via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jako kompletny laik szukam i szukam informacji... Wiem, że na #facebook najlepiej wrzucać zdjęcia w proporcji 2:3. Bo wiadomka, urządzenia mobilne itd. Ale, w jakiej rozdzielczości najlepiej?

Przykładowo, wysokość 960 trochę kiepsko wypada kiedy chce wkleić coś, zaprojektowane np. w 2048x2048 (#procreate). A gdy do tego chce wrzucić znak wodny logotypu - to wychodzi biedna pikseloza. :( #grafik ze mnie żaden i może ktoś pomoże?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eutanazja jak tego logo nie robił ci jakis Janusz to powinnas mieć to w krzywych i wtedy nie traci na jakości jeśli ci o to chodzi, a z drugiej strony Facebook psuje też jakośc zdjęć
  • Odpowiedz
@Eutanazja: Recommended Facebook image sizes for 2019:

Facebook profile picture size: 180 x 180
Facebook cover photo size: 851 x 315
Facebook link image size: 1200 x 628
Facebook image post size: 1200
  • Odpowiedz
Szukam początkującego grafika który chciałby podjąć współpracę, zazwyczaj to będą proste layouty stron, banery, slidery, zmiana kolorów na zdjęciu itp. Najchętniej rozliczenie za godzinę pracy + jakaś mała podstawa. Praca zdalna, bez ciśnienia itp. Jak jesteś zainteresowany nadaj PW. #praca #grafik #pracaszukaczlowieka #poznan
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio na grupie dla grafików trafiłem na post Pauliny, która napisała:

"na jakich wymiarach pracujecie projektując strony? (wymiary desktop)? 1280px szerokości i 600px fold? Mniejsze, większe? Jakiś margines dla rozciągającego się tła? Ostatnio jak wypuściłam kilka stron do programistów, to okazało się, że wyszły strasznie bycze, fonty jakieś ogromne i ogólnie masakra ????"

Pisze ona, że po opracowaniu grafiki przez nią została ona przekazana programistom. Programiści wykonali stronę na jej bazie. Jednak strona wygląda
tomaszs - Ostatnio na grupie dla grafików trafiłem na post Pauliny, która napisała:
...

źródło: comment_KDLX0jZUuWNtAFuf0rqPPNmxVyrD7OGN.jpg

Pobierz

Która grafika jest ładniejsza?

  • Lewa 65.8% (133)
  • Prawa 34.2% (69)

Oddanych głosów: 202

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomaszs: Dodam coś od siebie ;)

W cały tym procesie jest kilka problemów, nie tylko po stronie programisty ;)

Grafik czasem zapomina, że nie projektuje ładnego statycznego obrazka, tylko żywy interfejs. Niezależnie czy to zwykła strona czy jakiś webapp. Może być (i będzie) wyświetlany na różnych przeglądarkach i w różnych rozmiarach. Będzie tez zoomowany. Będzie też interaktywny, elementy będą się pojawiać, znikać lub się
  • Odpowiedz
@pogromcamitoww: Jak się postarasz w photoshopie w miarę łatwo się da tylko musisz mieć cracka da się w miarę na ez to zrobić tylko to nie będzie takie idealne bo zazwyczaj jest inne światło i to wychodzi tak średnio ja to zrobiłem z raz i było nawet git
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy jest tu ktoś kto zajmuje się grafiką?
Myślę nad własnym znakiem wodnym do zdjęć. Nie miał by to być podpis, tylko zaprojektowane logo z podpisem na dole. Podrzucę na priv przykłady jeśli ktoś by chciał się podjąć. Oczywiście nie płacę w delicjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #grafika #grafik #fotografia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ciężko ogarnąć pracę w domu jako tzw freelancer np jako #grafik albo jakaś inną?
Dobija mnie codzienne p-----------e do pracy do innego miasta i siedzenie bitych 8h w robocie, gdzie każdy każdemu wrogiem, a władza tylko myśli jak Cię o--------ć z wypłaty. Chciałbym spróbować zrobić coś sam, a grafika komputerowa mnie ciekawi.
Posiada ktoś jakieś doświadczenie w pracy #freelance i może się wypowiedzieć, czy jest ciężko, oraz dać
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ANDRZ_J: Zuch pisze o pracy grafika i o pracy dla samego siebie. Pomin posty rodzicielskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) www.zuch.media
  • Odpowiedz
Mirki szukam programu do zaprojektowania katalogu produktów z możliwością exportu do pdfa i wysłania klientowi. Katalog z 10 stronami po 4 obrazki+ tekst na stronie. Zależy mi, aby to jakoś wyglądało dlatego Excel i Word odpadają.
#grafika #reklamakreatywna #grafik
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zależy mi, aby to jakoś wyglądało


@M4rcin: jeśli nie wiesz w czym złożyć publikację, to wybór programu jest Twoim najmniejszym problemem w osiągnięciu wyżej wymienionego celu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cześć Mirki i Mirabelki
Chciałbym się z Wami podzielić pracą mojego kumpla nad #ui do gry kumepl to #grafik #grafik3d pracuje w firmie #gamedev

znajduje się pod linkiem: https://www.unrealengine.com/marketplace/en-US/slug/futuristic-minimalistic-ui-animated
a jako załącznik dorzucam jego demo z interfejsu, piszcie czy Wam się podoba czy nie, podeślę mu linka do tego wpisu żeby mógł sam poczytać komentarze, nie ma tu konta, jakby coś będę mógł odpowiadać w jego
k.....k - Cześć Mirki i Mirabelki
Chciałbym się z Wami podzielić pracą mojego kumpla...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego warto pracować w Agorze? Bo masz doskonałą atmosferę pracy w kreatywnym zespole, pracujesz z rozpoznawalnymi markami, poszerzysz swoje umiejętności. I najważniejsze dostaniesz umowę zlecenie! Tak, tak, umowa zlecenie jest jednym z plusów mającym zachęcić do pracy w tej firmie. ()
#januszebiznesu #praca #grafik
Banek5000 - Dlaczego warto pracować w Agorze? Bo masz doskonałą atmosferę pracy w kre...

źródło: comment_I8INPgU96iMTlJhRlwqPe4ZpNP3fykKI.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Dotychczas zarabiałem bardzo dobrze w nielegalny sposòb, jednak to już za mną i przyszedł czas, aby żyć normalnie. Problem w tym, że moje interesy to nie rzeczy ktòrymi można pochwalić się w cv, natomiast oficjalne doświadczenie zawodowe rozbija się o gòwnoroboty typu praca na produkcji, czy budowie, ktòre podejmowałem bardziej z nudòw niż potrzeby. W wyżej wymienionych pracowałem r
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka,

Mam pytanie robie sobie zdjecie: Pierwotnie w podglądzie pieprzyk i w rzeczywistosci mam po lewej stronie, robie fotke i znajduje sie po prawej stronie + twarz + nos dziwnie koslawy skrzywiony o co chodzi?Czy to oznacza, ze tak " ludzie " mnie widzą... Czy jak?
#aparat #fotograf #photoshop #grafik
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach