Wpis z mikrobloga

#orzechowegraty dawno mi się nie chciało robić bo jestem w podróży :) Ale wrzucę kilka ciekawych wioseł

Ibanez PIA - sygnatura Steve'a Vaia, chyba większość gitarzystów kiedyś mocno ekscytowała się tym gościem oraz Satrianim. Jest to nieco unowocześniona wersja JEMa, gra się dość podobnie, ale brzmi trochę bardziej stonowanie. Ma fajny patent z magnetyczną osłoną sprężyn :) Mi osobiście gitary Vaia nigdy do końca nie leżały - chyba mam za małe ręce.

Bardzo podskoczyły cenowo te wiosła, bo mało ich produkują, osoby, które kupowały na początku teraz mogą sporo zarobić :) Tak jak z JEM777 30th anniversary

Jak dla mnie zielony kolor najładniejszy, ale miałem białego :)

#gitara #gitaraelektryczna
Orzeech - #orzechowegraty dawno mi się nie chciało robić bo jestem w podróży :) Ale w...

źródło: comment_1668689399lAubtCKBpge8VLhgsuKVcg.jpg

Pobierz
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Orzeech: a no niestety. Ostatnio zobaczyłem któregoś Epiphone Les Paul Prophecy za 4k to złapałem się za głowę (pod kątem ceny, bo nie wiem jak wygląda kwestia samego sprzętu czy faktycznie tego warte). :D Chciałoby się napisać, że wieki temu kupowało się Epi Les Paul Tradiotional Pro z limitowanej edycji za około 1500 zł lecz nie wypada. xD Stasze Prophecy chyba były w okolicach 2000 - 2500 ale nie mam pewności.
@Dajpancenta: FSR (Fender Special Run) to limitowana edycja niektórych modeli ich gitar, specyfikacja standardowa, ale mogą mieć niestandardowe wykończenie, np. kolory lakieru niedostępne wcześniej.