@rav33: wygląda, że właśnie Cię ochronił przed atakiem Man In The Midlle. Nie jesteś podłączony do jakiegoś VPN, albo publicznej sieci?
  • Odpowiedz
#allegro #firefox
Polecacie jakieś wtyczki do Firefoxa, strony zewnętrzne do Allegro? Chciałem sobie zrobić kosz zakupowy zasadniczo, ale może coś ciekawego podrzucicie.

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po kilku tygodniach nieobecności wrócił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wtyczka do Chrome (i innych bazujących na Chromium) przeglądarek, która pomija automatycznie wszystkie ad.fly ADS i inne serwisy tego typu. GUI w po polsku.
Strona domowa: https://universal-bypass.org/
Chrome Web Store: https://chrome.google.com/webstore/detail/universal-bypass/aihomhdbhpnpmcnnbckjjcebjoikpihj
Firefox Addons: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/universal-bypass/
Microsoft Edge Addons: https://microsoftedge.microsoft.com/addons/detail/ckiidekccfgninkobmmofopbbdgdclgg
f.....e - Po kilku tygodniach nieobecności wrócił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wtyczka do Chrome (i in...

źródło: comment_1584462994cM139PFg5TVEEFP7BFhFbz.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da radę jakoś pod #linux a konkretnie #linuxmint wyłączyć pasek tytułu w #firefox ? Jestem cholernie przyzwyczajony od lat, że go tam nie ma i mnie zwyczajnie denerwuje (nie, żeby jakoś realnie przeszkadzał, po prostu jest niepotrzebny :)).

Widziałem różne poradniki, ale opierały się na dodatkach, które już nie działają. Będę bardzo wdzięczny za pomoc, bo to chyba największa bolączka. Niby takie gówienko, a wkurza.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio w Firefoxie dodali funkcję wyboru innej wyszukiwarki w oknie prywatnym. Ustawiłem sobie domyślnie Google, a prywatnie DuckDuckGo. Dzisiaj otwieram okno prywatne, a tu Google. Wchodzę w ustawienia, a tu nie ma tego wyboru. Wie ktoś coś na ten temat? Firefox 74, win 10
#firefox
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzychu_kadetem_tera: Weź sprawdź w ustawieniach FF czy masz zaznaczoną opcję "Włącz akcelerację sprzętową". Jeśli tak to odznacz i sprawdź.

Jak nie pomoże to nie wiem, wiele możliwości jest, mógłbym godzinami wymieniać co zrobić i co sprawdzić, a szczerze nie chce mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może dograj jakiś HTML5 player zamiast tego flasha - poszukaj w dodatkach czegoś takiego.

Zainstaluj ewentualnie jeszcze chrome i sprawdź
  • Odpowiedz
#firefox
Jak robić kopie i odzyskiwanie całego firefoxa? Profile to dużo kopania, raz działa, raz nie (90% moja wina, czy coś), masakra jakaś. Korzystam (czasem) z tego synca ichniego, ale nie w pełni to rozumiem (np. które urządzenie jest masterem, który cfg mi się wgra etc)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach