Ale mnie boli, że jakiś leszcz Iniaki Pena okupuje bramkę Barcelony. Akurat nagle zaczął coś pokazywać czego nikt wcześniej nie widział. No ludzie kochani
#mecz #fcbarcelona
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę dziwne zachowanie władz klubu. Na dzisiejszym meczu zamknięta zostanie tzw "trybuna ultras" czyli Grada d'Animació którą tworzą cztery grupy Almogavers, Front 532, Nostra Ensenya i Supporters Barca. Od grup, którę tworzą Gradę, zażądano zapłaty grzywny w wysokości 21 tysięcy euro, nałożonej na klub w związku z zachowaniem kibiców. Jak donosi Jordi Batalla z Mundo Deportivo, grupy miały czas do poniedziałku do godziny 23:59 na zapłatę kar nałożonych jeszcze za poprzedni sezon,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarekKellemen: Pisze to z bólem serca, ale mam wrażenie że nawet zarzad realu jest bliżej kibiców niz nasz, Laporta i grubas Deco to zwykli karierowicze dla których liczą się jedynie cyferki na koncie
  • Odpowiedz
Wieści kadrowe:
Eric Garcia oraz Blade będą dostępni na jutrzejszy mecz z Brestem, Lamine Yamal i Ferran Torres natomiast mają wrócić na sobotnie spotkanie z Las Palmas
#fcbarcelona #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ponoć działo się po wczorajszym meczu w szatni

Javi Miguel (AS): - Ci, którzy byli w szatni na Balaídos opowiadają, że nigdy nie widzieli Hansiego Flicka tak zdenerwowanego i tak niezadowolonego. Ani w Monaco, w Pampelunie, czy w San Sebastián tak nie było. Mówił: "Nie możemy tak dalej grać! To nie pięć, czy dziesięć minut. Tak było cały mecz. Nie możemy wychodzić na boisko i dawać z siebie 80 procent. To niedopuszczalne.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba już pora wystawić między słupki poważnego bramkarza, a nie udawać, że Inaki to klasowy bramkarz. Gdyby nie skuteczność w ofensywie to Barcelona by oglądała plecy Realu. Nie da się strzelać każdemu po 3-4 gole.

#fcbarcelona
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@SmadnyMnich: nie zgodzę się. Każdy mecz to jest puszczony gol lub dwa. Od bramkarza takiego klubu jak Barcelona wymaga się czegoś więcej niż poprawnej gry. Tej jednej jedynej parady, która uratuje nie raz wynik meczu. Szczęsny jest takim bramkarzem, który potrafi coś magicznego wybronić. Penia nie bardzo.
  • Odpowiedz
No i po mistrzostwie do widzenia. Najslabszy Real od lat obroni tytul bo hansiball nie potrafi grac bez 17 letniego gowniarza xD

Katastrofa totalna. I przypominam że Raphinha miał piłkę na 3:0.

Tak s--------ć wygrany mecz to jest niepojęte. Kundel i Casado pogrzebali jak Araujo z PSG rok temu. Dekle

#fcbarcelona #mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fcbarcelona #mecz Ja to nie wiem co jest z tymi grajkami z La Masii, ale im wszystkim chyba trzeba u--------ć ręce, tyle kretyńskich fauli i kartek wyłapali za łapanie przeciwników, że to już przechodzi ludzkie pojęcie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach