Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko424
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki
  • Informacje
  • Rozrywka
  • Sport
  • Motoryzacja
  • Technologia
  • Ukraina
  • Gospodarka
  • Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

#faceit

  • Obserwuj 17

wpisy

Wszystkie

Archiwum

kubazet7
kubazet7
01.02.2015, 18:40:21
  • 3
Czy za faceit trzeba płacić? Przydzieliło mnie do jakiejś ligi ale nie wiem co i jak. Ktoś może mi wyjaśnić?
#csgo #csgozwykopem #faceit #csgomecz
  • ninetyeight
  • dzaku
  • Cronox
  • 3
cristovo017
cristovo017
01.02.2015, 18:45:00
  • 2
@kubazet7: możesz, ale nie musisz. Jak masz konto premium to możesz brać udział w "ligach", tzn. nabijają Ci się punkty po wygranych matchmakach, do tego twoja ranga nie resetuje się na początku miesiąca jak masz premium.
  • dzaku
  • forvel
cristovo017
cristovo017
01.02.2015, 22:23:08
  • 0
@avruk: resetuje
Szymun
Szymun
29.01.2015, 01:21:03
  • 7
jak konkretnie działa zbieranie punktów na faceicie? tylko za płatne turnieje, czy za normalne mecze też się coś dostaje?

#cs #csgo #januszebiznesu #faceit
  • Vladimir_jebievdenko
  • ThatFeel
  • Stitch
  • Flowmaster
  • konto usunięte
  • +2 innych
  • 2
mufind
mufind
29.01.2015, 01:32:48
  • 2
@Szymun: jak chcesz walczyc o nagrody, to musisz zaplacic
  • Stitch
  • OmegaArma
diversion876
diversion876
29.01.2015, 09:01:57 via Android
  • 0
@Szymun: Masz dobowe i tygodniowe ligi bezrankingowe, które są bezpłatne. Za pierwsze 3 miejsca jest chyba miesiąc premium za darmo i ileś tam pkt faceit.
Q.....y
konto usunięte 24.01.2015, 09:37:36
  • 2
#csgo #faceit #csgozwykopem

Wytłumaczy mi jak z tego korzystać? Tak aby dobrało mi czwórkę randomów z podobną rangą do mojej. Jeśli połączyłem konto ze steam to automatycznie wyszukuje odpowiednie rangi dla mnie? No i klikać "PLAY AS SOLO", czy "PLAY AS MIX"?

Dzięki za pomoc ;)
Pobierz
źródło: comment_ygDnQg27QJ8wO9314QGeDkBX2vigaU4X.jpg
  • Vladimir_jebievdenko
  • Cronox
  • 9
Kozak_Lkr
Kozak_Lkr
24.01.2015, 09:48:35
  • 1
@Qfarcowy: losowo
  • Vladimir_jebievdenko
Vojak
Vojak
24.01.2015, 11:18:15
  • 2
@TomaszWKS: tak, to w sumie główny powód dlaczego ludzie grają Faceity. Patologia często ta sama co na MM więc nie licz na jakiś szał.
  • konto usunięte
  • konto usunięte
Colek
Colek
22.01.2015, 16:15:18
  • 2
#faceit >>> #matchmaking


#csgo
Pobierz
źródło: comment_8MnAN7ixWl6hTUgdN5cUTlAZ8PvsWowu.jpg
  • Wojtex28
  • Cronox
  • 6
fiszasty
fiszasty
22.01.2015, 19:15:28
  • 0
@Colek: I jaki jest profit z wygrywania takich faceitowych gierek?
a.....k
konto usunięte 24.01.2015, 17:49:51
  • 0
@Colek: ja mam takie szczęscie, że dobiera mi do teamu silverów/gold novy które robią po 4 fragi w ciągu całego meczu...
Colek
Colek
22.01.2015, 12:25:52
  • 1
Zagrałem #faceit z ciekawości, całkiem fajnie, ale do solo się nie nadaje. Byłem najlepszy w teamie a i tak gówno wyszło :<

Mecz 5v5, ale gość wyszedł w ostatniej chwili przed wynikiem.

#csgo
Pobierz
źródło: comment_uhq694seVMm0KlHOqOy6Mej6fTOlkHQ4.jpg
  • Cronox
  • 11
S.....u
konto usunięte 22.01.2015, 13:59:42
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

S.....u
konto usunięte 22.01.2015, 14:01:48
  • 0
@SzczeryMichuuu: juz ogarnąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TakiWlasnieJestem
TakiWlasnieJestem
26.12.2014, 22:17:23
  • 2
#csgo jak się nazywa liga podobna do #faceit ?
  • Cronox
  • 77LatBedeNiedojrzaly
  • 11
matrix44
matrix44
26.12.2014, 22:18:32
  • 1
@TakiWlasnieJestem: dużo ich jest ale pewnie ci chodzi o ESEA
  • TakiWlasnieJestem
moje_ulubione_warzywo_to_szpinak
moje_ulubione_warzywo_to_szpinak
26.12.2014, 22:19:46 via Android
  • 1
@TakiWlasnieJestem: ESL?
  • KAROO
TakiWlasnieJestem
TakiWlasnieJestem
07.12.2014, 22:19:01
  • 1
#faceit #csgo ktoś gra?
  • Cronox
Papeteria
Papeteria
06.12.2014, 00:15:51
  • 2
Jak się nazywa ten zamiennik do #faceit? W sensie, działające na tej samej zasadzie, ale po prostu inne? #csgo
  • herq
  • Cronox
  • 1
pawelgk
pawelgk
06.12.2014, 00:17:02
  • 1
@Papeteria: ESEA, Cevo?
  • buleczkowy_potwor
Papeteria
Papeteria
06.12.2014, 00:13:31
  • 2
Jak się nazywa ten zamiennik do #faceit? W sensie, działające na tej samej zasadzie, ale po prostu inne?#csgo
  • herq
  • Cronox
  • 1
9.....a
konto usunięte 06.12.2014, 00:17:14
  • 1
@Papeteria: altpug?
  • Papeteria
TakiWlasnieJestem
TakiWlasnieJestem
05.12.2014, 19:21:39
  • 1
#leagueoflegends Szukam dwóch do turnieju na #faceit 3on3 :}
  • Cronox
  • 2
Hark
Hark
05.12.2014, 19:42:51
  • 0
@TakiWlasnieJestem: mam kumpla, który jest w pretendencie w 3v3, zapytam, może będzie chciał zagrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TakiWlasnieJestem
TakiWlasnieJestem
05.12.2014, 19:45:49
  • 0
@Hark: zeby tylko ogarniał
TakiWlasnieJestem
TakiWlasnieJestem
05.12.2014, 19:07:30
  • 1
#csgozwykopem #faceit ktos gra ? :p
  • Cronox
  • 4
TakiWlasnieJestem
TakiWlasnieJestem
05.12.2014, 22:45:48
  • 0
@smok01: daj nick
smok01
smok01
05.12.2014, 22:47:35
  • 0
@TakiWlasnieJestem: http://steamcommunity.com/profiles/76561198006623642/
D3v0
D3v0
30.11.2014, 17:36:51
  • 1
#csgozwykopem #faceit Ktos gra tam ?
  • Cronox
TakiWlasnieJestem
TakiWlasnieJestem
27.11.2014, 10:39:56
  • 1
#faceit #csgo ktoś gra premadE?
  • Cronox
TakiWlasnieJestem
TakiWlasnieJestem
27.11.2014, 08:55:42
  • 2
#csgo

#faceit - You queued as SOLO for 5V5 in EU. IN QUEUE: 46.

I szuka 15 minut juz :<
  • konto usunięte
  • Cronox
  • 1
qrk
qrk
27.11.2014, 09:05:48
  • 0
@TakiWlasnieJestem: Zdaje mi się, że na faceicie szuka też po levelach, jeśli nie po Twoim aktualnym to po starym z wcześniejszych "sezonów".
TakiWlasnieJestem
TakiWlasnieJestem
27.11.2014, 08:46:11
  • 1
#csgo #faceit

Solo + EU + 5on5


zobaczymy ile bede czekał na mecz ;p
  • Cronox
ykuleczka
ykuleczka
25.10.2014, 15:07:40
  • 2
VIRTUS PRO!

#csgo #faceit
  • Cronox
  • 77LatBedeNiedojrzaly
viejra
viejra
25.10.2014, 12:04:12
  • 7
Kappa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#faceit

#csgo
Pobierz
źródło: comment_ZstkXd0Kv2kIcfH5ZaT8k0Re4gftNXDL.jpg
  • 7damian7
  • abdonaty
  • wpoz
  • konto usunięte
  • RudyLis
  • +2 innych
viejra
viejra
25.10.2014, 12:00:54
  • 10
Ostatnie wideo TaZa pokazuje jak zajebistymi ludźmi są gracze cs:go. No kurna Hiko, Semphis czy n0thing, usmiałem się.

Taz też widzę poleciał po czarnym. Rasista ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#csgo #faceit
  • mich_al
  • 7damian7
  • Stixer
  • qrk
  • buleczkowy_potwor
  • +5 innych
viejra
viejra
24.10.2014, 17:45:34
  • 2
Kto by pomyślał, że IBP postawi tak niesamowity opór Fnatic i to na Dust2 na którym jeszcze niedawno Fnatic #!$%@?ło NIP 16:0

btw. tylko mi się wydaje, że n0thing ma głos jakby był wiecznie zjarany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#csgo #faceit
  • Cronox
  • 77LatBedeNiedojrzaly
  • 3
0x686578
0x686578
24.10.2014, 18:14:06
  • 0
@viejra: te 16:0 to nie było przypadkiem na inferno?
viejra
viejra
24.10.2014, 18:16:07
  • 0
@0x686578: nie
g.....k
konto usunięte 24.10.2014, 14:27:54 via iOS
  • 2
Co ten NBK dzisiaj z Jarka heheszkuje - NBicepsK:D

#csgo #pasha #faceit
  • Cronox
  • 77LatBedeNiedojrzaly
  • 3
g.....k
konto usunięte 24.10.2014, 14:33:38 via iOS
  • 0
@dzeksondzekson: no ale wygrywajo
dzeksondzekson
dzeksondzekson
24.10.2014, 14:36:38
  • 0
@gruszak: 1. Są rozgrzani. 2. Każdy strzela. 3. Imo jedyny sposób zatrzymania LDLC to przeciągnięcie gry, ale LDLC i tak raszuje i wyjmuje kogoś. Nie ma rady.
  • <
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • Strona 26 z 27
  • >

Powiązane tagi

  • #csgo
  • #counterstrike

Popularne tagi

  • #danielmagical
  • #przegryw
  • #ukraina
  • #polska
  • #mecz
  • #famemma
  • #wojna
  • #rosja
  • #ciekawostki
  • #polityka
  • #heheszki
  • #f1
  • #wykop
  • #swiat
  • #patostreamy
  • #eurowizja
  • #bekazpisu
  • #pytanie

Wykop © 2005-2023

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl

Podróże

Gospodarka

Ukraina

Technologia

Motoryzacja

Sport

Rozrywka

Informacje

Ciekawostki