Hej, szukam gry do pogrania. Interesuje mnie eksploracja i odkrywanie nieznanych lądów, ciekawostki, fabuła którą się rekonstruuje, troche klimaty kolonialne. Podobalo mi się Call of the Sea, The Vanishing of Ethan Carter, Dear Esther, Gothic 2 Noc Kruka w części z Jarkendarem / Górniczą Doliną.

Jeżeli przychodzą Wam do głowy:
- gry indie
- eksploracyjne
- artystyczne
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla obserwujących mój autorski tag #gpt - informacja o nowej recenzji na kanale :-)

Dziś premierę miała gra studia Odd Bug pod tytułem Tails of Iron - która miała być połączeniem przygody 2D z elementami RPG i Soulslike'ami. Czy się udało? I czy gra jest warta świeczki? Cóż - dla mnie jest to świetna historia ze wspaniałym klimatem, ale niestety - troszkę krótka i "na raz". Ale dopóki nie zobaczymy creditsów
arkadikuss - Dla obserwujących mój autorski tag #gpt - informacja o nowej recenzji na...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla obserwujących #gpt - opublikowana dziś recenzja:

Morbid: The Seven Acolytes
Ocena: 7/10

Cena: 79-89zł
arkadikuss - Dla obserwujących #GPT - opublikowana dziś recenzja:

Morbid: The Seve...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki widziałem gdzies w tv stream z gry. Indyk. Jestesmy jakims gosciem, chodzimy korytarzami po róznych pokojach i strzelamy do potworków. Widok z góry. Ktos może wie co to za gra, lub moze podać gry spełniające ten opis? #gry #gryindie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na vg24.pl co jakiś czas piszemy o kilku interesujących pozycjach niezależnych, mniejszych, większych. W ostatnim czasie pisaliśmy o:

The Unholy Society: https://vg24.pl/krotki-podglad-niezalezny-05-the-unholy-society/
Mira: https://vg24.pl/krotki-podglad-niezalezny-06-mira/
Pumpkin Jack: https://vg24.pl/krotki-podglad-niezalezny-07-pumpkin-jack/

Mira
v.....l - Na vg24.pl co jakiś czas piszemy o kilku interesujących pozycjach niezależn...

źródło: comment_1585822630C2B7xjmWkqnbyqaO0qbnPa.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie zaczęliśmy z nowym cyklem artykułów na vg24.pl – zdążyliśmy już nawet mu zmienić nazwę, teraz to Krótki podgląd niezależny

Co jakiś czas będziemy pisać o kilku interesujących pozycjach niezależnych, mniejszych, większych. W tym tygodniu pisaliśmy o:

Through the Darkest of Times https://vg24.pl/krotki-podglad-niezalezny-02-through-the-darkest-of-times/
Table Manners https://vg24.pl/krotki-podglad-niezalezny-03-table-manners/
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie zaczęliśmy z nowym cyklem artykułów na vg24.pl – Cotygodniowy przegląd indyków.

Co tydzień będziemy pisać o kilku interesujących pozycjach niezależnych, mniejszych, większych. W tym tygodniu:
Areia: Pathway to Dawn
Lightmatter
Not for Broadcast
v.....l - Właśnie zaczęliśmy z nowym cyklem artykułów na vg24.pl – Cotygodniowy przeg...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są tu jacyś fani #dungeonkeeper i #dungeonkeeper2 ?

Zerknijcie na to, indyk w pełnej krasie, ale ma podobne założenia do kultowych keeperów.

Pograłem w sumie kilka godzin i jak na fazę alfa wszystko działa znośnie, walki z bohaterami toczymy na zasadzie puść potwory niech się biją albo sami sobie składamy ekipę i walczymy w systemie turowym.

Dodatkowo
Sababukin - Są tu jacyś fani #dungeonkeeper i #dungeonkeeper2 ?

Zerknijcie na to, ...

źródło: comment_VyITSgaHnRs4wqvTHcp2x3Stpt5ISpIj.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JesterRaiin: @luxkms78: Jakbyście chcieli to są też dwa tytuły nawiązujące do DK z normalną grafiką, grałem w nie chwilę, ale pamiętam że coś mi nie leżało, w jednej trzeba było bronić lochów bohaterem bo tylko za nim szły potworki, ale było to bardzo uciążliwe, bo co chwila jakiś pojedynczy bohater przychodził i trzeba było lecieć i go zabić, ale nie pamiętam w której z tych dwóch gier to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Pomęczyłem jeszcze trochę temat E3 2019, bo zauważyłem, że mam dobry powód - dużo polskich gier na targach. Szokująco dużo.

Napisałem o wszystkich które wychwyciłem, ale dla wygody i zdrowego rozsądku o oczywistościach pokroju Cyberpunka 2077 czy Wiedźmina 3 na Switcha pisałem na samym końcu :D miłej lektury!

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach