Nie udało się pobrać plików bla bla bla do #gtav #gtaonline tylko nawet ście nie próbowali ich pobrać, a Wam jak pobrało normalnie? #pytanie #pcmasterrace
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

SynuZMagazynu
- 1

SynuZMagazynu
- 1
@Puchalke69: aha, no tak, kurde, serwery rockstara
konto usunięte
- 1
@SynuZMagazynu: Wściec się ostatnio można, po zakupie GTA odpuściłem sobie grę na kilka miesięcy, właśnie przez problemy z działaniem trybu online. Myślę sobie - dobra, poczekam, przejdę Wiedźmina, a jak wrócę jesienią do GTA to pewnie już się uporają z tymi niedogodnościami, które zapewne wynikają z jakichś problemów po premierze... Bum - mija pół roku i gra praktycznie co kilka dni jest nie do włączenia. Pieprzony Rockstar!
- 0
@DiegoCosta: wczoraj na g2a było za 30 euro
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Będąc szczerym, GTA 2 miało chyba najbardziej klimatyczne intro ze wszystkich gier z serii GTA. Czuć klimat tej podrzędnej gangsterki i chłopca na posyłki, który chce się wybić w przestępczym światku. Aż chce się grać... szkoda że gra sama w sobie jest po prostu najsłabsza w serii, ale cóż. Technologia w 99' nie była aż tak zaawansowana.
Swoją drogą z chęcią obejrzałbym pełnometrażówkę w tym stylu właśnie. Bez zbędnego pierdzielenia. Czysta brudna
Swoją drogą z chęcią obejrzałbym pełnometrażówkę w tym stylu właśnie. Bez zbędnego pierdzielenia. Czysta brudna

zamiast hollywódzkiego kultu głównego bohatera
@TymRazemNieBedeBordo: Święte słowa. Tego brakuje w grach wszelkiego rodzaju grach. Wkraczam do świata gry i zaraz okazuje się, że jestem potencjałem na zbawienie świata i beze mnie świat sobie nie poradzi. Mnie to ogromnie nudzi i zniechęca, bo nie czuję naturalności sytuacji. Znów mam ratować świat.
Dlaczego nie mogę pograć szeregowym członkiem jakiejś organizacji, w której są znaczniejsi i mniej znaczni ode mnie, w której
- 1
@BongoBong: mnie też, bo to jest wałkowane cały czas... call of duty. assasyny. Wiedźmin też, ale tu wiadomo od początku że Geralt to zawiadiaka nieziemski. nowe części gta na szczęście nie, tu postacie są dobrze napisane i nie są losowe, takie... przyziemne i łatwo się z nimi utożsamić idzie.
Brakuje nam gier z prostymi i przyziemnymi bohaterami, a przecież można na tym motywie oprzeć wspaniała historię. Choćby: Brothers: A Tale
Brakuje nam gier z prostymi i przyziemnymi bohaterami, a przecież można na tym motywie oprzeć wspaniała historię. Choćby: Brothers: A Tale
- 6
@kucyk: W Fifie jest? Ja na Spotify dostałem ten kawałek w propozycjach, też mi się spodobał! :)
- 1
- 2
@bajorson @grosik01 @WOiOwnik @7uras @paul93 @filipsiu @Misieeek @Thexil @kuskoman @Mialczyn @botanicFTS @FuriousPredators @MrXavery @Drail @csk4be @WernerHeisenberg @ketorw @ZagLos @Kusi @pretzelazny @humanity @balbina_100 @ReprezentujeJP @cymcirymci @vomar @coffeinaddict @robson1 @januszowiebiznesu @RezuNN @matilata @DecibelHS @Japuch @Patryk1116 @t27z @fr3shman @KarmazynowyPrzyplyw
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
#gtav gdzie kupić najtaniej ?
@Iwan998: W empikach na przedmieściach. Ja swój kupiłem za 130 zł pomimo, że na stronce chcieli 169 zeta.
- 1
Opłaca się dokładać do wersji steamowskiej? Na Aleri widziałem kodu za kilkadziesiąt pln taniej no ale to wersje nie na steama.. Jaka jest różnica w sumie? #gtav
- 2
@Wirtuoz: w wersji steamowej update pobierasz w 10 minut (no, to już od łącza zależy), na wersji rockstarowej jak po 3 dniach odpalisz to będzie sukces.
- 3
@Wirtuoz: tak, zawsze updaty pobierało pełną predkością łącza, gdy przez klienta Rockstar innym leciało po 10kb/s. Nie musisz się też dwa razy logować. No dobra, za pierwszym razem, potem jest autologowanie.
- 14
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Właśnie instaluję #gtav na #pc i takie pytanko.. czy gra będzie chodzić bez płyty, czy jednak wymaga?
#pcmasterrace
#pcmasterrace
ile miejsca zajmuje #gtav na #pcmasterrace?
konto usunięte via iOS
- 2
@2PacShakur:
Cos kolo 65gb
Cos kolo 65gb
- 1
@botanicFTS: zatwierdzam zamknięcie
Witam miraski posiadam problem z #gtav otóż w momencie gry uruchamiam grę na pc jest poczatkowe wczytywanie w launcherze i to wczytywanie trwa wiecznie prosze was o pomoc
- 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Jest jakiś sposób na ten z-----y launcher od rockstara? Patch mi się pobiera z prędkością 34KB/s i jeszcze tak k------o zamula całe połączenie że nie da się w ogóle na jakiekolwiek strony wchodzić, a w tej chwili mam +-10Mbps
#gtav
#gtav
- 1
Co to za duzy update mi sie wczoraj sciagnal? Co dodali?
#gtav
#gtav
4
Zbiór zabawnych, niesamowitych, naginających prawa fizyki GIFów z GTAV.

- 0
- #
- #
- #
- #





























