#co-mnie-wnerwia w #firefox'ie 3 -- jak się zaznacza coś klawiaturą to nie powinno iść do x-selekcji. jak mam wkleić urla i go wyedytować?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hmmm ... #firefox 2.0.16 nie widzi ŻADNEGO z moich (zainstalowanych wcześniej) dodatków !! [ ale teraz jestem zbyt zmęczony - jutro się tym zajmę ]
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach