Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Sordi: Jedna z najlepszych gier w jakie grałem.
- 1
@errt5: ja pamiętam tylko raz go dałem radę położyć. Zawsze miałem z nim problem... ale grałem w tę grę pierwszy raz po niemiecku (nie znałem języka), a potem po angielsku (znając tylko podstawy). Czas teraz na zrozumienie całej reszty bo w końcu dobrze znam ten język.
@variss: http://www.balamb.pl/ z tego co widzę możesz też sobie zrobić własną wersję FF VIII na psxa
@variss: http://www.balamb.pl/ z tego co widzę możesz też sobie zrobić własną wersję FF VIII na psxa
#finalfantasy - co czeka nas w remasterze HD

- 0
@Liquid_Snake: gdzie tam :P za mało czasu
@Zioman: właśnie a ta gra lubi czas, na PS2 wciąż mam save z 300h na liczniku i nie wszystko zrobione :)
- 0
@ReY1990: Dzięki, jednakże od closed bety właśnie dużo się zmieniło a szukam jakiegoś dobrego, płatnego MMO (ale nie EVE)
- 0
@TheBestest: Ja właśnie od EVE odpoczywam, po roku grania. :D
Ale skoro mówisz, że się sporo zmieniło to może się skuszę... O ile nie zbankrutuję na abonamencie... W Eve dało się z tym trochę przycfaniakować, a tutaj się raczej nie da... :P
Ale skoro mówisz, że się sporo zmieniło to może się skuszę... O ile nie zbankrutuję na abonamencie... W Eve dało się z tym trochę przycfaniakować, a tutaj się raczej nie da... :P
7
PlayStation 4 vs. PC - grafika w Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Twórcy Final Fantasy XIV: A Realm Reborn obiecywali, że edycja gry na PlayStation 4 będzie identyczna pod względem graficznym z maksymalnie podkręconą wersją PC. Możemy już sprawdzić co wyszło z tych zapowiedzi.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Główny temat FFVII w wykonaniu orkiestralnym. Nic dodać, nic ująć - tylko się rozkoszować...
#gimbynieznajo #gry #finalfantasy #muzyka
#gimbynieznajo #gry #finalfantasy #muzyka


- 3
- 1

- 6
1417 - 1 = 1416
Final Fantasy Anniversary Edition (PSP)
Czy ja wiem, czy trzeba coś więcej piać na temat tej gry? Pierwsza część wspaniałej sagi, w odświeżonej wersji na PSP. Gra w oryginale na NESa, co niektórych może odrzucać - w tym wydaniu bardzo sympatyczna graficznie, 2D JRPG w najlepszym wydaniu.
Postanowiłem
Final Fantasy Anniversary Edition (PSP)
Czy ja wiem, czy trzeba coś więcej piać na temat tej gry? Pierwsza część wspaniałej sagi, w odświeżonej wersji na PSP. Gra w oryginale na NESa, co niektórych może odrzucać - w tym wydaniu bardzo sympatyczna graficznie, 2D JRPG w najlepszym wydaniu.
Postanowiłem
źródło: comment_JdFtyonKvEVcj3PyzoC50KvcTvpn7Z6x.jpg
Pobierz@yacolek: Grywam :) To źle?
- 1
@Hannahalla: Wręcz przeciwnie! Po prostu większość ludzi z PSP jakich znałem, w naszym kraju, to fani fify i pesa, albo po prostu nieudane komunijne prezenty, poniszczone na kazdy mozliwy sposób. Raczej nie mam z kim pogadać 'słuchaj, jaki fajny rpg ukończyłem' bo zaraz wielkie oczy, ze gram w jrpgi :D
Łap plusa, bejbe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Łap plusa, bejbe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
chce ktoś kupić Finfal Fantasy XIV: A Realm Reborn?
bo dostałem z procesorem od intela, a ja w tą grę grać nie będę bo to nie moje klimaty
#gry #gra #finalfantasy
bo dostałem z procesorem od intela, a ja w tą grę grać nie będę bo to nie moje klimaty
#gry #gra #finalfantasy
niech na ps4 wyjdzie ff7, ff8, ff9, i duologia ff10! Błagam! #finalfantasy
- 1
http://allegro.pl/show_item.php?item=3900623725
Może ktoś chce sobie zagrać w tego genialnego #mmorpg? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #niesteam #rpg #finalfantasy #finalfantasyxiv #ffxiv
Może ktoś chce sobie zagrać w tego genialnego #mmorpg? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #niesteam #rpg #finalfantasy #finalfantasyxiv #ffxiv
@Colek: 2 złota, więcej nie zalicytuje

@lawaszkiri: jak lubisz jRPG i klasyki a grafika nie jest najważniejsza to zdecydowanie tak :)
Final Fantasy VI na andka!
#android #gry #rpg #finalfantasy
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.square_enix.android_googleplay.FFV_GP
#android #gry #rpg #finalfantasy
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.square_enix.android_googleplay.FFV_GP

206
Japonia wychodzi z 21 – letniej deflacji (WYKRES DNIA

Ceny dóbr trwałego użytku w Japonii wzrosły po raz pierwszy od 1992 r., a to oznacza, że antydeflacyjna kampania premiera Shinzo Abe przynosi skutki, ocenia agencja Bloomberg.
z- 54
- #
- #
- #
- #
- #
#finalfantasy #chinskiegry
Wiecie, że uniwersa FFX i FFVII mogą być połączone? A może i nawet to jedno i to samo? Nojima (Twórca scenariusza do znanej i lubianej "siódemki", czy właśnie dziesiątki o tym wspominał). Wskazuje też na to głównie postać "Shinra" z FFX-2. Kurde, nie pomyślałbym nawet.
Wiecie, że uniwersa FFX i FFVII mogą być połączone? A może i nawet to jedno i to samo? Nojima (Twórca scenariusza do znanej i lubianej "siódemki", czy właśnie dziesiątki o tym wspominał). Wskazuje też na to głównie postać "Shinra" z FFX-2. Kurde, nie pomyślałbym nawet.
@przemyslany_nick: A to mnie zaciekawiłeś. :)
- 0
@parsiuk: teraz niedawno sobie 7 chciałem odświeżyć i przy okazji poczytałem to i owo, żeby się odnaleźć i wpadłem na taką perełkę. Ponoć legitne :D
3
Utwory z gier, wykonane acapella!

Nie wiedziałem do jakiego utworu link wstawić, bo wszystkie są dobre i dlatego sami sprawdzajcie i znajdujcie perełki (w powiązanych kanał YT autora), wiele klasyków:). A ja zdecydowałem się na zaprezentowanie Final Fantasy VIII - The Man With the Machine Gun
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
właśnie oglądam film final fantasy na "axn black" (reklama ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) i spodobało mi się, fajne uniwersum się wydaje. Warto by się zagłębić.
pytanie, czy żeby poznać cały świat etc powinienem zaczac od jakiego ff1 ktore bylo wydane pewnie na NES czy moge od czegos z psx ? moze se re-make'i ?
#gry #kiciochpyta chyba też #anime #finalfantasy
pytanie, czy żeby poznać cały świat etc powinienem zaczac od jakiego ff1 ktore bylo wydane pewnie na NES czy moge od czegos z psx ? moze se re-make'i ?
#gry #kiciochpyta chyba też #anime #finalfantasy
@Psychopatologia_stosowana: spróbuj 6, 7, 8 (którąś z nich)
- 1
@Psychopatologia_stosowana: w każdym od 2 jest jakiś Cid (ale nie ma żadnego związku między nimi), często pojawiają się chocobosy, mooglesy, gilgamesh i to by było chyba na tyle. Bardziej powtarzają się elementy gameplayu, jakieś summony, miecze większe od bohaterów i sterczące włsy :D















#finalfantasy #takietam #oswiadczenie