Jak zmienia się biegi w półautomacie? Jechałem ostatnio Fiatem 500, przełączyłem na manual i gdy wychyliłem wajchę by wrzucić dwójkę, coś zapiszczało i wyskoczył komunikat "operacja niedozwolona". #samochody #fiat #fiat500
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Murki, macie namiary na kogoś kto ma do wynajęcia starego fiata 500 w okolicach Warszawy? Zamarzył mi się taki do ślubu, a jedyny jaki znalazłem w wawie, jest zajęty na mój termin.
#samochod #slub #wesele #kiciochpyta #fiat500
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@blackangelPL: There is a German third-party company that will do this to a range of small cars for $5k. They'll do it to Volkswagen Polos, Seat Ibizas, Skoda Fabias or Fiat 500s.

It invloves changing the rear axle and de-tuning the engine to only 15kW. This is to re-classify the vehicle so that anyone as young as 16 can drive it.
  • Odpowiedz
Dobry den miraski,
Potrzebna pomoc.
Szukam auta dla żony. I zastanawiam się nad tym fiatem
Nie za bardzo znam się na samochodach, a nie chce kupić szrota wyprostowanego w Rosji. Czy ktoś z bardziej obcykanych może coś napisać o tym aucie (trochę dziwnie niska cena), albo może polecić inny w cenie max 20k.
Kolor auta ma znaczenie kluczowe i może być biały albo czarny. Najlepiej Wrocław lub okolice.
To ma być prezent na rocznicę ślubu i
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tym autem miałem mieszane uczucia. Małe, ledwie co jeździło, ale robiło taki szum na ulicy, że dużo droższe fury mogły się schować. Cukierkowy lakier, niesamowite #felgi i stylowy design sprawiały, że nie dało się jeździć nim niezauważalnie.
Pod maską 1,2 69 KM, więc można jedynie przemilczeć to jak się autem jeździ...

Na #motopodprad już test - tym razem nie mój, ale samochód mega oryginalny
#samochody
stopaotestuje - Z tym autem miałem mieszane uczucia. Małe, ledwie co jeździło, ale ro...

źródło: comment_0wIwirEUZVs3i1BkS0HmNsxr7DvGKrqQ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motoryzacja #fiat500 #abarth #kiciochopyta #pytaniedoeksperta
Dzisiaj w okolicach Hamburga widziałem dziwnego Fiata 500.Dziwny był tył tego samochodu. Tylna ośka miała koła zwrócone do siebie, tak jakby bliźniaki, jednak były od siebie trochę oddalone. Nadkola miał zakryte tak jak stary Citroen. Nie wiem czy to ktoś sobie trajke zrobił z budą, czy coś takiego wyszło z fabryki. Nie mogę znaleźć nic w czeluściach
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirsy sprzedałem New Beetla i różowy chce Fiata 500.
Jakieś nietypowe usterki na coś nietypowego uważać w tym modelu?
Wiem że to konstrukcyjnie jest to zbliżony wóz do Pandy, że 1.4 benzyna lubi olej a 1.3d nie jest fajny ( i tak chce benzynę). Wybór padnie raczej na 1.2 które trochę słabe ale w miarę solidne. Na te puźniejsze TJET raczej nie starczy nam kasy.
Ktoś ma taki wóz?
#fiat
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: tam są jeszcze wersja odwrotna czyli przewaga czerwonego i białe dodatki (raz widziałem) i czarno zielony ale cieżko było trafić.
Po swojego do żabojadów jechałem.
Sprzedałem lokalnie i dziewczyna lata se do Dino do roboty bo widzę jak stoi pod tym marketem. Super wóz.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach