@pszemek1337: no to teraz jestem 5cm wyższy :)
Ja grałem rzadko premady i jeszcze rzedziej bez premade, szkoda, że już po feriach.

@diarrhoea: to dziwne. Jestem ciekaw jaki jest system.
na #esea z tego co się orientuje to liczą jak wygrasz clutcha lub jak bijesz otwierające fragi.

@Hermes0017: no to faktycznie nie miarodajne, a w szczególności po naszym meczu do jednego :P