Wszystko
Najnowsze
Archiwum
22
Sąd pozwolił przeszukać domy autorów cheata do GTA 5

Australijski sąd zezwolił na przeszukanie posiadłości należących do dwóch autorów cheata 'Infamous' do GTA V. W przypadku pięciu osób zamieszanych w sprawę zdecydowano o nałożeniu zakazu tworzenia podobnych programów oraz zamrożeniu środków na kontach.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
@shymon80 trzeba mieć pieniądze xD
Do niektórych ulepszeń potrzeba coś extra. W Deluxo żeby zamontować rakiety potrzebujesz MCO i bunkier lub Avengera i bazę. MCO i Avenger wtedy muszą mieć warsztat pojazdów
W przypadku Opressora v2 do ulepszenia potrzebny jest klub nocny oraz Terrorbyte
Do niektórych ulepszeń potrzeba coś extra. W Deluxo żeby zamontować rakiety potrzebujesz MCO i bunkier lub Avengera i bazę. MCO i Avenger wtedy muszą mieć warsztat pojazdów
W przypadku Opressora v2 do ulepszenia potrzebny jest klub nocny oraz Terrorbyte
@shymon80 dziwne bo one nie mają wymagań co do levelu
- 4
Dzisiejsza aktualizacja #gtaonline:
Steam: 69 MB
Social Club: 951 MB
Dlaczego? Aktualizacja dotyczyła nowej wersji Social Club (około 70MB) i zmiany kilku bajtów w pliku update/update.rpf (ponad 900 MB)
Steam pobrał informacje które bajty zostały zmienione i je podmienił w istniejącym
Steam: 69 MB
Social Club: 951 MB
Dlaczego? Aktualizacja dotyczyła nowej wersji Social Club (około 70MB) i zmiany kilku bajtów w pliku update/update.rpf (ponad 900 MB)
Steam pobrał informacje które bajty zostały zmienione i je podmienił w istniejącym
- 3
Halo halo! Czy są tu gracze #ps4 w #gtaonline którzy chcieliby się umówić na wspólną listę gier?
Do tej pory w ramach The Polish Cartel organizowaliśmy takowe wręcz codziennie na PC, ale przed RDR2 chyba najwyższa pora odkurzyć konsole ;)
Co na liście? pewnie mieszanka wszystkiego: adwersarzyki, wyścigi, jakiś DM. Zobaczę co jest dostępne spośród customowych akcji żeby zagrać coś ciekawszego niż te Rockstarowe flaki z olejem.
Listę
Do tej pory w ramach The Polish Cartel organizowaliśmy takowe wręcz codziennie na PC, ale przed RDR2 chyba najwyższa pora odkurzyć konsole ;)
Co na liście? pewnie mieszanka wszystkiego: adwersarzyki, wyścigi, jakiś DM. Zobaczę co jest dostępne spośród customowych akcji żeby zagrać coś ciekawszego niż te Rockstarowe flaki z olejem.
Listę
źródło: comment_HFWfXindTE2kx16DDxMMfEeklJUb1cP6.jpg
Pobierz@nothingtown Autor postu tworzył listę gier, czyli kilka (5-16) trybów(wyścigi, strzelanki, sumo itp.) granych od razu po sobie na pc dla swojej ekipy, ale przez to, że teraz wychodzi nowa gra gwiazdy Rocka, postanawia zagrać w GTA online na konsoli. Oprócz tego chce zrobić listę gier na PS4. Jeśli ktoś chce zagrać niech polajkuje fanpage ekipy na Facebooku.
konto usunięte via iOS
- 1
@Qrix: ja chętny
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@DejanL: poczekaj parę dni zaraz promka będzie halloweenowa na steam i wtedy zapraszam do nas to faktycznie będzie najtaniej :)
- 1
- 0
Mirasy, gdzie Rockstar ukrył pobieranie GTAV? Nie potrafię znaleźć ani łącza do SC ani do GTA, jedyne linki na ich stronie, które znalazłem, to były aktualizacje w/w programów...
