Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Damasweger
via Android- 0
Jak zmienia się biegi w półautomacie? Jechałem ostatnio Fiatem 500, przełączyłem na manual i gdy wychyliłem wajchę by wrzucić dwójkę, coś zapiszczało i wyskoczył komunikat "operacja niedozwolona". #samochody #fiat #fiat500

Damasweger
- 0
@Andrzejek13 No jest na wajsze, do góry + a w dół -, ale operacja niedozwolona.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Damasweger: może za wysoka prędkość na redukcję
Murki, macie namiary na kogoś kto ma do wynajęcia starego fiata 500 w okolicach Warszawy? Zamarzył mi się taki do ślubu, a jedyny jaki znalazłem w wawie, jest zajęty na mój termin.
#samochod #slub #wesele #kiciochpyta #fiat500
#samochod #slub #wesele #kiciochpyta #fiat500
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
8
Ferves Ranger - terenowy kuzyn Fiata 500

Fiaty 500 i 600 zmotoryzowały Włochy. Samochody te były tanie, małe i bardzo praktyczne. Nie radziły sobie jednak w terenie. W związku z tym, Carlo Ferrari opracował w 1965 roku na ich podstawie bardzo oryginalny samochód terenowy Ferves Ranger, produkowany przez Fiata.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
opłaca się sprowadzić fiata 500 abarth z USA? ktoś może sprowadzał lub zna taką osobę? #abarth #fiat500 #motoryzacja
- 3
@blackangelPL: auto na prawko od 16 lat w niemczech(?) Niech mnie ktos poprawi jak coś źle napisałem
@blackangelPL: There is a German third-party company that will do this to a range of small cars for $5k. They'll do it to Volkswagen Polos, Seat Ibizas, Skoda Fabias or Fiat 500s.
It invloves changing the rear axle and de-tuning the engine to only 15kW. This is to re-classify the vehicle so that anyone as young as 16 can drive it.
It invloves changing the rear axle and de-tuning the engine to only 15kW. This is to re-classify the vehicle so that anyone as young as 16 can drive it.
- 2
Dobry den miraski,
Potrzebna pomoc.
Szukam auta dla żony. I zastanawiam się nad tym fiatem
Nie za bardzo znam się na samochodach, a nie chce kupić szrota wyprostowanego w Rosji. Czy ktoś z bardziej obcykanych może coś napisać o tym aucie (trochę dziwnie niska cena), albo może polecić inny w cenie max 20k.
Kolor auta ma znaczenie kluczowe i może być biały albo czarny. Najlepiej Wrocław lub okolice.
To ma być prezent na rocznicę ślubu i
Potrzebna pomoc.
Szukam auta dla żony. I zastanawiam się nad tym fiatem
Nie za bardzo znam się na samochodach, a nie chce kupić szrota wyprostowanego w Rosji. Czy ktoś z bardziej obcykanych może coś napisać o tym aucie (trochę dziwnie niska cena), albo może polecić inny w cenie max 20k.
Kolor auta ma znaczenie kluczowe i może być biały albo czarny. Najlepiej Wrocław lub okolice.
To ma być prezent na rocznicę ślubu i
- 5
@tamtokontojuzusunalem: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
to nigdy nie było aktualne XDDDDDDDDDDDDD
to nigdy nie było aktualne XDDDDDDDDDDDDD
- 8
@tamtokontojuzusunalem: TYLKO PASERATI ZADNE 3XF NIE FIAT FRANCUZ FORD
źródło: comment_NDk8aNHT08yXnO6c3URe3aCoRqRrrdH7.jpg
PobierzSiema. Czy ktoś tutaj korzysta z #fiat abonament i jakie są jego opinie na ten temat bo zastanawiam się nad #fiat500. Są jeszcze jakieś dodatkowe koszty oprócz tych 699/mc? Opcja dla osoby fizycznej do miasta.
#motoryzacja #samochody #leasing
#motoryzacja #samochody #leasing
@Fadamaker: taxi drożej, a zmieścisz się w 13k km na rok?
- 0
@tylkotylko: tak tak. Bo to nie będzie jedyne auto do jeżdżenia.
Z tym autem miałem mieszane uczucia. Małe, ledwie co jeździło, ale robiło taki szum na ulicy, że dużo droższe fury mogły się schować. Cukierkowy lakier, niesamowite #felgi i stylowy design sprawiały, że nie dało się jeździć nim niezauważalnie.
Pod maską 1,2 69 KM, więc można jedynie przemilczeć to jak się autem jeździ...
Na #motopodprad już test - tym razem nie mój, ale samochód mega oryginalny
#samochody
Pod maską 1,2 69 KM, więc można jedynie przemilczeć to jak się autem jeździ...
Na #motopodprad już test - tym razem nie mój, ale samochód mega oryginalny
#samochody
źródło: comment_0wIwirEUZVs3i1BkS0HmNsxr7DvGKrqQ.jpg
Pobierz- 2
@stopaotestuje: tylko ze na rynku jest już tyle lat ze powinno trochę stanieć. Nie mówiąc już o tym ze aż się prosi o następcę 500 i punto.
#motoryzacja #fiat500 #abarth #kiciochopyta #pytaniedoeksperta
Dzisiaj w okolicach Hamburga widziałem dziwnego Fiata 500.Dziwny był tył tego samochodu. Tylna ośka miała koła zwrócone do siebie, tak jakby bliźniaki, jednak były od siebie trochę oddalone. Nadkola miał zakryte tak jak stary Citroen. Nie wiem czy to ktoś sobie trajke zrobił z budą, czy coś takiego wyszło z fabryki. Nie mogę znaleźć nic w czeluściach
Dzisiaj w okolicach Hamburga widziałem dziwnego Fiata 500.Dziwny był tył tego samochodu. Tylna ośka miała koła zwrócone do siebie, tak jakby bliźniaki, jednak były od siebie trochę oddalone. Nadkola miał zakryte tak jak stary Citroen. Nie wiem czy to ktoś sobie trajke zrobił z budą, czy coś takiego wyszło z fabryki. Nie mogę znaleźć nic w czeluściach
konto usunięte via Android
- 1
Poczytaj sobie o stance, spasie i glebie
- 3
@wynalazek_one: To przeróbka, żeby samochód łapał się w tą niemiecką kategorię prawa jazdy dla dzieciaków
To się nazywa Ellenator i można tym jeździć od 16 roku życia.
To się nazywa Ellenator i można tym jeździć od 16 roku życia.
źródło: comment_Vt8WhYoq16JxKwEd9RO8IKVl48rfLFFn.jpg
Pobierz- 4
- 0
@joolekk: teoretycznie tak, ale formalnie chodzi o model 500 ;) CC to wytwor inzynieringu ktory nie mial wsparcia z dzialu marketingu ;)
Mirsy sprzedałem New Beetla i różowy chce Fiata 500.
Jakieś nietypowe usterki na coś nietypowego uważać w tym modelu?
Wiem że to konstrukcyjnie jest to zbliżony wóz do Pandy, że 1.4 benzyna lubi olej a 1.3d nie jest fajny ( i tak chce benzynę). Wybór padnie raczej na 1.2 które trochę słabe ale w miarę solidne. Na te puźniejsze TJET raczej nie starczy nam kasy.
Ktoś ma taki wóz?
#fiat
Jakieś nietypowe usterki na coś nietypowego uważać w tym modelu?
Wiem że to konstrukcyjnie jest to zbliżony wóz do Pandy, że 1.4 benzyna lubi olej a 1.3d nie jest fajny ( i tak chce benzynę). Wybór padnie raczej na 1.2 które trochę słabe ale w miarę solidne. Na te puźniejsze TJET raczej nie starczy nam kasy.
Ktoś ma taki wóz?
#fiat
- 0
@PiersiowkaPelnaZiol: tam są jeszcze wersja odwrotna czyli przewaga czerwonego i białe dodatki (raz widziałem) i czarno zielony ale cieżko było trafić.
Po swojego do żabojadów jechałem.
Sprzedałem lokalnie i dziewczyna lata se do Dino do roboty bo widzę jak stoi pod tym marketem. Super wóz.
Po swojego do żabojadów jechałem.
Sprzedałem lokalnie i dziewczyna lata se do Dino do roboty bo widzę jak stoi pod tym marketem. Super wóz.
@WiewiurPL: dzieki za odpowiedz :)
konto usunięte via iOS
- 7
Czy takie czarne blachy też się liczą? ( ͡º ͜ʖ͡º) #fiat #czarneblachy #fiat500 #italiancars #klasykimotoryzacji
źródło: comment_fkyWOHTHb6g5oFwX3lFAkDVNEEbvOzs2.jpg
Pobierz- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Coraz popularniejsze są u nas elektryczne fiaty 500, tj. 500e. Ktos sie orientuje ile kosztuje wymiana zuzytych akumulatorow?
#fiat500 #motoryzacja #samochody #pytanie
#fiat500 #motoryzacja #samochody #pytanie
Bardzo mi się podoba :)

- 1
@maciekawski: Fajny klip, tylko ten złom psuje odbiór.























