Co najlepsze ludzie to będą kupować i Rockstar będzie trzepać na tym kasę przez najbliższe 2-3 lata więc Gta6 nie wyjdzie do 2025 xD #gta6 #gta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kroledyp: wszystko zależy od tego, kto zostanie uznany za target. Jeśli boomerzy, to spora szansa, że będzie zwrot wizualny w stronę Vice CIty, ale myślę że skupią się na odbiorcach GTA Online, bo tam jest prawdziwa kasa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@yellowshadow: raczej oni też chcieli być jak rockstar ale im nie wyszło xD R* może sobie dalej doić graczy z online ile chce i w międzyczasie na spokojnie wydać dopracowane gta 6 za 3 albo 4 lata bo i tak nie mają dobrej konkurencji.
  • Odpowiedz
Idealny trailer GTA VI:

Ciemna sceneria doświetlana delikatnymi neonami, zbliżenie na analogowe radio i dłoń przekręcającą gałkę w poszukiwaniu stacji, przez chwile słyszymy trzeszczenie, a następnie "Hello, I am Fernando Martinez and this is Emotion" zaczyna lecieć Waiting for a Girl Like You. W tym momencie kamera idzie w górę i ukazuję nam alejkę pełna neonów i palm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#vicecity #gta
Clefairy - Idealny trailer GTA VI:

Ciemna sceneria doświetlana delikatnymi neonami...

źródło: comment_1614240722eu4w7qtym6d5U8rswqGBZn.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy Rockstar nie wypuścił czasem info o tym kiedy poda jakąś oficjalną wzmiankę o potwierdzeniu prac nad GTA VI?
W newsie związanym z dodatkiem do Gta Online jak się usunie pewne elementy nazwy to pokazuje się nam cyfra "6" i dwukropek, zupełnie tak jakby głosił kiedy spodziewać się informacji o "szóstce".
Zrobiłem taką graficzkę... Wskazuje na 11 lipiec.

#gtavi #gtav #gta5 #gta6 #gry
Bunch - Czy Rockstar nie wypuścił czasem info o tym kiedy poda jakąś oficjalną wzmian...

źródło: comment_1613718152dIA1EgrC3iJnO4NJl3iUPt.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach