Wszystko
Wszystkie
Archiwum
@Qrix: szczerze po obejrzeniu B też tak pomyślałem.
- 0
@MrXavery: boty chodzą do bankomatu, potem jak wypłaca możesz ich okraść
- 1
- 1
- 3
- 1
- 0
@lupaczkokosow: jeszcze minecrafta wywal, nie wiesz co człowiek jest zdolny z nudów zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rizek:
kupilem go z 3 lata temu i tak suma sumarum pogralem moze 5 godzin;p
kupilem go z 3 lata temu i tak suma sumarum pogralem moze 5 godzin;p
- 1
#gtav #pcmasterrace
Siemka mirki, ktoś chętny na rozkminianie gta online? W związku z promocją w muve za 1-2dni z chęcią pogram z mirkami w przerwie od singla.
Siemka mirki, ktoś chętny na rozkminianie gta online? W związku z promocją w muve za 1-2dni z chęcią pogram z mirkami w przerwie od singla.
konto usunięte via Android
- 0
@Lewo: ja widzę najtańsze za 179 zł. Daj linka bo też kupuje na dniach
- 0
@NiktNieTroszczy: do dziś rana była za 99zł, potem zmienili cene
Mirki, przespalem wczorajsza promocje na muve.pl. Gdzie jakaś dobra cena na gta V box na PC?
#gtav #pytanie #cebuladeals #kiciochpyta
#gtav #pytanie #cebuladeals #kiciochpyta
@klark: https://thepirat ebay.vg/torrent/12139270/GrandTheftAutoV[Update4Steam](2015)PC__RePack___xatab
@klark: a tag #cebuladeals nie służy do tego co zrobiłeś
@fangtaasan: #!$%@?...
- 1
#gtav Przeczytałem gdzieś, że można pobrać GTA z rockstar warehouse tylko przez 30 dni od momentu zakupu. Prawda to? Nawet jest jakieś info na stronie rockstara jednak nie jestem pewien czy wszystko dokładnie rozumiem :D http://i.imgur.com/v3uiLYb.png Kupiłem wersję pudełkową i zastanawiam się jak to będzie wyglądać z pobraniem gry bo nie chcę mi się wachlować siedmioma płytami dvd ;).
- 0
@fangtaasan: Czegoś się dowiedziałeś? Też to zamówiłem
@Tommy__: Według ostatniego postu tutaj: http://gtaforums.com/topic/764777-just-bought-gta-v-from-rockstar-warehouse-and/page-2 wynika, że jest jeden miesiąc, ale już znowu tutaj https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/205359647-Support-For-Digital-Download-Copies-Using-Rockstar-Activation-Codes-from-Physical-DVD-Versions-of-GTAV-PC wynika, że można pobierać bez ograniczeń kiedy się chce, jednak język angielski nie jest moją dobrą stroną więc mogłem coś przekręcić :D. Najbardziej liczę na odpowiedź kogoś z Was, kto ma już więcej niż miesiąc swoją kopie na warehouse i ostatnio próbował ponownie ją ściągnąć, chociaż wydaje mi się, że z tym miesięcznym limitem to
konto usunięte via Android
- 1
Mam problem z przycinkami w #gtav przy szybkiej jezdzie. Gdy poruszam sie powoli, to mam stale 65-80 fps, a gdy chce gdzies szybciej przejechac, to przy ladwowaniu terenu mam krotkie zwiechy. Ustawienia wysokie (nie mylic z ultra), karta gtx 960 oc 2gb, 8 gb ram, i5 4460. Sama karta podczas grania w ogole sie nie grzeje, max 55C. Mial ktos podobny problem i wie jak go rozwiazac?
- 1
- 2
- 1
- 1
konto usunięte via Android
- 1
Jeszcze jak
Mi działa trochę szybciej niż na Windows 8.1.
@MrXavery: próbowałeś przytrzymać?
@Trek762: ja gram akurat. Pawel8727
Na Mireczkach zawsze można polegać (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 1


























A co tam... Raz się żyje XD