• 1
@emre899: śmiesznie sobie wyobrażasz świat XD i wydaje Ci się, że 3 miliony euro za sezon czy 10 milionów euro to nie ma różnicy i nie powinno być różnicy bo za jedną i drugą kwotę można " wyżyć " ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomwick55: To jest niesamowite swoją drogą, chłop ma 29 lat z tego co pisze w google grał w 2016 roku bodajże z Messim i Iniestą w Barcelonie a teraz siedzi w Lublinie zwanym przez niektórych Polską B XD
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Życie. Ile zdolnych aktorek po szkole teatralnej chciałoby choć przez sezon pograć postać Kingi z MjM, aby zarobić na ładne mieszkanko na Mokotowie bez kredytu, a taka Cichopek tam gra? Nie mówiąc o najlepszych studentach budownictwa co marzną na budowie jakiejś nitki autostrady, a np. totalne beztalencie ze średnią 3,3 na koniec studiów siedzi w ciepłym biurowcu, konfigurując BMW 5 z salonu i gada przy tym przez telefonem z
  • Odpowiedz
No to czas na #pokapake
Moim Mikołajem okazała się @czasem_ruda na cztery edycje dwa razy trafiłem #rozowepaski xD jakie są oddsy na to? Wczoraj odebrałem i otworzyłem, ale już nie dalem rady zrobić wpisu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Paczuszka mnie mega ucieszyła, byłem mega ładnie ozdobiona (), a w niej:

- Własne skomponowane perfumy związane z postaciami #leagueoflegends bo
Rafi66 - No to czas na #pokapake
Moim Mikołajem okazała się @czasemruda na cztery edy...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rafi66 cieszę się że się podoba (i że zmieścisz się w 14 dniach 😅). W ramach doprecyzowania - perfumy nie są moje autorskie. Tylko je 'przezwałam' ;)
W liście jest info co jest w środku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wesołych Świąt ()🎄
  • Odpowiedz
Barcelona jest bardzo blisko podpisania za darmo ogromnego talentu z Porto czyli Cardoso Varela (2008). Jest to Lewo skrzydłowy, który gra bardzo podobnie do np Leao, mega szybki i z dobrą wizją dodatkowo obunożny.
#fcbarcelona
Kriten33 - Barcelona jest bardzo blisko podpisania za darmo ogromnego talentu z Porto...

źródło: Ge7hQjvXMAAvEvv

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielcy menadzerowie flick, xavi, Enrique xD bez nastolatkow na boisku nic nie potrafili wymyslec, zabawne ze specjalista ich klasy uzalezniony jest od nastolatkow xD

#mecz #fcbarcelona
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odislaw: Widział z trybun, że Lewandowski na potęgę marnuje sytuacje. Już wczoraj po sytuacji Roberta gdy zajebiście zgasił piłkę i uderzył w bramkarza napisałem, że on dzisiaj na pewno nie strzeli bramki i tak się stało.
Flick widząc, że kreują dużo sytuacji ale Robert je marnuje postanowił wstawić Ferrana zakładając, że ten coś strzeli. Problemem było to, że razem z zejściem Lewego przestali stwarzać zagrożenie pod bramką Leganes.
  • Odpowiedz
Wczoraj to po prostu to nie był dzień lewego, dla mnie decyzja Flicka, żeby go zdjąć była jak najbardziej słuszna.

Zgadzam się, Flicka bardzo cenię za to co zrobił z Bayernem ale zaczyna się gubić albo chce udowodnić coś na siłę

Przecież Flick praktycznie w każdym meczu wystawia te samą jedenastkę, i robi takie same zmiany, gdzie tu gubienie się?
To jego wina, że atakujący mają problem ze skutecznością? Przecież to co
  • Odpowiedz
@thority: Najmłodszy co wygrał Euro to i najmłodszy co przegrał u siebie z Leganes, jak zostanie ojcem w 2025 roku to może też najmłodszy ojciec w szatni FCB. Powinien na koszulce mieć 3 człon- Lamine Yamal Jr.;)
  • Odpowiedz
#fcbarcelona Moim zdaniem to grają zbyt nerwowo. Szczególnie pod polem karnym przeciwnika. Brakuje tego luzu z początku sezonu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Punkty FC Barcelony po 18. kolejkach La Liga w ciągu ostatnich 3 sezonów
- 2022–23 (z Xavim): 47 punktów
- 2023-24 (z Xavim): 38 punktów
- 2024-25 (z Flickiem): 38 punktów
Coś się ewidentnie zepsuło
#mecz #fcbarcelona
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcinnx: @johnblaze12345

To proszę mi wytłumaczyć jak to jest, że najlepsza drużyna potrafi wygrać kilka meczy pod rząd z średnimi, r------ć lepszych od siebie a potem dostaje w p---e od jakiejś wiejskiej drużynki ?
Albo jest na fali i nagle męczy się z jakimiś średniakami ?
Biegają za piłką 90 minut, trenując całe życie kopanie i nie umieją dobrze kopnąć, no proszę was xD
Przecież to z daleka widać,
  • Odpowiedz