#gtav
#gtav
- 1
@ShadesOfThunder: wchodzisz na sc, klikasz na swój awatar, pobieranie gier i wybierasz
- 0
witam starych wymiataczy jest ktos kumaty i mi powie co teraz mam robic zkonczylem misje co babe z planu filmowego tego biura gonilem na lotnisko i nie wiem co dalej robic misja zakonczona w kazdej z 3 postaci nic nie widac i slychac o kolejnej misji nie wiem co robic pisze bo od wczoraj blakam sie po miescie i nic dodam ze trevor poklucony z majkelem
#gtav
#gtav
@Arthaniel: z tego co pamiętam, to ta misja nic nie daje, to jest tylko taki "tutorial", inne misje lestera, które dają się wzbogacić wykonujesz dopiero na końcu fabuły (albo po skończeniu fabuły). Poza tym misje te wykonujesz Franklinem nie Michaelem
- 1
@handballer doszedłem do ponownych wniosków, bo przeszukałem cała giełdę ręcznie i nie było żadnego odpowiednika Liveinvaders ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 125
Zdekomunizować Merryweather
Repolonizować MazeBank
Wytwórnie upaństwowić, a DJMa w---------ć
Zapraszamy do wspólnej gry http://tplc.qrix.eu/teamspeak
XD
#gtaonline #gta #gtav i niebawem #rdr2 na PS4
Repolonizować MazeBank
Wytwórnie upaństwowić, a DJMa w---------ć
Zapraszamy do wspólnej gry http://tplc.qrix.eu/teamspeak
XD
#gtaonline #gta #gtav i niebawem #rdr2 na PS4
źródło: comment_9YI3M75iHRlaYY6QSoAScOs3e81TeP0o.jpg
PobierzSZUKAM aktywnej ekipy do Heistów (głównie zależy mi na zrobieniu wszystkich od A do Z z tą samą ekipą). Jestem dostępny prawie codziennie o każdej godzinie, mam rangę 256 ale nie grałem 4 lata więc nie mam najnowszych samochodów czy broni
#gtav #ps4 #playstation4
#gtav #ps4 #playstation4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RabarbarDwurolexowy: jak nie odstraszy cię grafika to polecam Test Drive Unlimited, imo najlepszą grę wyścigową na pc jaka kiedykolwiek powstała.
@RabarbarDwurolexowy: wyłącz asysty w forzie. ABS, kontrolę stabilności, kontrolę trakcji i naucz się jeździć na manualnej ze sprzęgłem (tak, na padzie). Daje to ogromną frajdę i większą kontrolę nad autem. Co więcej, w linii prostej jadąc na manualu ze sprzęgłem rozpędzisz się szybciej niż na automacie (są porównania na yt).
Wróciłem na #ps4 do #gtav po chyba 4 latach przerwy (ostatnie co pamiętam to gdy weszły pierwsze napady) i w grze kosmos bo jakieś dziwne latające maszyny się pojawiły oraz masa nowych gierek, trybów, itp.
Czy znajdę gdzieś jakiś spis wszystkich nowości? Wszystkie nowe gry, nowe misje, nowe pojazdy, nowe protipy, itp, itd. Wszystko wszystko co się da :)
Czy znajdę gdzieś jakiś spis wszystkich nowości? Wszystkie nowe gry, nowe misje, nowe pojazdy, nowe protipy, itp, itd. Wszystko wszystko co się da :)
- 1
@kamieniarz: To na czym można zarabiać opisałem tutaj, a w tym miejscu jest lista wszystkich aktualizacji jakie wyszły. Kliknij w Show na granatowym tle, a potem w nazwę DLC, aby poznać szczeguły o danym rozszerzeniu.
- 0
- 1
Jest jakiś sposób, żeby w #gtav dołączyć do pełnego lobby? Co nie wybiore trybu to nie znajduje graczy, jak sam utworze pokój to sukcesem jest jak się uda znaleźć kogokolwiek... a takie sumo, czy inne wyścigi w 2-3 osoby nie mają sensu.
- 1
@wywu: my robimy sesje ekipowe po 30 osób https://www.facebook.com/ThePolishCartel/videos/371089850044662/
ale do tego potrzebna jest obecność w ekipie i na TeamSpeaku ekipy http://tplc.qrix.eu/teamspeak/rekrutacja
ale do tego potrzebna jest obecność w ekipie i na TeamSpeaku ekipy http://tplc.qrix.eu/teamspeak/rekrutacja
- 3
o co chodzi ? wyskakuje mi to automatucznie po wejsciuy na stronę logowania social club... #gtav





















Czasami kamera ładnie podąża za pojazdem, a czasami przy zakrętach już przy niewielkim skręcie widzę pojazd z boku co uniemożliwia praktycznie wyścig. Ktoś wie dlaczego tak się dzieje i jak to zmienić?