Bardzo udany powrót Ebrimy Tunkary po pół rocznej przerwie, warto dodać że pyka on ziomkami o 2 lata starszymi a sufit ma naprawdę wysoko, bardzo porównywalny do Yamala o ile głowa dojedzie. Rocznik 2010.
#mecz #fcbarcelona
Kriten33 - Bardzo udany powrót Ebrimy Tunkary po pół rocznej przerwie, warto dodać że...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #fcbarcelona
Jeśli Lukasz Wiśniowski nie rozpowiada jakiś farmazonów to podobno Wojtek wcześniej w sezonie odmówił Flickowi wyjścia na boisko bo obawiał się swojej dyspozycji. Wiśniowski to też jego bliski kolega więc może trochę nagina fakty lub nadinterpretowuje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niesprawiedliwe trochę, że Barca ma 2 miejsce w lidze mistrzów a Real 16 i zaraz tabela znika i wszyscy grają w 1/16 lub 1/8
Nie powinno tak być i Real zawsze na farcie. W lidze powinna tabela zniknąć i najpierw powinny się liczyć mecze bezpośrednie a dopiero później punkty. Barca bardziej zasługuje na te dwa puchary, a śmieszne zasady sprawiają, że Real na farcie je często zdobywa #mecz #pilkanozna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kostor95: Ty a przeciez Real żeby awansować do 1/8 to musi jeszcze rozgrać jakiś trudny dwumecz na przykład z City albo PSG. Ja tam bym się nie zamienił.
  • Odpowiedz
@Kostor95:

wszyscy grają w 1/16 lub 1/8

Nie powinno tak być i Real zawsze na farcie

no, Barca jednak już 1/8 jest, a Real będzie musiał jeszcze powalczyć w dwumeczu i jak trafią na jakiś Bayern, Juve, czy Borussię, to awans wcale oczywisty nie jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
Marcinnx - @Kostor95: 
wszyscy grają w 1/16 lub 1/8
Nie powinno tak być i Real zawsze...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz