Wszystko
Najnowsze
Archiwum
11
Mozilla kończy wsparcie dla FTP w Firefoxie

Jeszcze kilka lat temu odejście od FTP było nie do pomyślenia. Teraz Mozilla żegna ten protokół. Dowiedz się, co na to wpłynęło i sprawdź, kiedy decyzja wejdzie w życie.
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Po kilku tygodniach nieobecności wrócił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wtyczka do Chrome (i innych bazujących na Chromium) przeglądarek, która pomija automatycznie wszystkie ad.fly ADS i inne serwisy tego typu. GUI w po polsku.
Strona domowa: https://universal-bypass.org/
Chrome Web Store: https://chrome.google.com/webstore/detail/universal-bypass/aihomhdbhpnpmcnnbckjjcebjoikpihj
Firefox Addons: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/universal-bypass/
Microsoft Edge Addons: https://microsoftedge.microsoft.com/addons/detail/ckiidekccfgninkobmmofopbbdgdclgg
Strona domowa: https://universal-bypass.org/
Chrome Web Store: https://chrome.google.com/webstore/detail/universal-bypass/aihomhdbhpnpmcnnbckjjcebjoikpihj
Firefox Addons: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/universal-bypass/
Microsoft Edge Addons: https://microsoftedge.microsoft.com/addons/detail/ckiidekccfgninkobmmofopbbdgdclgg
źródło: comment_1584462994cM139PFg5TVEEFP7BFhFbz.jpg
Pobierz@fadeimageone: nie znałem, fajne!
47
Premier używa Firefoxa, a wy wypopki czego?

- 27
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Da radę jakoś pod #linux a konkretnie #linuxmint wyłączyć pasek tytułu w #firefox ? Jestem cholernie przyzwyczajony od lat, że go tam nie ma i mnie zwyczajnie denerwuje (nie, żeby jakoś realnie przeszkadzał, po prostu jest niepotrzebny :)).
Widziałem różne poradniki, ale opierały się na dodatkach, które już nie działają. Będę bardzo wdzięczny za pomoc, bo to chyba największa bolączka. Niby takie gówienko, a wkurza.
Widziałem różne poradniki, ale opierały się na dodatkach, które już nie działają. Będę bardzo wdzięczny za pomoc, bo to chyba największa bolączka. Niby takie gówienko, a wkurza.
@m4rciniak: Menu Dostosuj i tam masz na dole checkbox "Pasek tytułu"
- 0
- 4
- 1
Ostatnio w Firefoxie dodali funkcję wyboru innej wyszukiwarki w oknie prywatnym. Ustawiłem sobie domyślnie Google, a prywatnie DuckDuckGo. Dzisiaj otwieram okno prywatne, a tu Google. Wchodzę w ustawienia, a tu nie ma tego wyboru. Wie ktoś coś na ten temat? Firefox 74, win 10
#firefox
#firefox
- 0
- 0
@a231: dzięki wielkie za pomoc, miałem to ui wyłączone nie wiedzieć czemu
3
Firefox Preview 4.0 wydany – co nowego?

Co nowego w Firefox Preview 4.0 ?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 0
#firefox #wykop #koronawirus
Jeżeli kogoś męczy otwieranie linków na wykopie dt. koronawirusa, to oto remedium:
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/snaplinksplus/
Nie dziękujcie.
Jeżeli kogoś męczy otwieranie linków na wykopie dt. koronawirusa, to oto remedium:
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/snaplinksplus/
Nie dziękujcie.
#firefox #gorzkiezale
Fajne ten Firefox sync.
Zapomniałem hasła i wszystkie zakładki jak krew w piach
Fajne ten Firefox sync.
Zapomniałem hasła i wszystkie zakładki jak krew w piach
Polecacie przesiadkę z Chrome na Firefox? Zarówno na PC z Win10 i smartfonie z Androidem.
#kiciochpyta #android #internet #przegladarki #firefox #chrome #komputery
#kiciochpyta #android #internet #przegladarki #firefox #chrome #komputery
- 0
@niebieskieniebo: TYLKO BRAVE!!!! (aczkolwiek synchronizacja nie działa od jakiegoś czasu i sie o---------ą z naprawą tego:D)
- 1
@Alex_mski: coś słyszałem, że np. pod względem prywatności Firefox idzie w dobrym kierunku. Ciekawe jak z szybkością?
Mireczki, dlaczego GFY mi się zacinają? Głos płynnie a obraz stoi w miejscu? Inne filmy elegancko śmigają. Mam #firefox jakiś dodatek zainstalować? #komputery #internet #pytaniedoeksperta
- 0
@eM-Ka tylko flash Player
- 0
@krzychu_kadetem_tera: Weź sprawdź w ustawieniach FF czy masz zaznaczoną opcję "Włącz akcelerację sprzętową". Jeśli tak to odznacz i sprawdź.
Jak nie pomoże to nie wiem, wiele możliwości jest, mógłbym godzinami wymieniać co zrobić i co sprawdzić, a szczerze nie chce mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może dograj jakiś HTML5 player zamiast tego flasha - poszukaj w dodatkach czegoś takiego.
Zainstaluj ewentualnie jeszcze chrome i sprawdź
Jak nie pomoże to nie wiem, wiele możliwości jest, mógłbym godzinami wymieniać co zrobić i co sprawdzić, a szczerze nie chce mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może dograj jakiś HTML5 player zamiast tego flasha - poszukaj w dodatkach czegoś takiego.
Zainstaluj ewentualnie jeszcze chrome i sprawdź
Czy może ktoś z Was jest w stanie pomóc w przypadku takiego błędu jak opisane poniżej.
https://forum.pclab.pl/topic/1305969-B%C5%82%C4%85d-zak%C5%82adek-w-Firefoxie-74/page__gopid__15823480&#entry15823480
https://www.reddit.com/r/firefox/comments/e7iwxi/solved_multirow_bookmarks_for_firefox_7001/
#firefox #technologia #software
https://forum.pclab.pl/topic/1305969-B%C5%82%C4%85d-zak%C5%82adek-w-Firefoxie-74/page__gopid__15823480&#entry15823480
https://www.reddit.com/r/firefox/comments/e7iwxi/solved_multirow_bookmarks_for_firefox_7001/
#firefox #technologia #software
522
Firefox 74.0 wypuszczony

W aktualizacji m.in. wyłączenie możliwości instalowania dodatków przez zewnętrzne aplikacje (tylko użytkownik może autoryzować instalację) i ochrona prywatności w czasie rozmów głosowych / z użyciem kamerki przez przeglądarkę za pomocą mDNS ICE
z- 105
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Nowa wersja #firefox 74.0 wylądowała na serwerach.
- 0
@Gundo: lista zmian: https://www.mozilla.org/en-US/firefox/74.0/releasenotes
#komputery #windows #pytaniedoeksperta #firefox
czy jest jakiś parametr, który powiększy czcionkę do 150 % gdy obraz jest nadawany przez hdmi i powróci do 100% gdy wraca na laptok?
czy jest jakiś parametr, który powiększy czcionkę do 150 % gdy obraz jest nadawany przez hdmi i powróci do 100% gdy wraca na laptok?
- 1
Murki, jest jakichś sposób, żeby strony internetowe nie wykrywały #ublock na #firefox ?
#komputery #informatyka
#komputery #informatyka
- 0
Od jakiegoś czasu podczas otwierania Firefox pojawia się zakładka z dziwną stroną. Nie mogę jej usunąć. Jak mogę pozbyć się tej strony. #firefox #komputery #kiciochpyta
#firefox
Jak robić kopie i odzyskiwanie całego firefoxa? Profile to dużo kopania, raz działa, raz nie (90% moja wina, czy coś), masakra jakaś. Korzystam (czasem) z tego synca ichniego, ale nie w pełni to rozumiem (np. które urządzenie jest masterem, który cfg mi się wgra etc)
Jak robić kopie i odzyskiwanie całego firefoxa? Profile to dużo kopania, raz działa, raz nie (90% moja wina, czy coś), masakra jakaś. Korzystam (czasem) z tego synca ichniego, ale nie w pełni to rozumiem (np. które urządzenie jest masterem, który cfg mi się wgra etc)
@Fostrzyk: MozBackup: http://mozbackup.jasnapaka.com/
@Fostrzyk:
Ja kopiuje cały profil i jeszcze nie miałem problemów, od lat.
Ja kopiuje cały profil i jeszcze nie miałem problemów, od lat.




















źródło: comment_1584605003UmD4LjqWf941MtflIQ1mWs.jpg
Pobierz