Nie dość że zapakowali w środowisko graficzne jakiegoś szpiega, to jeszcze sporo zamkniętego softu napchali...
Do tego porzucili Sparc64 i od PPC odchodzą pokrewne projekty, zaś oni sami porzucają i386 jak i Unity, mimo temu iż jest #ubuntu z #gnome...
Obecnie zostaje na tylko #debian, ale wersja 9.0+ nie wspiera PPC32 (fajnie by było coś zrobić























co dalej? https://askubuntu.com/questions/966989/ubuntu-17-10-windows-menu-in-top-bar
Działa wam to
Global menu?Druga sprawa, możecie polecić jakieś ciekawe / warte uwagi rozszerzenia do gnome?