Hej Mirki i Mirabele #gtav #gtaonline PC
Czasami kamera ładnie podąża za pojazdem, a czasami przy zakrętach już przy niewielkim skręcie widzę pojazd z boku co uniemożliwia praktycznie wyścig. Ktoś wie dlaczego tak się dzieje i jak to zmienić?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@shymon80 trzeba mieć pieniądze xD
Do niektórych ulepszeń potrzeba coś extra. W Deluxo żeby zamontować rakiety potrzebujesz MCO i bunkier lub Avengera i bazę. MCO i Avenger wtedy muszą mieć warsztat pojazdów
W przypadku Opressora v2 do ulepszenia potrzebny jest klub nocny oraz Terrorbyte
  • Odpowiedz
Dzisiejsza aktualizacja #gtaonline:
Steam: 69 MB
Social Club: 951 MB

Dlaczego? Aktualizacja dotyczyła nowej wersji Social Club (około 70MB) i zmiany kilku bajtów w pliku update/update.rpf (ponad 900 MB)
Steam pobrał informacje które bajty zostały zmienione i je podmienił w istniejącym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gostas: da się pisząc do supportu, ale zanim oni odpiszą to minie już to 5h. Natomiast były u nas osoby, które miały czapeczkę na 300 osób
  • Odpowiedz
Halo halo! Czy są tu gracze #ps4 w #gtaonline którzy chcieliby się umówić na wspólną listę gier?
Do tej pory w ramach The Polish Cartel organizowaliśmy takowe wręcz codziennie na PC, ale przed RDR2 chyba najwyższa pora odkurzyć konsole ;)
Co na liście? pewnie mieszanka wszystkiego: adwersarzyki, wyścigi, jakiś DM. Zobaczę co jest dostępne spośród customowych akcji żeby zagrać coś ciekawszego niż te Rockstarowe flaki z olejem.
Listę
Qrix - Halo halo! Czy są tu gracze #PS4 w #GTAOnline którzy chcieliby się umówić na w...

źródło: comment_HFWfXindTE2kx16DDxMMfEeklJUb1cP6.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@nothingtown Autor postu tworzył listę gier, czyli kilka (5-16) trybów(wyścigi, strzelanki, sumo itp.) granych od razu po sobie na pc dla swojej ekipy, ale przez to, że teraz wychodzi nowa gra gwiazdy Rocka, postanawia zagrać w GTA online na konsoli. Oprócz tego chce zrobić listę gier na PS4. Jeśli ktoś chce zagrać niech polajkuje fanpage ekipy na Facebooku.
  • Odpowiedz
Mirki mieliście w gta online taki przypadek, ze nie mogliście ruszyć samochodu w garażu? Mam tak obecnie w klubie nocnym ( ͡° ʖ̯ ͡°) na poziomie 2 stoją mi 2 sentiele i mogę jedynie do nich wejść i odpalić ale nie mogę ruszyć i wyjechać.
#gtav #gtaonline
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, gdzie Rockstar ukrył pobieranie GTAV? Nie potrafię znaleźć ani łącza do SC ani do GTA, jedyne linki na ich stronie, które znalazłem, to były aktualizacje w/w programów...
#gtav
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

witam starych wymiataczy jest ktos kumaty i mi powie co teraz mam robic zkonczylem misje co babe z planu filmowego tego biura gonilem na lotnisko i nie wiem co dalej robic misja zakonczona w kazdej z 3 postaci nic nie widac i slychac o kolejnej misji nie wiem co robic pisze bo od wczoraj blakam sie po miescie i nic dodam ze trevor poklucony z majkelem
#gtav
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mogę się mylić ale tam chyba był moment w którym trzeba zaczekać aż ktoś zadzwoni. Poczekaj, p-----------j się z policją, pozwiedzaj a ktoś zadzwoni.
  • Odpowiedz
W co zainwestować parę groszy na giełdzie przed pierwsza misja Lestera z załatwieniem szefa Liveinvaders ?
Nie mogę znaleźć ich giełdowego konkurenta :(

#gtav #gry #ps4
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arthaniel: z tego co pamiętam, to ta misja nic nie daje, to jest tylko taki "tutorial", inne misje lestera, które dają się wzbogacić wykonujesz dopiero na końcu fabuły (albo po skończeniu fabuły). Poza tym misje te wykonujesz Franklinem nie Michaelem
  • Odpowiedz
SZUKAM aktywnej ekipy do Heistów (głównie zależy mi na zrobieniu wszystkich od A do Z z tą samą ekipą). Jestem dostępny prawie codziennie o każdej godzinie, mam rangę 256 ale nie grałem 4 lata więc nie mam najnowszych samochodów czy broni

#gtav #ps4 #playstation4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RabarbarDwurolexowy: wyłącz asysty w forzie. ABS, kontrolę stabilności, kontrolę trakcji i naucz się jeździć na manualnej ze sprzęgłem (tak, na padzie). Daje to ogromną frajdę i większą kontrolę nad autem. Co więcej, w linii prostej jadąc na manualu ze sprzęgłem rozpędzisz się szybciej niż na automacie (są porównania na yt).
  • Odpowiedz
Wróciłem na #ps4 do #gtav po chyba 4 latach przerwy (ostatnie co pamiętam to gdy weszły pierwsze napady) i w grze kosmos bo jakieś dziwne latające maszyny się pojawiły oraz masa nowych gierek, trybów, itp.

Czy znajdę gdzieś jakiś spis wszystkich nowości? Wszystkie nowe gry, nowe misje, nowe pojazdy, nowe protipy, itp, itd. Wszystko wszystko co się da :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamieniarz: To na czym można zarabiać opisałem tutaj, a w tym miejscu jest lista wszystkich aktualizacji jakie wyszły. Kliknij w Show na granatowym tle, a potem w nazwę DLC, aby poznać szczeguły o danym rozszerzeniu.
  • Odpowiedz
Jest jakiś sposób, żeby w #gtav dołączyć do pełnego lobby? Co nie wybiore trybu to nie znajduje graczy, jak sam utworze pokój to sukcesem jest jak się uda znaleźć kogokolwiek... a takie sumo, czy inne wyścigi w 2-3 osoby nie mają sensu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o co chodzi ? wyskakuje mi to automatucznie po wejsciuy na stronę logowania social club... #gtav
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach