80 PLN za kod do gta V kupiony z muve(gosciu dostał dwa w jednym pudelku i drugi sprzedaje) to dobra cena? Mowi ze nie trzeba uzywac vpnow itp, ze legitne. #gtav #gry #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, czy temperatury niemal 95C dla procesora (i5-3210m) i karty graficznej (gt630m) są w laptopie normalne podczas grania? Tyle pokazał mi hwmonitor w polu max (bez obciążenia: niewiele ponad 50 i 40C).
Pytam, bo na co dzień nie gram w żadne wymagające gry, ale teraz zapragnąłem #gtav i niestety za każdym razem, jakiś czas po uruchomieniu gry wyłącza się ona nagle. Nie wiem czy szukać przyczyny gdzieś dalej, czy może
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Miałem kiedyś laptop HP Pavilion Dv7 on nawet w biosie miał już 43 stopnie. Czysciutki byl. Otwierałem go kilka razy w miesiącu. A jak odpalałem Battlefielda 3 to juz wogole 95 stopni było. To nie jest wadą, ten model tak miał :)) Na kolanach się go nie dało trzymać bo po prostu parzył.
  • Odpowiedz
#pcmasterrace #wiedzmin3 #gtav
Elo, znajdzie sie jakis prawilny Mirek, ktore udostepni mi dostep do wiedzmina 3?
Nie chce sie bawic z piratami, a chce pograc chwile zanim zdecyduje o kupnie. Pamietam, ze grajac w 2 czesc cos mi tam nie pasowalo do konca. W zamian moge udostepnic jedna z 3 platform.

l.....w - #pcmasterrace #wiedzmin3 #gtav 
Elo, znajdzie sie jakis prawilny Mirek, kt...

źródło: comment_YHV2aR0vxptzpgfSmlpyKeb36CIOlSb5.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lupaczkokosow: Jeśli chodzi o wieśka to nie ma żadnej "zabawy" z piratami. Brak tam jakichkolwiek zabezpieczeń - ściągasz z zatoki (lub kopiujesz z płytki znajomego) i grasz. Chyba, że u Ciebie to kwestia moralności to wtedy rozumiem, szanuję i pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Jarema_CP: wystarczyłoby zmniejszenie czasu ładowania, trochę zmienić sposób tworzenia deathmatchy i innych trybów, dodać zapisywanie stanu napadu, żeby nie zaczynać od początku jak jednemu graczowi padnie net. Już przeboleje cheaterów, chociaż tutaj wystarczyłby sprawniejszy system raportowania.
  • Odpowiedz
Siema. Szukam laptopa do wszystkiego i do 2tyz zł nowy.

Co bym chciał:
15-17 cali BŁYSZCZACA
Moze i5 by sie znalazło
Grafika? tutaj nie ogarniam tematu od tych 5 lat nie wiem co jest dobre a co złe (oprocz inhtel hd)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grafika? tutaj nie ogarniam tematu od tych 5 lat nie wiem co jest dobre a co złe


@Guines: Do GTA minimum GeForce 840M

Do 2k oprócz Lenovo, których nie chcesz jest Acer E5-571G i3-5005U/RAM4GB/HDD1000 http://www.x-kom.pl/p/242851-notebook-laptop-156-acer-e5-571g-i3-5005u-4gb-10008-gf840m.html
oraz
ASUS R556LB-XO152D Core i3 5010U RAM 4GB HDD 1TB GeForce 940 http://www.komputronik.pl/index.php/product/271517/Elektronika/Laptopy_Tablety/ASUS_R556LB_XO152D.html
  • Odpowiedz
ktos mi wytlumaczy czemu cena #gtav na #steam tak skacze? w poniedziałek było na g2a równe 30 euro, potem w srodku tygodnia było okolo 33 (skakalo w ciagu dnia do 36 ale nie schodziło ponizej 33 euro), potem w piątek patrzyłem to najtaniej wychodziło 36,50 euro, dzis jest powyżej 40 i właśnie skoczyło na 41 euro.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach