Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@patyk15: dają radę!

- 0
cholera pomyliło mi się z if you have ghosts...
Nie wierzcie, gdy wam mówią, że słuchanie muzyki satanistycznej nie ma negatywnych konsekwencji. Ja na przykład dowiedziałem się o istnieniu Army of lovers i nic tego już nie cofnie. W odwecie postanowiłem poznać personalia członków zespołu Ghost i od teraz wszystkim napotkanym hipsterom będę mówił, że to nie żadne bezimienne ghoule tylko szwedzcy deathmetalowcy #muzyka #ghost

@Magnolia-Fan: ghost xD gimboszatan
- 0
@Michau_michau: Army of lovers to dopiero demoniczne dźwięki
- 0
@SebixBezKaryny: to są fajne piosenki, genialnie nagrane, ale zwyczajnie zagrane po staremu. Sporo odniesień do grania z lat 70. i 80., je nie czuję geniuszu, ale sporą przyjemność mi daje takie granie
@Magnolia-Fan: też geniuszu nie czułem aż do he is. Podoba mi się ich pomysł na siebie + to, że można w ich utworach wyłapać wpływ innych zespołów przeważnie z lat 70 80. Jak pisze gościu pod jednym z ich filmów na yt gdyby grali w latach 80 byli by zaliczani do klasyki. Mi również daję niezłą przyjemność ich granie a Meliora jest u mnie najczęściej katowanym albumem ze wszystkich możliwych
- 3
- 6
@DobryProgramista: Więcej wtyczek, więcej stoi ale i więcej problemów z WordPress, dużo złośliwego oprogramowania i bezradność początkujących którzy nie dbają o aktualizacje i pochodzenie swoich dodatków.
- 4
@MyDevil: Na tej samej zasadzie więcej "nie technicznych" ludzi ma problemy z Windowsem niż Linuxem, to po prostu popularniejszy soft dla mas.
Osobiście jak byłem freelancerem i ktoś chciał przerobić stronę to cieszyłem się że stoi na WP albo Drupalu bo dosyć szybko mogłem dojść o co chodzi albo wyeksportować zawartość do nowej instalacji. W przypadku amatorsko posklejanego gówna w CakePHP było sporo trudniej ( ͡° ʖ̯ ͡
Osobiście jak byłem freelancerem i ktoś chciał przerobić stronę to cieszyłem się że stoi na WP albo Drupalu bo dosyć szybko mogłem dojść o co chodzi albo wyeksportować zawartość do nowej instalacji. W przypadku amatorsko posklejanego gówna w CakePHP było sporo trudniej ( ͡° ʖ̯ ͡
Dister x Ghost - Young Kings
Polecam obserwowanie -> #nowoscpolskirap
#maloznanerapy #rap #rapsy #polskirap
#disterxghost #disterghost #dister #ghost
Polecam obserwowanie -> #nowoscpolskirap
#maloznanerapy #rap #rapsy #polskirap
#disterxghost #disterghost #dister #ghost


Polecam można się dowiedzieć paru rzeczy np. od kiedy mieli He is i jaka była pierwotna nazwa.
opis odnośnika
#muzyka #metal #ghost #rock
opis odnośnika
#muzyka #metal #ghost #rock
4
Rolls-Royce dla króla

Przed Wami specjalna wersja Rolls-Royce’a Ghosta – Red Diamond – wykonana ręcznie z mnóstwem dodatków, które przypadną do gustu chyba jedynie arabskiemu szejkowi. Nic dziwnego, to nowe auto Salmana ibn Abd al-Aziz Al Su’ud, króla Arabii Saudyjskiej!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via iOS
- 1
- 0
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Nagle się okazuje, że Ghost zagra w Stodole w lutym. Więc jak to jest, Ghost gra w końcu jako support Iron Maiden we Wrocławiu czy nie? Wpisujcie miasta.
#muzyka #heavymetal #metal #ghost #ghostbc #ironmaiden #koncerty #wroclaw #pytanie
#muzyka #heavymetal #metal #ghost #ghostbc #ironmaiden #koncerty #wroclaw #pytanie
- 1
@urotsukidoji: miasta
- 1
@urotsukidoji: miasta
- 4
@patyk15: O Gurwa XD
Już widzę te armie moherów walących zdrowaśki przy wejściu na koncert XDDDDDDDDDDDDD
Już widzę te armie moherów walących zdrowaśki przy wejściu na koncert XDDDDDDDDDDDDD
@PsyRomancer: Meliora jest ich najlepszym albumem. Jak dla mnie najlepszy krążek tego roku.
- 6
- 1
























#muzyka #ghost #rock