moderatora
- 12
- 1
Siema. Szukam laptopa do wszystkiego i do 2tyz zł nowy.
Co bym chciał:
15-17 cali BŁYSZCZACA
Moze i5 by sie znalazło
Grafika? tutaj nie ogarniam tematu od tych 5 lat nie wiem co jest dobre a co złe (oprocz inhtel hd)
Co bym chciał:
15-17 cali BŁYSZCZACA
Moze i5 by sie znalazło
Grafika? tutaj nie ogarniam tematu od tych 5 lat nie wiem co jest dobre a co złe (oprocz inhtel hd)
@Guines: sprawdź tu http://www.wykop.pl/wpis/14290483/
- 0
Grafika? tutaj nie ogarniam tematu od tych 5 lat nie wiem co jest dobre a co złe
@Guines: Do GTA minimum GeForce 840M
Do 2k oprócz Lenovo, których nie chcesz jest Acer E5-571G i3-5005U/RAM4GB/HDD1000 http://www.x-kom.pl/p/242851-notebook-laptop-156-acer-e5-571g-i3-5005u-4gb-10008-gf840m.html
oraz
ASUS R556LB-XO152D Core i3 5010U RAM 4GB HDD 1TB GeForce 940 http://www.komputronik.pl/index.php/product/271517/Elektronika/Laptopy_Tablety/ASUS_R556LB_XO152D.html
- 22
- 9
ktos mi wytlumaczy czemu cena #gtav na #steam tak skacze? w poniedziałek było na g2a równe 30 euro, potem w srodku tygodnia było okolo 33 (skakalo w ciagu dnia do 36 ale nie schodziło ponizej 33 euro), potem w piątek patrzyłem to najtaniej wychodziło 36,50 euro, dzis jest powyżej 40 i właśnie skoczyło na 41 euro.
- 1
@botanicFTS: kurs $/€?
Euro maleje, dolar rośnie
Euro maleje, dolar rośnie
- 0
@botanicFTS: Bo to pewnie oferty innych sprzedających i jak na allegro ktoś sprzeda za 30€ to jest kolejna oferta za 33€ ta też się sprzeda i tak dalej i jest 40€
- 13



























#gtav