@pamelkaa: swoją drogą niepobieranie 500+ które ci się należy to skrajny idiotyzm. Z żoną zarabiamy całkiem dobrze, ale nie wyobrażam sobie nie brać dodatkowego tysiąca PLN, z powodu jakiegoś "buntu społecznego". Przecież to są moje pieniądze, które ukochany rząd mi zabiera w nowych daninach, opłatach, składkach, no bo b--ń boże że w podatkach.
  • Odpowiedz
Jak byłem mały oglądałem z babcią Złotopolskich w niedzielę do obiadu. Podczas oglądania utkwiła mi postać pana Józefa Listonosza. Taki przyjaciel domu, fajny dziadek. Skojarzyłem go z powiedzonkiem typu #grazynacore "Listonosz zawsze puka dwa razy"- przekręcenie tytułu filmu " Listonosz zawsze dzwoni dwa razy". Oczywiście nie znałem znaczenia tego lapsusa. Wyobraźcie sobie że przez kilka ładnych lat mówiłem jak widziałem naszego listonosza- "Dzień dobry! Jak Pan idzie z emeryturą do
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jem arbuza i przypomniał mi się kawał jak to:
Przychodzi matka z dzieckiem do sklepu, dziecko szarpie matkę za rękaw i mówi:
- Mamo, mamo chce mi się jeść i pić.
Obok stoi facet i doradza:
- Niech mu pani kupi arbuza to zje i się napije.
Na to matka:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach