@errt5: ja pamiętam tylko raz go dałem radę położyć. Zawsze miałem z nim problem... ale grałem w tę grę pierwszy raz po niemiecku (nie znałem języka), a potem po angielsku (znając tylko podstawy). Czas teraz na zrozumienie całej reszty bo w końcu dobrze znam ten język.

@variss: http://www.balamb.pl/ z tego co widzę możesz też sobie zrobić własną wersję FF VIII na psxa
  • Odpowiedz
@TheBestest: Ja właśnie od EVE odpoczywam, po roku grania. :D

Ale skoro mówisz, że się sporo zmieniło to może się skuszę... O ile nie zbankrutuję na abonamencie... W Eve dało się z tym trochę przycfaniakować, a tutaj się raczej nie da... :P
  • Odpowiedz
1417 - 1 = 1416

Final Fantasy Anniversary Edition (PSP)

Czy ja wiem, czy trzeba coś więcej piać na temat tej gry? Pierwsza część wspaniałej sagi, w odświeżonej wersji na PSP. Gra w oryginale na NESa, co niektórych może odrzucać - w tym wydaniu bardzo sympatyczna graficznie, 2D JRPG w najlepszym wydaniu.

Postanowiłem
yacolek - 1417 - 1 = 1416

Final Fantasy Anniversary Edition (PSP) 



Czy ja wiem, c...

źródło: comment_JdFtyonKvEVcj3PyzoC50KvcTvpn7Z6x.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: Wręcz przeciwnie! Po prostu większość ludzi z PSP jakich znałem, w naszym kraju, to fani fify i pesa, albo po prostu nieudane komunijne prezenty, poniszczone na kazdy mozliwy sposób. Raczej nie mam z kim pogadać 'słuchaj, jaki fajny rpg ukończyłem' bo zaraz wielkie oczy, ze gram w jrpgi :D

Łap plusa, bejbe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zioman: wyszło tylko w Japonii. nawet USA nie ma. są już nawet patche do japońskiej wersji, tłumaczące tekst (na podstawie wersji z PS2 chyba), ale jednak poczeka na normalną :P
  • Odpowiedz
#finalfantasy #chinskiegry

Wiecie, że uniwersa FFX i FFVII mogą być połączone? A może i nawet to jedno i to samo? Nojima (Twórca scenariusza do znanej i lubianej "siódemki", czy właśnie dziesiątki o tym wspominał). Wskazuje też na to głównie postać "Shinra" z FFX-2. Kurde, nie pomyślałbym nawet.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

właśnie oglądam film final fantasy na "axn black" (reklama ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) i spodobało mi się, fajne uniwersum się wydaje. Warto by się zagłębić.

pytanie, czy żeby poznać cały świat etc powinienem zaczac od jakiego ff1 ktore bylo wydane pewnie na NES czy moge od czegos z psx ? moze se re-make'i ?

#gry #kiciochpyta chyba też #anime #finalfantasy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Psychopatologia_stosowana: w każdym od 2 jest jakiś Cid (ale nie ma żadnego związku między nimi), często pojawiają się chocobosy, mooglesy, gilgamesh i to by było chyba na tyle. Bardziej powtarzają się elementy gameplayu, jakieś summony, miecze większe od bohaterów i sterczące włsy :D
  • Odpowiedz