3 lata temu kupiłem na Allegro #gtav aktywowałem wówczas kod i miałem zrobione konto na SocialClub, ale teraz widzę mam problem z pobraniem GTA, bo nie znajduję skąd należy to pobrać, wyskakuje mi wręcz, że powinienem znów kupić grę, ktoś wie o co chodzi?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kreation: mam coś takiego z GTA 4,gra jest wyświetlano jakbym ja miał, pewnie klucz trefny i zablokowali jakoś dostęp. GTA 5 mogę normalnie pobrać. Możesz napisać do supportu, jak się dowiesz czegoś to daj znać.
  • Odpowiedz
Po długiej przerwie postanowiłem pobawić sie modami i zainstalowałem najnowszego script hooka. Niestety wywala mi przy uruchamianiu critical error. Da sie cos z tym zrobić?
#gtav
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć mirki szukam kogoś do grania w gta online na ps4 głównie chodzi mi o eksport aut oraz robienie napadów jeśli jest ktoś chętny to piszcie na pw
#gtav #gta #gtaonline #gry #ps4
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakupiłem sobie bunkier.

Zapewniłem zasoby, ludzie są no i niby produkują.

Zasoby powoli schodzą a produkcji 0.

WTF
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gta #gta4 #gtaiv #socialclub #gtav
Ma ktoś też problem z gta 4 social club "Social Club unavaiable. Play offline or try again"? Czyżby zamknęli serwery? Chciałem sobie pograć w GTA 4, bo na najniższych komp uciągnie, chyba że ktoś da dotację na hd 7750( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakies pomysly jak odpalic #gtav po update ze scripthook? Nie mam kopii starej wersji, net z podlasia wiec sciaganie 50GB danych na nowo odpada - jakies propozycje/sugestie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak wiem, ze do nowej wersji GTA V trzeba czekac na oficlany release jednakze widzialem ze mozna cos pogrzebac z exe by sie odpalilo na starej wersji i by scripthook dzialal (w multi nie gram)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach