Ostatnio co raz częściej myślę o założeniu firmy, jednak jako osoba pracująca całe życie ma etacie mam kilka problemów logistyczno organizacyjnych.
Pomijając już sprawy urzędowe, takie jak rejestracja firmy wynajem lokalu czy kwestię dofinansowania bardziej martwią mnie inne sprawy dotyczący pozyskiwania kontrahentów i zleceń.
Mówiąc















Brusy są jesionowe. Myślałem, żeby kupić frezarkę #makita maktec m3600 oraz frez do planowania CMT 3 60mm (trochę drogi :/)
Do tego zrobić planer z wałków podpartych i łożysk. - Tutaj opieram się na znalezionych zdjęcia, myślałem, zrobić prowadnice wzdłużne i poprzeczne z wałków podpartych SBR20 (nie wiem czy jest sens robić poprzeczne z podpartych czy lepiej