Mam problem z głośnikiem, który przy większej głośności wpada w rezonans. Okazało się, że cały problem sprowadza się do tego, że przewody przy cewce dotykają membrany (dolna część zdjęcia), co oczywiście nie powinno mieć miejsca. Kolumny głośnikowe kiedyś oberwały w transporcie i podejrzewam, że to mogło przyczynić się do tego problemu.
Jak mogę to naprawić?
#glosniki #audio #stereo #majsterkowanie #elektronikadiy #elektronika
Jak mogę to naprawić?
#glosniki #audio #stereo #majsterkowanie #elektronikadiy #elektronika



























#muzyka #sprzetmuzyczny #dzwiek #audio #glosniki #audiovoodoo #cokupic #kiciochpyta
źródło: images
Pobierz