wpisy
Wszystkie
Archiwum
- 9
@czikoczajko: ja na jakieś 200+ meczy trafiłem na 1
@czikoczajko: wszedzie sa, na faceit nie ma antycxita wiec moze byc wiecej
- 2
@fiszu86: yep
- 0
@Typowy_polak: ja mogę
@Atexor: kolegów o każdej porze też. ;)
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@ro-ku: brakuje 1 chromosomu :D to żart nie złość się sam byłem w silver i przestalem grac :D
- 2
- 1
- 0
@pezz: raczej chodzi o granie z graczami z okolic MG, miałem kilka meczy i przy ogarniętym zespole i zdefiniowanej roli grało mi się bardzo dobrze, np tu
@fiszu86: FaceIT/Cevo . Na Faceit jest więcej ludzi więc jak nie chce ci się czekać na grę 10 minut (tak jak przeważnie jest na cevo) to tylko tam.
konto usunięte via Android
- 0
@piokom123: teraz będę wiedział jak o to pytać :-D
@gruszak: po 19 czekalem 20 minut na mecz i dalej se spokój
@sivy83: esea zdecydowanie
@Niewiemjakinickwpisac: https://www.faceit.com/players/Kozak_Lkr możesz zaprosić jak będzie chciał zagrać
- 2
- 1
@pszemek1337: no to teraz jestem 5cm wyższy :)
Ja grałem rzadko premady i jeszcze rzedziej bez premade, szkoda, że już po feriach.
@diarrhoea: to dziwne. Jestem ciekaw jaki jest system.
na #esea z tego co się orientuje to liczą jak wygrasz clutcha lub jak bijesz otwierające fragi.
@Hermes0017: no to faktycznie nie miarodajne, a w szczególności po naszym meczu do jednego :P
Ja grałem rzadko premady i jeszcze rzedziej bez premade, szkoda, że już po feriach.
@diarrhoea: to dziwne. Jestem ciekaw jaki jest system.
na #esea z tego co się orientuje to liczą jak wygrasz clutcha lub jak bijesz otwierające fragi.
@Hermes0017: no to faktycznie nie miarodajne, a w szczególności po naszym meczu do jednego :P
@bestboy120: spróbuj voice enable 0
- 0
@bestboy120: działa?
- 1






















#csgo #csgomecz #faceit