Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 74
źródło: 1000002211
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 14
- 4
- 8
Dzban Jong to gra w pierwszym składzie tylko po to, aby 366 tysięcy tygodniówki nie kurzyło się na ławce
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
Lamine dał flashback wkręcenia Boatenga przez Messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda że nie było bramy z tego
#fcbarcelona #mecz
#fcbarcelona #mecz
@progresywneprzeladowanie: Gwiazdorzy jak neymar
Faza zwiedzania własnej połowy opanowana do perfekcji. Grają podobnie jak nasza reprezentacja.
#fcbarcelona #mecz
#fcbarcelona #mecz
@m_a_t_e_u_s_z: czemu grają cały czas do Wojtka xd
- 1
@LeVentLeCri: Zwiedzają mapę, pewnie pierwszy raz na takiej grają.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: 1000029466
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@progresywneprzeladowanie: U mnie przemiły Meksykanin zdążył już 2 razy wydrzeć jape a dopiero wychodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
źródło: Gidz6HYXAAAMAXH
Pobierz- 7
źródło: Gie1BC5XMAA00S7
Pobierz@Kriten33: czy to jeszcze jest polska ...
konto usunięte via Wykop
- 2
@Kriten33: Jazdaaaaa
- 8
Hansi Flick stoi przed trudnym wyborem. Na szali cały sezon.
Wojtek number one. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz #fcbarcelona
Wojtek number one. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz #fcbarcelona
źródło: ściezny
Pobierz- 0
Bardzo udany powrót Ebrimy Tunkary po pół rocznej przerwie, warto dodać że pyka on ziomkami o 2 lata starszymi a sufit ma naprawdę wysoko, bardzo porównywalny do Yamala o ile głowa dojedzie. Rocznik 2010.
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona

- 13

@Kriten33: Neuer tak mniej więcej wlazl w finale mistrzostw świata ale miał szczęście że trafił w piłkę najpierw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MarekKellemen: niedobra jest o tym mówić, bo przecież Argentyna to VARgentina ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#mecz #fcbarcelona
Jeśli Lukasz Wiśniowski nie rozpowiada jakiś farmazonów to podobno Wojtek wcześniej w sezonie odmówił Flickowi wyjścia na boisko bo obawiał się swojej dyspozycji. Wiśniowski to też jego bliski kolega więc może trochę nagina fakty lub nadinterpretowuje
Jeśli Lukasz Wiśniowski nie rozpowiada jakiś farmazonów to podobno Wojtek wcześniej w sezonie odmówił Flickowi wyjścia na boisko bo obawiał się swojej dyspozycji. Wiśniowski to też jego bliski kolega więc może trochę nagina fakty lub nadinterpretowuje
- 0
Niesprawiedliwe trochę, że Barca ma 2 miejsce w lidze mistrzów a Real 16 i zaraz tabela znika i wszyscy grają w 1/16 lub 1/8
Nie powinno tak być i Real zawsze na farcie. W lidze powinna tabela zniknąć i najpierw powinny się liczyć mecze bezpośrednie a dopiero później punkty. Barca bardziej zasługuje na te dwa puchary, a śmieszne zasady sprawiają, że Real na farcie je często zdobywa #mecz #pilkanozna
Nie powinno tak być i Real zawsze na farcie. W lidze powinna tabela zniknąć i najpierw powinny się liczyć mecze bezpośrednie a dopiero później punkty. Barca bardziej zasługuje na te dwa puchary, a śmieszne zasady sprawiają, że Real na farcie je często zdobywa #mecz #pilkanozna
@Kostor95: Ty a przeciez Real żeby awansować do 1/8 to musi jeszcze rozgrać jakiś trudny dwumecz na przykład z City albo PSG. Ja tam bym się nie zamienił.
PROPOZYCJA 29.01.2025 #1 Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Atalanta
Bukmacher: Superbet
Typ: Barcelona strzeli gole w obu połowach
Kurs: 2.00
PROPOZYCJA
Spotkanie: FC Barcelona - Atalanta
Bukmacher: Superbet
Typ: Barcelona strzeli gole w obu połowach
Kurs: 2.00
PROPOZYCJA
źródło: 260699571_995333501017392_7577790033400391893_n
Pobierz










VAMOOOS!
#mecz #fcbarcelona