Nie wierzcie, gdy wam mówią, że słuchanie muzyki satanistycznej nie ma negatywnych konsekwencji. Ja na przykład dowiedziałem się o istnieniu Army of lovers i nic tego już nie cofnie. W odwecie postanowiłem poznać personalia członków zespołu Ghost i od teraz wszystkim napotkanym hipsterom będę mówił, że to nie żadne bezimienne ghoule tylko szwedzcy deathmetalowcy #muzyka #ghost
Magnolia-Fan - Nie wierzcie, gdy wam mówią, że słuchanie muzyki satanistycznej nie ma...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Magnolia-Fan: też geniuszu nie czułem aż do he is. Podoba mi się ich pomysł na siebie + to, że można w ich utworach wyłapać wpływ innych zespołów przeważnie z lat 70 80. Jak pisze gościu pod jednym z ich filmów na yt gdyby grali w latach 80 byli by zaliczani do klasyki. Mi również daję niezłą przyjemność ich granie a Meliora jest u mnie najczęściej katowanym albumem ze wszystkich możliwych
  • Odpowiedz
@DobryProgramista: Więcej wtyczek, więcej stoi ale i więcej problemów z WordPress, dużo złośliwego oprogramowania i bezradność początkujących którzy nie dbają o aktualizacje i pochodzenie swoich dodatków.
  • Odpowiedz
@MyDevil: Na tej samej zasadzie więcej "nie technicznych" ludzi ma problemy z Windowsem niż Linuxem, to po prostu popularniejszy soft dla mas.

Osobiście jak byłem freelancerem i ktoś chciał przerobić stronę to cieszyłem się że stoi na WP albo Drupalu bo dosyć szybko mogłem dojść o co chodzi albo wyeksportować zawartość do nowej instalacji. W przypadku amatorsko posklejanego gówna w CakePHP było sporo trudniej ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
mircy, wie ktoś dlaczego nie można nigdzie kupić nowej płyty Ghosta- Meliora? We wszystkich empikach, saturnach, mysticach itp, wszędzie jest "brak towaru" #ghost #metal
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie ten album ma p-----------e! Po przesłuchaniu go po raz setny, stwierdzam, że nie ma na nim ani jednego słabego momentu. Papa i Ghule w formie. Majesty, He Is czy Cirice to niesamowite wałki.
#muzyka #ghost #metal #rock
s.....k - Jakie ten album ma p-----------e! Po przesłuchaniu go po raz setny, stwierd...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach