Przykładowo, wysokość 960 trochę kiepsko wypada kiedy chce wkleić coś, zaprojektowane np. w 2048x2048 (#procreate). A gdy do tego chce wrzucić znak wodny logotypu - to wychodzi biedna pikseloza. :( #grafik ze mnie żaden i może ktoś pomoże?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jako kompletny laik szukam i szukam informacji... Wiem, że na #facebook najlepiej wrzucać zdjęcia w proporcji 2:3. Bo wiadomka, urządzenia mobilne itd. Ale, w jakiej rozdzielczości najlepiej?
Przykładowo, wysokość 960 trochę kiepsko wypada kiedy chce wkleić coś, zaprojektowane np. w 2048x2048 (#procreate). A gdy do tego chce wrzucić znak wodny logotypu - to wychodzi biedna pikseloza. :( #grafik ze mnie żaden i może ktoś pomoże?
Przykładowo, wysokość 960 trochę kiepsko wypada kiedy chce wkleić coś, zaprojektowane np. w 2048x2048 (#procreate). A gdy do tego chce wrzucić znak wodny logotypu - to wychodzi biedna pikseloza. :( #grafik ze mnie żaden i może ktoś pomoże?
@Eutanazja jak tego logo nie robił ci jakis Janusz to powinnas mieć to w krzywych i wtedy nie traci na jakości jeśli ci o to chodzi, a z drugiej strony Facebook psuje też jakośc zdjęć
- 0
@Eutanazja: Recommended Facebook image sizes for 2019:
Facebook profile picture size: 180 x 180
Facebook cover photo size: 851 x 315
Facebook link image size: 1200 x 628
Facebook image post size: 1200
Facebook profile picture size: 180 x 180
Facebook cover photo size: 851 x 315
Facebook link image size: 1200 x 628
Facebook image post size: 1200
- 0
Szukam początkującego grafika który chciałby podjąć współpracę, zazwyczaj to będą proste layouty stron, banery, slidery, zmiana kolorów na zdjęciu itp. Najchętniej rozliczenie za godzinę pracy + jakaś mała podstawa. Praca zdalna, bez ciśnienia itp. Jak jesteś zainteresowany nadaj PW. #praca #grafik #pracaszukaczlowieka #poznan
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Mireczki jest wielka prośba jakiś #grafik dałby radę przerobić zdjęcie, żeby było białe tło?
Płacę w smoczych monetach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grafika #grafikakomputerowa #komputery
Płacę w smoczych monetach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grafika #grafikakomputerowa #komputery
- 1
- 0
@10129: nieee, jest gicik, to wrzuciłem ziomeczkowi to napisał, że jest okej
źródło: comment_Tvs6gmLhDvXxRXQrPZhM78FDKHqFxchP.jpg
Pobierz- 0
#pytaniedoeksperta #informatyka #programowanie #fotografia #photoshop #grafik
Mircy, szukam jakiegoś programu/strony do przesyłania paczek ze zdjęciami.
TLDR - Narzeczona freelancersko obrabia zdjęcia. Przesyłać będzie od 300 do 2000 zdjęć dziennie.
Coś polecacie?
Mircy, szukam jakiegoś programu/strony do przesyłania paczek ze zdjęciami.
TLDR - Narzeczona freelancersko obrabia zdjęcia. Przesyłać będzie od 300 do 2000 zdjęć dziennie.
Coś polecacie?
1
Mockup - a co to? Krótki przewodnik czym jest mockup

Mockup - a co to? A właściwie to mock-up, czyli makieta. Dalej nic? A czy zdarzało Wam się spędzać godziny na wizualizowaniu broszur, stron czy wizytówek?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 15
Ostatnio na grupie dla grafików trafiłem na post Pauliny, która napisała:
"na jakich wymiarach pracujecie projektując strony? (wymiary desktop)? 1280px szerokości i 600px fold? Mniejsze, większe? Jakiś margines dla rozciągającego się tła? Ostatnio jak wypuściłam kilka stron do programistów, to okazało się, że wyszły strasznie bycze, fonty jakieś ogromne i ogólnie masakra ????"
Pisze ona, że po opracowaniu grafiki przez nią została ona przekazana programistom. Programiści wykonali stronę na jej bazie. Jednak strona wygląda
"na jakich wymiarach pracujecie projektując strony? (wymiary desktop)? 1280px szerokości i 600px fold? Mniejsze, większe? Jakiś margines dla rozciągającego się tła? Ostatnio jak wypuściłam kilka stron do programistów, to okazało się, że wyszły strasznie bycze, fonty jakieś ogromne i ogólnie masakra ????"
Pisze ona, że po opracowaniu grafiki przez nią została ona przekazana programistom. Programiści wykonali stronę na jej bazie. Jednak strona wygląda
źródło: comment_KDLX0jZUuWNtAFuf0rqPPNmxVyrD7OGN.jpg
PobierzKtóra grafika jest ładniejsza?
- Lewa 65.8% (133)
- Prawa 34.2% (69)
konto usunięte via iOS
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
@tomaszs: Dodam coś od siebie ;)
W cały tym procesie jest kilka problemów, nie tylko po stronie programisty ;)
Grafik czasem zapomina, że nie projektuje ładnego statycznego obrazka, tylko żywy interfejs. Niezależnie czy to zwykła strona czy jakiś webapp. Może być (i będzie) wyświetlany na różnych przeglądarkach i w różnych rozmiarach. Będzie tez zoomowany. Będzie też interaktywny, elementy będą się pojawiać, znikać lub się
W cały tym procesie jest kilka problemów, nie tylko po stronie programisty ;)
Grafik czasem zapomina, że nie projektuje ładnego statycznego obrazka, tylko żywy interfejs. Niezależnie czy to zwykła strona czy jakiś webapp. Może być (i będzie) wyświetlany na różnych przeglądarkach i w różnych rozmiarach. Będzie tez zoomowany. Będzie też interaktywny, elementy będą się pojawiać, znikać lub się
Siema, #grafik potrzebuje #monitor dla swojego macbooka (czyli kompatybilny z usb c)
Będzie używany do projektowania digitalu, printu, ux/ui
Budżet ~3k, proszę o pomoc
#grafika #grafikakomputerowa #ui #pcmasterrace
Będzie używany do projektowania digitalu, printu, ux/ui
Budżet ~3k, proszę o pomoc
#grafika #grafikakomputerowa #ui #pcmasterrace
Mirki macie jakis darmowe narzedzie do AUTOMATYCZNEGO wycinania tla cos jak ta stronka? https://www.remove.bg/ (tutaj niestety 2 dolce za fote) Jakis program/strona ktora za friko obleci to, dziala to niesamowicie dobrze. #grafika #ecommerce #grafik #grafikakomputerowa
@pogromcamitoww: Jak się postarasz w photoshopie w miarę łatwo się da tylko musisz mieć cracka da się w miarę na ez to zrobić tylko to nie będzie takie idealne bo zazwyczaj jest inne światło i to wychodzi tak średnio ja to zrobiłem z raz i było nawet git
Czy jest tu ktoś kto zajmuje się grafiką?
Myślę nad własnym znakiem wodnym do zdjęć. Nie miał by to być podpis, tylko zaprojektowane logo z podpisem na dole. Podrzucę na priv przykłady jeśli ktoś by chciał się podjąć. Oczywiście nie płacę w delicjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #grafika #grafik #fotografia
Myślę nad własnym znakiem wodnym do zdjęć. Nie miał by to być podpis, tylko zaprojektowane logo z podpisem na dole. Podrzucę na priv przykłady jeśli ktoś by chciał się podjąć. Oczywiście nie płacę w delicjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #grafika #grafik #fotografia
Ciężko ogarnąć pracę w domu jako tzw freelancer np jako #grafik albo jakaś inną?
Dobija mnie codzienne p-----------e do pracy do innego miasta i siedzenie bitych 8h w robocie, gdzie każdy każdemu wrogiem, a władza tylko myśli jak Cię o--------ć z wypłaty. Chciałbym spróbować zrobić coś sam, a grafika komputerowa mnie ciekawi.
Posiada ktoś jakieś doświadczenie w pracy #freelance i może się wypowiedzieć, czy jest ciężko, oraz dać
Dobija mnie codzienne p-----------e do pracy do innego miasta i siedzenie bitych 8h w robocie, gdzie każdy każdemu wrogiem, a władza tylko myśli jak Cię o--------ć z wypłaty. Chciałbym spróbować zrobić coś sam, a grafika komputerowa mnie ciekawi.
Posiada ktoś jakieś doświadczenie w pracy #freelance i może się wypowiedzieć, czy jest ciężko, oraz dać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Yokoetneivvis: nie no tylni aparat jest na srodku
- 0
Mirki szukam programu do zaprojektowania katalogu produktów z możliwością exportu do pdfa i wysłania klientowi. Katalog z 10 stronami po 4 obrazki+ tekst na stronie. Zależy mi, aby to jakoś wyglądało dlatego Excel i Word odpadają.
#grafika #reklamakreatywna #grafik
#grafika #reklamakreatywna #grafik
Cześć Mirki i Mirabelki
Chciałbym się z Wami podzielić pracą mojego kumpla nad #ui do gry kumepl to #grafik #grafik3d pracuje w firmie #gamedev
znajduje się pod linkiem: https://www.unrealengine.com/marketplace/en-US/slug/futuristic-minimalistic-ui-animated
a jako załącznik dorzucam jego demo z interfejsu, piszcie czy Wam się podoba czy nie, podeślę mu linka do tego wpisu żeby mógł sam poczytać komentarze, nie ma tu konta, jakby coś będę mógł odpowiadać w jego
Chciałbym się z Wami podzielić pracą mojego kumpla nad #ui do gry kumepl to #grafik #grafik3d pracuje w firmie #gamedev
znajduje się pod linkiem: https://www.unrealengine.com/marketplace/en-US/slug/futuristic-minimalistic-ui-animated
a jako załącznik dorzucam jego demo z interfejsu, piszcie czy Wam się podoba czy nie, podeślę mu linka do tego wpisu żeby mógł sam poczytać komentarze, nie ma tu konta, jakby coś będę mógł odpowiadać w jego

Dlaczego warto pracować w Agorze? Bo masz doskonałą atmosferę pracy w kreatywnym zespole, pracujesz z rozpoznawalnymi markami, poszerzysz swoje umiejętności. I najważniejsze dostaniesz umowę zlecenie! Tak, tak, umowa zlecenie jest jednym z plusów mającym zachęcić do pracy w tej firmie. (ಠ‸ಠ)
#januszebiznesu #praca #grafik
#januszebiznesu #praca #grafik
źródło: comment_I8INPgU96iMTlJhRlwqPe4ZpNP3fykKI.jpg
Pobierz@Banek5000: k0rwa dobrze że nie wpisali
- pyszna kawusia z ekspresu
- drużyna do lola/cs/doty/wowa
- w środy darmowe owoce
- pyszna kawusia z ekspresu
- drużyna do lola/cs/doty/wowa
- w środy darmowe owoce
#anonimowemirkowyznania
Dotychczas zarabiałem bardzo dobrze w nielegalny sposòb, jednak to już za mną i przyszedł czas, aby żyć normalnie. Problem w tym, że moje interesy to nie rzeczy ktòrymi można pochwalić się w cv, natomiast oficjalne doświadczenie zawodowe rozbija się o gòwnoroboty typu praca na produkcji, czy budowie, ktòre podejmowałem bardziej z nudòw niż potrzeby. W wyżej wymienionych pracowałem r
Dotychczas zarabiałem bardzo dobrze w nielegalny sposòb, jednak to już za mną i przyszedł czas, aby żyć normalnie. Problem w tym, że moje interesy to nie rzeczy ktòrymi można pochwalić się w cv, natomiast oficjalne doświadczenie zawodowe rozbija się o gòwnoroboty typu praca na produkcji, czy budowie, ktòre podejmowałem bardziej z nudòw niż potrzeby. W wyżej wymienionych pracowałem r
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: idź na ochronę penerze xD
- 8
- 2
Siemka,
Mam pytanie robie sobie zdjecie: Pierwotnie w podglądzie pieprzyk i w rzeczywistosci mam po lewej stronie, robie fotke i znajduje sie po prawej stronie + twarz + nos dziwnie koslawy skrzywiony o co chodzi?Czy to oznacza, ze tak " ludzie " mnie widzą... Czy jak?
#aparat #fotograf #photoshop #grafik
Mam pytanie robie sobie zdjecie: Pierwotnie w podglądzie pieprzyk i w rzeczywistosci mam po lewej stronie, robie fotke i znajduje sie po prawej stronie + twarz + nos dziwnie koslawy skrzywiony o co chodzi?Czy to oznacza, ze tak " ludzie " mnie widzą... Czy jak?
#aparat #fotograf #photoshop #grafik
- 0
i pieprzyk jest po prawej...
- 0
@Saycer: czyli twoja teza jest bledna bo przy wlaczeniu opcji: lustro fotograficzne - pieprzyk mam po prawej i na zdjeciu takze po prawej.
6
Grafik rzucił sobie wyzwanie - 365 logotypów na 365 dni.Oto efekty jego pracy.

Sztokholmski projektant graficzny Daniel Carlmatz podjął 365-dniowe wyzwanie, aby stworzyć nowe logo typograficzne zwykłego słowa, którego używamy każdego dnia. Celem była wizualizacja znaczeń słów za pomocą symboliki, negatywu lub poprzez dodanie elementów geometrycznych do liter.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #





























#logo #grafika #grafik #zlecenie #grafikakomputerowa #grafika3d
źródło: comment_1581936170i6hWZQXm5cvzFnnyL9oW6V.jpg
Pobierz