Przepraszam Gerarda Martina za to, że naruszyłem jego dobra osobiste określając go w sposób, który według mojego zamiaru miał go ośmieszyć i poniżyć w opinii publicznej, a także naruszyć jego umiejętności piłkarskie
#mecz #fcbarcelona
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żul Kunde powinien się skupić na treningach i regeneracji zamiast na kupowaniu ciuchów czy pokazach mody, bo od kilku meczów wygląda mocno przeciętnie
#fcbarcelona #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach