Blipuje sobie z #firefox'a 3.0b5 via openSUSE 11.0 (Gnome). Nic nadzwyczajnego w tej wersji Suzi nie widze (pl literek nie moge uzyc). Chyba wroce do #xp ;-)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Problem: #firefox mi się wywala po półgodzinnym korzystaniu! Na windowsie! Help!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie znoszę was, kiedy wrzucacie na swój #blip obrazki jako tło. Wtedy strona na maxa muli i nie da się jej w #firefox po ludzku przewijać!!!!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach