FSD w holenderskich Teslach jest chyba jakieś okrojone.

Jechałem dzisiaj rowerem i dojeżdżając do skrzyżowania, kiedy byłem gdzieś w punkcie (a) zauważyłem samochód w okolicach (c), więc nacisnąłem na pedał żeby przed nim zdążyć, jednocześnie patrząc w prawo zauważyłem Teslę gdzieś w punkcie (d), więc zatrzymałem się na wysepce bo miała pierwszeństwo. Jednak Tesla też się zatrzymała. Patrzę więc na ten samochód taki trochę skonfundowany (skupiony na podkaście który leci w słuchawkach), twało
gl0wa - FSD w holenderskich Teslach jest chyba jakieś okrojone.

Jechałem dzisiaj row...

źródło: SCR-20260526-obya

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Anihilacja_entropii: to że gadali i nie byli czujni to fakt ale kto na "światłach" tak mocno zwraca uwagę na inne strony? Masz zielone to jedziesz i kropka. Większość ludzi by w tym momencie miało stłuczkę więc auto spisało się w 100%
  • Odpowiedz
@Cyberdyne: to jest pod twoim postem, sam sobie znajdź.

Ja Ci nigdzie nie piszę, że one same nie jeżdżą. Po prostu na twoich nagraniach albo nie ma jakichś 200iq zachowań, albo same nagrania są słabe (np. pocięte). Przejechanie USA to nie przejechanie kontynentu, no na miłość boską.

Dobrze płacą za taką tępą propagandę, czy po prostu do niczego się nie nadajesz i jakoś musisz żyć?
  • Odpowiedz
@Cyberdyne: śledzę sobie ostatnio parę subredditów tesli i często widzę wrzuty z fsd. System robi równie często coś imponującego (na standardy hamurgerskie), jak i totalnie głupiego i niebezpiecznego
  • Odpowiedz
Potężne Waymo z 10 lidarami nie ogarnia że czeka na przejazd pociągu. Nieudolnie próbuje zawrócić tamując ruch.


@Cyberdyne: mimo zbindowanych okolic jednego miasta gdzie dosłownie mogą nanieść 100 ważnych przejazdów kolejowych i skrzyżowań czy dodatkowych instrukcji
  • Odpowiedz
kiedy tesla ma to od kilku lat


@FLAC: w Chinach większość wiodących marek ma podobne funkcje. I często są one dostępne w standardzie, albo dużo tańsze niż FSD.

Brukselscy urzędnicy wolą tutaj trzymać skansen technologiczny gdzie lepiej żeby człowieka przejechał pijany kierowca patrzący w telefon niż kąkuter kierował
  • Odpowiedz
@FLAC: to coś dotyczy dwutonowego pojazdu wożącego ludzi po publicznych drogach po których jeżdżą też inne pojazdy których systemy też musiały spełniać pewne standardy. Skoro Tesla stworzyła system który odstępuje od tych standardów, to naturalne że należy przetestować tego systemu.

Ja też chciałbym żeby systemy autonomiczne były dostępne jak najszybciej. Jednak jeżdżąc po autostradach mam nadzieję że pojazdy koło mnie są dopuszczone do ruchu i nie są to jakieś przypadkowe
  • Odpowiedz
@Cyberdyne: ale daimler i tak wmawia ludziom że ma prawdziwe FSD od 2015 roku ale złe przepisy im nie pozwalają a gotowe auto można zobaczyć w centrum nauki kopernik na wystawie
ich marketingowcy to mistrzowie robienia k---y z logiki

pamiętam jak oni pod event pokazowy mapowali i montowali osprzęt na całym parkingu lotniska w Stuttgarcie xdddd - dosłownie musieli montować hardware na parkingu aby ich merelo mogły parkować xd
  • Odpowiedz
@eSUBA94: ten chiński CLA 260 jest nowszy od tych CLA250 w Europie. Nie wiem czy wszystkie, ale to u nas też na pewno są dostępne z 800v.

W ogóle to coraz więcej marek ma gorsze wersje modeli elektryków w UE w porównaniu do Chin, bo tutaj jest słabsza konkurencja i nie muszą się tak starać. Najbardziej jaskrawy przykład to Zeekr, gdzie ichniejszy 001 jest w UE sprzedawany chyba ze 4
  • Odpowiedz
@Cyberdyne: dziwne poprzednie wersje jak utknęły na złym pasie to jechał już nim dalej zgodnie z przepisami i wracały do celu drogą alternatywną przez słów błąd

na filmie mówi że nie ma trybu mad maxa
  • Odpowiedz
@FLAC: nawet taka pierdoła jak często składanie lusterek gdy jest wąsko
na 1000 razy nie uratuje ci lusterka ale kiedyś tak, ale gdy ktoś ma fsd off i ułamie lusterko - rozkęca inbe w necie że mu lusterko r------ł fsd xd
  • Odpowiedz
@Cyberdyne +6
Tesla właśnie przekroczyła dystans 9 miliardów mil na FSD.

7x bezpieczniejsza od ludzkiej średniej.

Wypopki tego nienawidzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tesla #motoryzacja #technologia #sztucznainteligencja #elonmusk
Cyberdyne - Kolejna znakomita reakcja FSD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://wykop.pl/wpis/85603791...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atreyu: przecież wskoczył duzo wcześniej na lewy tylko jakiś pickup pewnie sie popsuł albo kierowca stwierdził ze to świetne miejsce żeby zaparkować.
A potem nie mial miejsca, nawet zwolnił mocno przed ciągła linie ale zauważył że dalej robi sie przestrzeń i przejechał po ciągłej, zamiast tamować ruch i czekać aż ktoś go wpuści. FSD nie może być takim leszczem na drodze że jak ktoś się przed nim zatrzyma to będzie
  • Odpowiedz
dużo tych popsutych aut przed tym pickupem


@Atreyu: Jesteś taki mądry bo widzisz przyszłość, w chwil gdy wyjechał na prawy pas nie wiedział ze stoją auta przed pickupem. Zapewne gdyby to był normalny samochód osobowy to by widział więcej.
zibizz1 - >dużo tych popsutych aut przed tym pickupem

@Atreyu: Jesteś taki mądry bo ...

źródło: 1000016301

Pobierz
  • Odpowiedz
@PopeLeon: nie 20 tylko 40 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@anonimowy_programista eh nadal najlepszy FSD to miałem w okolicy 2019-2020 roku w starej S z AP2.5 bodajże, miałem wszystko, zmiany pasa, dowolny promień skrętu, navigate on autopilot (sam wjeżdżał i zjeżdżał na autostrady), tylko z rondami sobie nie radził.

Ale potem mi to zabrali, unieważnili mapy a po update już był tylko ten upośledzony który jest
  • Odpowiedz