Skończyłem dlc Dead Money, opuściłem już Sierra Madre, jestem w bunkrze bractwa. I tu mam pytanie: gdzie są moje itemy które miałem przed wejściem? Są w jakiejś skrzynce, czy może dostane je automatycznie po wyjściu z bunkra?

#pytanie #fallout #newvegas #dlc
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@teluch: no ja mam 28, 26 miałem jak sierra madre ukończyłem, ale postać głownie nastawiona na rozwalanie.

Science, repair i explosives mi dupe ratowały bo całkiem dużo miałem.
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Ja zawsze ładuje w science i repair. Za często się przydają żeby to olewać. A retoryka to już obowiązkowo.

Jak skończę New Vegas to myślę sobie zacząć jedynkę Fallouta, tylko nie wiem czy istnieje sposób żeby znieść drugi limit czasu. Bo dostanie hydroprocesora to pikuś, ale nie ma czasu żeby sobie połazić po pustkowiach, a pamiętam że fajnie się waliło z turboplazmy po oczach( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
#fallout #newvegas

Macie jakieś mody "must have"? Jeszcze nigdy nie modowałem swojego fallouta :o

Z tego co widzę, to interesująca jest ta paczka tekstur HD i Project Nevada. Coś jeszcze?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spróbuj tego i tego, jak dla mnie najważniejsze. O modach dodających nowe przedmioty, questy, npc czy zmieniających mechanikę wypowiem się jak zrobię drugie podejście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakie to dziwne włączyć oryginalnego New Vegas po tylu latach gry na piracie... To takie... Magiczne. Ale dylemat jest ten sam - jaką postać zrobić ;_;

#newvegas #fallout #datfeel
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@G_Dude: Jeśli Ci to pomoże to jak kupiłem the binding of isaac to od razu mi wpadło kilkadziesiąt achievmentów i wszystko co miałem było odblokowane. Ale to prosta gierka, trochę podobna do flashówek, a nie fallout ;)
  • Odpowiedz