Najlepsza Barcelona od X czasu zaraz będzie oglądać plecy najgorszego Realu od X czasu.
Jako kibic Realu sobie spokojnie czytam te wszystkie śmieszki o Realu i spisanie ich na stratę w listopadzie, a sezon bardzo długi :)
#mecz #realmadryt #fcbarcelona
Jako kibic Realu sobie spokojnie czytam te wszystkie śmieszki o Realu i spisanie ich na stratę w listopadzie, a sezon bardzo długi :)
#mecz #realmadryt #fcbarcelona















#mecz #fcbarcelona