No i już piłkarze Realu po gwizdku kończącym połowę do sędziego z pretensjami lecą...
Edit: A w tunelu jeszcze ludzie ze sztabu Realu go męczą! XD
#mecz #realmadryt #fcbarcelona
Edit: A w tunelu jeszcze ludzie ze sztabu Realu go męczą! XD
#mecz #realmadryt #fcbarcelona





























źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz