Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dotychczas zarabiałem bardzo dobrze w nielegalny sposòb, jednak to już za mną i przyszedł czas, aby żyć normalnie. Problem w tym, że moje interesy to nie rzeczy ktòrymi można pochwalić się w cv, natomiast oficjalne doświadczenie zawodowe rozbija się o gòwnoroboty typu praca na produkcji, czy budowie, ktòre podejmowałem bardziej z nudòw niż potrzeby. W wyżej wymienionych pracowałem ròwnież w kilku krajach za granicą. Nie jest jednak to coś co chciałbym robić przez resztę życia i nie chodzi tu bynajmniej o sam charakter pracy, gdyż do niej mam szacunek, lecz o brak perspektyw rozwoju, system zmianowy/wieczne delegacje, zarobki oraz wspòłpracownikòw, którzy niestety są nieokrzesani. Doświadczyłem wszystkich tych rzeczy i wiem jak potrafi to wyniszczyć człowieka nie pozwalając na prowadzenie zròwnoważonego życia. Nie chce być niewykwalifikowanym pracownikiem fizycznym tzw. tanią siłą roboczą, czyli po prostu typową zapchajdziurą. Po latach w końcu udało mi się wyjść z przeklętych nałogòw, zerwać z dotychczasowym stylem życia oraz "ulicą" i jestem zdeterminowany, aby podnieść swoje kwalifikacje, lub zdobyć rozwojowy zawòd ktòry za X lat pozwoli mi na godne życie. Problem w tym, że pochodzę z niezamożnej rodziny i obracałem się w dość patologicznych środowiskach, ktòre przykład dało taki, że dotychczas robiłem to co robiłem. Mòj horyzont nie obejmuje osòb, ktòre mogły by być przykładem oraz jestem niezorientowany na rynku pracy, stąd moje pytanie na wykopie, gdyż wiem że siedzi tu cały przekròj społeczeństwa oraz wielu ludzi, ktòrym się mòwiąc ogòlnie udało. Co byście doradzili osobie takiej jak ja? Dodam, że jako nastolatek przez 8-10 lat zajmowałem się grafiką i bardzo dobrze znam Adobe ps: webdesign, logo, projektowanie ui, materiały reklamowe, teksturowanie, obròbka, trochę 3dsmax i będąc jeszcze w gimnazjum miałem już pierwsze komercyjne zlecenia w portfolio. Niestety zaniechałem tego na długie lata, więc przypuszczam że moja wiedza jest przestarzała, oraz nie mam portfolio. Opròcz tego mam 24 lata, małe miasto, technikum budowlane bez matury i egzaminu, uprawnienia sep oraz kilka kursòw z urzędu typu dekarz.

#praca #pracbaza #szkolenia #kursy #kariera #zawod #grafik #grafika

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania no to ciśnij grafikę. Najważniejsze, że masz zmysł. Programy szybko sobie przypomnisz. Porób jakieś loga, zrób swoją stronkę i startuj. Gdybyś potrzebował jakiejś pomocy z wypromowaniem się, to możesz uderzać do mnie na pw. Szlifuję marketingowe skille, chętnie pomogę.