@SynuZMagazynu: Wściec się ostatnio można, po zakupie GTA odpuściłem sobie grę na kilka miesięcy, właśnie przez problemy z działaniem trybu online. Myślę sobie - dobra, poczekam, przejdę Wiedźmina, a jak wrócę jesienią do GTA to pewnie już się uporają z tymi niedogodnościami, które zapewne wynikają z jakichś problemów po premierze... Bum - mija pół roku i gra praktycznie co kilka dni jest nie do włączenia. Pieprzony Rockstar!
  • Odpowiedz
Będąc szczerym, GTA 2 miało chyba najbardziej klimatyczne intro ze wszystkich gier z serii GTA. Czuć klimat tej podrzędnej gangsterki i chłopca na posyłki, który chce się wybić w przestępczym światku. Aż chce się grać... szkoda że gra sama w sobie jest po prostu najsłabsza w serii, ale cóż. Technologia w 99' nie była aż tak zaawansowana.

Swoją drogą z chęcią obejrzałbym pełnometrażówkę w tym stylu właśnie. Bez zbędnego pierdzielenia. Czysta brudna
TymRazemNieBedeBordo - Będąc szczerym, GTA 2 miało chyba najbardziej klimatyczne intr...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zamiast hollywódzkiego kultu głównego bohatera


@TymRazemNieBedeBordo: Święte słowa. Tego brakuje w grach wszelkiego rodzaju grach. Wkraczam do świata gry i zaraz okazuje się, że jestem potencjałem na zbawienie świata i beze mnie świat sobie nie poradzi. Mnie to ogromnie nudzi i zniechęca, bo nie czuję naturalności sytuacji. Znów mam ratować świat.

Dlaczego nie mogę pograć szeregowym członkiem jakiejś organizacji, w której są znaczniejsi i mniej znaczni ode mnie, w której
  • Odpowiedz
@BongoBong: mnie też, bo to jest wałkowane cały czas... call of duty. assasyny. Wiedźmin też, ale tu wiadomo od początku że Geralt to zawiadiaka nieziemski. nowe części gta na szczęście nie, tu postacie są dobrze napisane i nie są losowe, takie... przyziemne i łatwo się z nimi utożsamić idzie.

Brakuje nam gier z prostymi i przyziemnymi bohaterami, a przecież można na tym motywie oprzeć wspaniała historię. Choćby: Brothers: A Tale
  • Odpowiedz
Miami Horror - po świetnym "Sometimes" zasłyszanym po raz pierwszy w #gtav zaatakowali mnie ponownie bardzo pozytywnym kawałkiem "All it Ever Was" w scieżce dźwiękowej #fifa16

Bardzo wakacyjny utwór, szkoda, że za oknem p----i ( ͡º ͜ʖ͡º)

#muzyka #muzy
kucyk - Miami Horror - po świetnym "Sometimes" zasłyszanym po raz pierwszy w #gtav za...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Opłaca się dokładać do wersji steamowskiej? Na Aleri widziałem kodu za kilkadziesiąt pln taniej no ale to wersje nie na steama.. Jaka jest różnica w sumie? #gtav
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wirtuoz: w wersji steamowej update pobierasz w 10 minut (no, to już od łącza zależy), na wersji rockstarowej jak po 3 dniach odpalisz to będzie sukces.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: tak, zawsze updaty pobierało pełną predkością łącza, gdy przez klienta Rockstar innym leciało po 10kb/s. Nie musisz się też dwa razy logować. No dobra, za pierwszym razem, potem jest autologowanie.
  • Odpowiedz
  • 1
Witam miraski posiadam problem z #gtav otóż w momencie gry uruchamiam grę na pc jest poczatkowe wczytywanie w launcherze i to wczytywanie trwa wiecznie prosze was o pomoc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś sposób na ten z-----y launcher od rockstara? Patch mi się pobiera z prędkością 34KB/s i jeszcze tak k------o zamula całe połączenie że nie da się w ogóle na jakiekolwiek strony wchodzić, a w tej chwili mam +-10Mbps
#gtav
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach