Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,

Dostałem tydzień temu maila od rockstara, że moje hasło do Social Club zostało zmienione, a także mail, na jakiś rosyjski.
Jako że nic nie zmieniałem sam, ktoś musiał mi wykraść / włamać się na konto.

Pisałem 2 razy do Rockstara ale bez odzewu, czy ktoś z Was orientuje się czy oni w ogóle kiedyś odpiszą lub ewentualnie mieliście taką sytuację??

#rockstar #socialclub #rockstargames #pomoc #gtav
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Malomowny: ja miałem podobnie z Fifa kiedyś, ktoś włamał mi się na konto i ukradł ponad milion coinsow, to jeszcze było przed tym zanim widełki wprowadzili. Ea oddała coinsy oczywiście po tym jak wyszła nowa Fifa xD
  • Odpowiedz
@Malomowny: @iRickGrimes W końcu odpiszą, ale ogólnie support R nie ma za szybkich ruchów pewnie pierw odpisze bot czy coś. Konta R często padają atakom ze strony ruskich czy chińczyków, polecam dla świętego spokoju 2 etapową weryfikacje przez appke na smartfonie, a od nie dawna Origin i Uplay też umożliwił taką opcje.
  • Odpowiedz
@Malomowny: Google Authenticator, wiele kont można tak zabezpieczyć i nie trzeba ściągać wielu aplikacji do każdego. Obecnie mam w tym Origin, Discord, Uplay, Rockstar, WarThunder, Wot, a nawet samo konto Wykopowe xD a można dodać pewnie wiele więcej o których nie wiem albo nie używam. Grzebiąc w ustawieniach kont znajdziesz gdzieś "weryfikacja 2 etapowa" albo "autoryzacja" lub coś w tym stylu instrukcje pokierują dalej.

  • Odpowiedz