wpisy
Wszystkie
Archiwum
- 2
- 1
- 1
- 0
@HDMI: Jak Ci znajdzie mecz na faceicie to nie klikaj w Connect tylko skopiuj sobie ip i wyłącz przeglądarkę, wrzuć w konsolę connect IP.
- 1
- 1
@tylkotroche: Musisz chwile poczekać.
@ll_Mario_ll: no juz wiem, poprzedni mecz moge juz pobrac ;p
- 1
@LatajacaKartka: pytaj tutaj
- 26

@lol2x: pozamiatales ich nieźle
- 4
- 1
- 1
- 1
Zapraszam na twitcha do kolegi twitch.tv/nosttx
oraz na fan page https://www.facebook.com/nosttx?ref=bookmarks
Lecimy Faceity :)
#faceit #csgo #csgomecz
oraz na fan page https://www.facebook.com/nosttx?ref=bookmarks
Lecimy Faceity :)
#faceit #csgo #csgomecz
- 1
- 0
@CoJaToNieTY: esl.eu
- 1
@kuhwa: premium to się gra o nagrody chyba, sorry idę spać juz
- 0
@kuhwa: Niby są jakieś tam lvl, ale musiałbyś mieć premium, by miały one jakiekolwiek znaczenie. Raz grasz na globali, raz dobiera Ci typów co nawet 500h godzin nie mają. Powiem Ci, jak na mm. Raz trafisz na kotów, a raz na gości którzy nie ogarniają. A jaka ranga na mm?
- 1
- 1





















Jako darmowy użytkownik nie mam szans uczestniczyć w ligach, gold slilver i fpl?
Również nie mam szans na jakieś dobre nagrody oprócz miesięcznego i dziennego laddera?
Dzięki.