Wszystko
Najnowsze
Archiwum

piotr-tokarski
via Wykop Mobilny (Android)- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

JohnShelby
- 3
@piotr-tokarski: jak na dzisiejsze standardy to zdjęcie to nic szczególnego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@piotr-tokarski: bekazkatoli?
- 0
- 6
@kicjow: muka
- 0
#googlemaps wysypuje się przy starcie po ostatniej aktualizacji na wielu urządzeniach na androidzie, jakieś wieści kiedy to naprawią?
- 183
- 198
@mroz3: RIP Harambe
źródło: comment_DIkGJxIzqcth56ODuLpHtTqLu9qmQOnG.jpg
Pobierz- 4
wybiegi w #lodz i #googlemaps
źródło: comment_lPvia20vDFBXeqd7t0diKyM8Nu4s2VY5.jpg
Pobierz#googlemaps pokazuje mi taką trasę by ominąć opłaty na a4 między #katowice a #krakow. Zaufać mu czy pakować się na Olkusz? #drogi
źródło: comment_3Pg0Hyvw8JPjG5krtsN8RpuKxjSnRwsO.jpg
PobierzGdzie on tam wlazł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poświęcenie lvl google maps, śliski, wąski kamień i brudna rzeka ( ಠ_ಠ)
https://www.google.co.uk/maps/@51.4802877,0.187353,3a,75y,320.66h,83.37t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAF1QipMHI_oeq2gAEv23HfNEM0RtGAgDptEPFy1jbpI0!2e10!7i5376!8i2688!5m1!1e1?hl=en
#google #googlemaps #humor #bohaterowienaszychczasow
https://www.google.co.uk/maps/@51.4802877,0.187353,3a,75y,320.66h,83.37t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAF1QipMHI_oeq2gAEv23HfNEM0RtGAgDptEPFy1jbpI0!2e10!7i5376!8i2688!5m1!1e1?hl=en
#google #googlemaps #humor #bohaterowienaszychczasow
źródło: comment_qr2hnf7HHarhM9nJ2YDQInSjI1CB7cN4.jpg
Pobierz- 1
Każda nawigacja każe mi jeździć na Poznań (z Wrocławia) przez Śrem na Kórnik/S11 i potem na Poznań. WTF?
Jeszcze w wakacje jeździłem #s5 do pewnego momentu, a potem dalej #dk5 i tak mi też Google Maps i Waze proponowało. Teraz pokazują mi obie nawigacje tą gównianą drogę. Coś się zmieniło na tym odcinku że jednak ta trasa jest lepsza? Już raz jechałem tą trasą przez Gostyń itd. i
Jeszcze w wakacje jeździłem #s5 do pewnego momentu, a potem dalej #dk5 i tak mi też Google Maps i Waze proponowało. Teraz pokazują mi obie nawigacje tą gównianą drogę. Coś się zmieniło na tym odcinku że jednak ta trasa jest lepsza? Już raz jechałem tą trasą przez Gostyń itd. i
źródło: comment_8ET0qetAj9J9xZmzt7jrS5zhJRhhSIUA.jpg
Pobierz- 3
@Jemo: jeździłem głównie 434 czyli za Rawiczem w prawo i na Gostyń, raz na jakiś czas testuję piątkę i za każdym razem powtarzam sobie - nigdy więcej (przynajmniej dopóki nie skończą jej budować :D). Na piątce nigdy nie wiadomo, co się wydarzy - a przez Gostyń przynajmniej wiadomo, że jest stabilnie. No i zdecydowanie przyjemniej się wjeżdża do Poznania przez S11 od strony Kórnika niż przez te obsrane Komorniki.
- 1
@Jemo: generalnie jeden pies jak będziesz jechał, kwestia przyzwyczajeń, różnica w czasie będzie pomiędzy 3 a 10 minut. Wydaje mi się, że na 5 jest większe prawdopodobieństwo wypadku, korka, suszarek, dużego ruchu. Ja wolę przez Gostyń, ale skoro większą radość z jazdy sprawia Ci piątka, to po co masz się tłuc drogami, których nie lubisz? :) Dla potencjalnego (niepewnego) zaoszczędzenia trzech minut? :D
Wczoraj wpadły nowe aktualizacje do Google w wersji beta, asystent chyba rusza, juz odpowiada, ale cos nie do konca to działa, ale w nawigacji ogóle pojawila sie opcha zgłaszania, niestety jak klikam w zgłoszenie, jest na dole ostrzeżenie, niestety nie moge to potiwerdzic bo mi klika ten pasek pod spodem :( ktos tez tak ma?
#google #googlemaps #android
#google #googlemaps #android
źródło: comment_wIXpmDCtwAPSgClDaUWs1kkDSsz2E6gw.jpg
Pobierz@Volter: taak, miałem identycznie, ale po kolejnej aktualizacji opcja zgłaszania znika więc się nacieszyć musisz póki możesz haha
- 2
Mamy nowe zdjęcia Google Street view. To raczej uaktualnienie tego co było już parę lat temu i to po łebkach ale zawsze. #googlemaps #streetview
- 0
Hej. Dlaczego stadion śląski w google maps na stronie webowej ma stare zdjęcia a jak odpalę googlemaps na telefonie to widzę już nowy stadion? wiecie może jak przełączyć w przeglądarce na aktualne mapy?
#googlemaps #google
#googlemaps #google
źródło: comment_nMBaLjVLGoLrBMWxGs2FvSvsZs1doVPh.jpg
Pobierz@grymberg:
Bo na telefonie jest zwykłe zdjęcie, a na komputerze wygenerowane 3D. Ctrl i możesz pooglądać go dokoła. Nie wiem jak przełączyć na widok ze smartfona.
Dlaczego stadion śląski w google maps na stronie webowej ma stare zdjęcia a jak odpalę googlemaps na telefonie to widzę już nowy stadion?
Bo na telefonie jest zwykłe zdjęcie, a na komputerze wygenerowane 3D. Ctrl i możesz pooglądać go dokoła. Nie wiem jak przełączyć na widok ze smartfona.
- 0
@Deykun: aaa widzisz. pogooglowałem za przełącznikiem i znalzałem coś co działa
https://www.google.com/maps/?force=canvas
https://www.google.com/maps/?force=canvas
- 8
- 10
Bordo na wypoku fajniejsze niż bordo w google maps.
#heheszki #google #googlemaps #pasjonaciubogiegozartu
#heheszki #google #googlemaps #pasjonaciubogiegozartu
źródło: comment_XWd5Hp9IDsgqvxjHJctbv4JsVk5YtqjN.jpg
PobierzCzy coś ostatnio pozmieniało się w #googlemaps ws. płatnych tras?
Ostatnio musiałem jechać z centrum Śląska do granicy Opolszczyzny. W ustawieniach mam ustawione mijanie odcinków płatnych. Nawigacja prowadziła mnie przez DK 88 na płatny odcinek autostrady A4.
Dopiero ręczna zmiana trasy na bezpłatną zrobiła robotę. Do tego - dla mnie nowość - pojawił się symbol pieniądza na trasie, a wcześniej tego nie widziałem (pewnie dlatego, że zawsze jeździłem darmowymi).
Czy
Ostatnio musiałem jechać z centrum Śląska do granicy Opolszczyzny. W ustawieniach mam ustawione mijanie odcinków płatnych. Nawigacja prowadziła mnie przez DK 88 na płatny odcinek autostrady A4.
Dopiero ręczna zmiana trasy na bezpłatną zrobiła robotę. Do tego - dla mnie nowość - pojawił się symbol pieniądza na trasie, a wcześniej tego nie widziałem (pewnie dlatego, że zawsze jeździłem darmowymi).
Czy
źródło: comment_D479UHHcHPpY6HEL1uexw7MI2kqrfSm1.jpg
Pobierz- 0
@motaboy: Akurat tą trasę pokonywałem dostawczakiem do 3,5 tony. >
@DzonySiara:
Tak powinno być, ale tym razem poprowadziło mnie na płatny odcinek A4. Poza tym skoro w ustawieniach wykluczyłem takie trasy, to nie powinny pojawić się nawet sugestie.
@DzonySiara:
nie prowadzi tylko sugeruję, wystarczy kliknąć w co się chce
Tak powinno być, ale tym razem poprowadziło mnie na płatny odcinek A4. Poza tym skoro w ustawieniach wykluczyłem takie trasy, to nie powinny pojawić się nawet sugestie.
@szukajac_wiedzy2 do kilku zjazdów jest za darmo
Co się p------o googlowi, że w całej Warszawie pokazuje kod pocztowy Wesołej?
Ludzie się mylą i później krzyk, że kurła dostawcy są w innym miejscu ¯\_(ツ)_/¯
#warszawa #google #googlemaps #oszukujo
Ludzie się mylą i później krzyk, że kurła dostawcy są w innym miejscu ¯\_(ツ)_/¯
#warszawa #google #googlemaps #oszukujo
źródło: comment_M4v8WFkZ1zWcrij02faNNzEbKhde8W6W.jpg
Pobierz- 17
#android #motoryzacja #googlemaps
Chcę używać Google Maps + Yanosika w tle. Jest jakaś modyfikacja dodająca ograniczenia prędkości + moją aktualną? Jak w samej aplikacji Yanosika.
Chcę używać Google Maps + Yanosika w tle. Jest jakaś modyfikacja dodająca ograniczenia prędkości + moją aktualną? Jak w samej aplikacji Yanosika.
@szczesliwa_patelnia: Nic takiego nie znalazłem, nawet Yanosik nie wszędzie ma aktualne ograniczenia prędkości no i nie na każdej drodze.
@szczesliwa_patelnia: yanosik lepszy wiadomo. Ja tylko z yanosika korzystam i gada ograniczenia przy fotoradarach i to mi wystarczy





























