Cześć. Czy jest w #googlemaps albo podobnym narzędziu opcja, ze podaje się lokalizację i czas (np. 2 godziny) i pokazuje obszar, do którego można dojechać w tym czasie? #mapporn
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomożecie wyjaśnić tę zagadkę?

Kolega grał w GeoGuessr i grając na mapie Polski, znalazł taki nietypowy element krajobrazu. I tak się właśnie zastanawiamy, w jakim celu ktoś tam wystawił tego nieszczęśnika, nie widać nigdzie opiekuna, wózkiem samodzielnie też raczej nie może sterować, a miejsce tak blisko drogi też nie wydaje się zbyt bezpieczne. O co tu chodzi?

link do google maps z miejscem:
https://www.google.com/maps/@52.3556736,19.8995968,3a,75y,92.04h,80.03t/data=!3m6!1e1!3m4!1snu4cTGKQdIuaH32n0G6oxA!2e0!7i13312!8i6656
TheKruk666 - Pomożecie wyjaśnić tę zagadkę?

Kolega grał w GeoGuessr i grając na ma...

źródło: comment_1604831712vCqt0oJYhtJ7uWvNQDfRDY.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenie z dodawaniem miejsc i opinii do Google maps? Mam problem, bo gdzieś z tydzień temu zacząłem dodawać zdjęcia i opinie i w ciągu tego tygodnia suma wyświetleń zdjęć się nie zaktualizowała (mimo że widzę rosnące wyświetlenia pod każdym zdjęciem). Nie działa też filtrowanie po najczęściej oglądanych zdjęciach, bo pokazuje jakieś stare foty, które nie mają najwięcej wyświetleń. Wszystko inne działa, aby z
depcioo - Mirki i Mirabelki, czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenie z dodawaniem miej...

źródło: comment_1604512125f1f0ALOa9s3uI1ynuilExL.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenie z dodawaniem miejsc i opinii do Google maps? Mam problem, bo gdzieś z tydzień temu zacząłem dodawać zdjęcia i opinie i w ciągu tego tygodnia suma wyświetleń zdjęć się nie zaktualizowała (mimo że widzę rosnące wyświetlenia pod każdym zdjęciem). Nie działa też filtrowanie po najczęściej oglądanych zdjęciach, bo pokazuje jakieś stare foty, które nie mają najwięcej wyświetleń. Wszystko inne działa, aby z
depcioo - Mirki i Mirabelki, czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenie z dodawaniem miej...

źródło: comment_1604508637grwxagXacaC7VRAmakzAO5.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie znam się, więc proszę nie szkalować za infantylny opis.

Potrzebuję zautomatyzować aktualizowanie mapy w Google My Maps. Na mapie jest 10 warstw (musi tak być aby każda miała swój kolor), każda warstwa po kilkaset punktów. Punkty są importowane z 10 plików .tsv (1 warstwa = 1 plik, w 1 pliku jest kilka kolumn w tym 1 tytułowa, 2 do współrzędnych, 2 z opisem), które to pliki są umieszczone w jednym .zip
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak w mapach Google wyłączyć automatyczne zmienianie trasy na szybszą? Podczas jazdy pojawia się komunikat z propozycją i w przypadku braku reakcji trasa zostaje po kilkunastu sekundach zmieniona samoczynnie. Po kilkukrotnym odrzuceniu tej samej propozycji jest to strasznie uciążliwe, bo mapa wymusza tę zmianę, pomimo samodzielnego i ręcznego ustawienia pożądanej, innej trasy.

#google #googlemaps #nawigacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@CapaldiTheDoctor wybrałem trasę, którą chciałem jechać. Prócz tej były 2 inne propozycje. Po drodze mapa usilnie chciała zmienić trasę z wybranej na "swoją". 3x anulowałem. W końcu poszedłem do kibla na stacji i w tym czasie zmieniło się samo. xD
  • Odpowiedz
@przystan-na-wyspie właśnie wpływa ram dziś w nocy moje auto. Spora część Europy odbiera tam auta zza wody. Jest kilka powodów. Mniejsza biurokracja niż w Polsce przy odprawach celnych - żadna pinda nie kwestionuje faktur z US a u nas każdy celnik wycenami Ci auto żeby zarobić dla państwa hajsiwo jak najwięcej .

To samo z VAT - masz cenę z aukcji, wszystkie legalne fakturu a u nas takie auto wyceniają Ci
  • Odpowiedz
Duuuza kasa ucieka w Polsce przez właśnie podejście, urzędników. Wiele osób wolałoby brać auta do Gdyni i zapłacić wyższy podatek ale nie transportować go tyle km. Ale przez urzędników i celników i ich podejście nie ma o tym mowy..


@niezawodny: Gdybym mógł dałbym dwa plusy. W pełni się zgadzam.
  • Odpowiedz