Mam plakaty w dość dziwnym formacie 30.3 x 40.7cm i zastanawiam się jak je oprawić do powieszenia. Lepsza będzie antyrama na wymiar czy zwykła ramka z Ikei 40x50cm z tzw. passe-partout? Tylko to drugie rozwiązanie przytnie mi trochę grafikę bo ma wycięcie na 29x39cm. A niestety ramka 30x40cm będzie znowu za mała. Albo coś innego polecicie?

#plakat #grafika #wystrojwnetrz #wnetrza #sztuka #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kien: Boję się że się poniszczy to i będzie postrzępiane na brzegach lub po prostu krzywo utnę :P to gruby papier, nie typowy plakat, pochodzą z albumu portfolio okładek komiksowych przez to też szkoda mi trochę cokolwiek im robić.
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: wygląda to ładnie, ale wydaje mi się że to jest kompletnie nieczytelne jako iMMu, ja byłem przekonany że to po prostu iMu do póki nie spojrzałem na www, ktoś może przeczytać innu, inmu - wydaje mi się że z tego może być problem + uwagi wyżej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jakiego #laptop brać do 4500zł?
Zależy mi na dużej rozdzielczości, ładnych kolorach na matrycy, dobrej do pisania klawiaturze, biznesowym wyglądzie (tutaj oczywiście królują #apple ale nie ograniczam się do nich) oczywiście będę na nim czasami robić jakieś cadowskie rzeczy, i czasami pewnie renderowanie jakieś poleci w RT, ale przede wszystkim zależy mi na mobilności, w miarę dobrej baterii i trochę na imidżu, przy prezentacji koncepcji klientom. Ciężkie zadania robię
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BDLK_IMPRTR: Macbooki do 4500 nie nadają sie do renderowania. Mało ramu i brak karty.
Jak dasz rade to dołóż 1000zł i masz porządnego i eleganckiego HP Omena o porządnej specyfikacji z bardzo dobrą matrycą 100% srgb, 300hz i dobrą baterią. Z kodem "dziecko" za 5499zł
  • Odpowiedz