@Lewo: Prosty przykład przydatności family share, mój brat mieszka 10km ode mnie. Kupuję grę(gta v), on automatycznie też może w nią grać, bez dodatkowych zabaw z kopiowaniem, pożyczaniem płyt.
#gtav Przeczytałem gdzieś, że można pobrać GTA z rockstar warehouse tylko przez 30 dni od momentu zakupu. Prawda to? Nawet jest jakieś info na stronie rockstara jednak nie jestem pewien czy wszystko dokładnie rozumiem :D http://i.imgur.com/v3uiLYb.png Kupiłem wersję pudełkową i zastanawiam się jak to będzie wyglądać z pobraniem gry bo nie chcę mi się wachlować siedmioma płytami dvd ;).
@Tommy__: Według ostatniego postu tutaj: http://gtaforums.com/topic/764777-just-bought-gta-v-from-rockstar-warehouse-and/page-2 wynika, że jest jeden miesiąc, ale już znowu tutaj https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/205359647-Support-For-Digital-Download-Copies-Using-Rockstar-Activation-Codes-from-Physical-DVD-Versions-of-GTAV-PC wynika, że można pobierać bez ograniczeń kiedy się chce, jednak język angielski nie jest moją dobrą stroną więc mogłem coś przekręcić :D. Najbardziej liczę na odpowiedź kogoś z Was, kto ma już więcej niż miesiąc swoją kopie na warehouse i ostatnio próbował ponownie ją ściągnąć, chociaż wydaje mi się, że z tym miesięcznym limitem to
Mam problem z przycinkami w #gtav przy szybkiej jezdzie. Gdy poruszam sie powoli, to mam stale 65-80 fps, a gdy chce gdzies szybciej przejechac, to przy ladwowaniu terenu mam krotkie zwiechy. Ustawienia wysokie (nie mylic z ultra), karta gtx 960 oc 2gb, 8 gb ram, i5 4460. Sama karta podczas grania w ogole sie nie grzeje, max 55C. Mial ktos podobny problem i wie jak go rozwiazac?
Czy ściąganie gry z serwerów Rockstar działa już ok? Pytam bo dopiero zamówiłem na muve w promocji, a pamiętam, że po premierze była masa problemów i nie wiem czy komuś nie odsprzedać i nie poczekać na wersję steam.
#gtav